Zaloguj się, aby obserwować  
kuba9876543210

Facebook, czyli najwiekszy portal społecznościowy na świecie - co nim myslicie - dyskusje, uwagi, komentarze

761 postów w tym temacie

Czy można zmieniać zdjęcie w tle (cover photo) i zdjęcie profilowe (profile picture) bez informowania o tym znajomych? W tej chwili robię to co chwilę, a nie chcę spamić na stronie głównej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, jako że nie mam konta na Facebooku i mieć nie zamierzam, mógłbym prosić o wytłumaczenie tej promocji ?
http://multikino.pl/pl/Promocje/Wtorki-FB/
tzn.
Aby skorzystać z zakupu biletów w cenie 13 zł, trzeba być fanem Multikina na Facebooku oraz przyjść do kina z wydrukowanym pobranym kodem.
Czy ten kod jest przypisany do konta na Facebooku ? czy też można go pobrać i dać osobie która nie ma konta na Facebooku ? generalnie jak to jest z tą promocją od strony technicznej ?.

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam problemy z dostaniem się na Facebooka i last.fm.

Po wpisaniu odpowiedniego adresu muszę czekać parę minut. Następnie wyświetlają mi się prymitywne strony z załączonych screenów.

Sytuacja powtarza się w każdej z przeglądarek: Firefox, Chrome, Opera (przy czym w tej ostatniej nie trzeba czekać). Ponowne uruchomienie komputera nie rozwiązuje problemu.

Jakieś pomysły, jak można temu zaradzić?

20130515101919

20130515101922

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może aktualizacja javy, flasha i innych tego typu rzeczy? Kiedyś miałem podobnie ze wszystkimi tego typu stronami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2013 o 10:27, Muradin_07 napisał:

Może aktualizacja javy, flasha i innych tego typu rzeczy? Kiedyś miałem podobnie ze wszystkimi
tego typu stronami.

Dobra myśl. Właśnie próbuję.

http://www.java.com/pl/download/windows_xpi.jsp?locale=pl <- czy mógłbyś pobrać ten niewielki plik i wysłać mi na maila? Przeglądarka nie reaguje po wciśnięciu przycisku pobierania. Obawiam się, że może mieć to związek z owymi problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeżeli możesz to wyślij mi swój adres na PW na GSie to wyślę :)

Jeżeli to nie pomoże to nie wiem. U mnie w pewnym momencie nie pomogło i musiałem czekać dopiero na nową wersję Firefoxa, bo z niego korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2013 o 11:30, cubbek napisał:

Sytuacja w cudowny sposób wróciła do normy, jestem już także zdolny do pobrania pliku z oryginalnego źródła. Niemniej dziękuję. Nie mam pojęcia, skąd się biorą crashe.

Na wszelki wypadek zainstaluję tę Javę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech :) mam na Facebooku jednego kumpla który za nic świecie nie rozgryzł że moje drugie(Fikcjne) konto to podpucha.

Otóż z nim rozmawiam jakbym był dziewczyną, a ten nic i do tego jak napisałem że poszukuje chłopaka to ten mi odpisuje że chętnie ze mną się umówi tylko podać termin i miejsce spotkania(facepalm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 18:45, Pablo1989 napisał:

Ech :) mam na Facebooku jednego kumpla który za nic świecie nie rozgryzł że moje drugie(Fikcjne)
konto to podpucha.

Otóż z nim rozmawiam jakbym był dziewczyną, a ten nic i do tego jak napisałem że poszukuje
chłopaka to ten mi odpisuje że chętnie ze mną się umówi tylko podać termin i miejsce
spotkania(facepalm)

Aha. Fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:P Więc nie mogę uwierzyć jak taki łatwo wierny jest że się buja do obcego, no nic mam jeszcze jednego kumpla co mu podpadł, więc zrobię mu to spotkanie z nim hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, jak jest stworzony czat. Jak wchodzę na stronę głowną i mam czat po lewej, to on ustawia (w przypadku, gdy wszyscy znajomi offline) znajomych w kolejności od tego, z kim najczęściej rozmawiam/wchodzę na profil, do tego z kim raczej nie zamieniam słowa?

Pytanie drugie, to o znajomych. Wchodzę na swoja stronę na FB i po lewej widzę 6 znajomych. Oni też są ustawiani w kolejności kto najczęściej odwiedza profil?

@Pablo1989, daruj sobie takie gierki i po prostu wyjaśnij mu, kim jesteś. W realu może ten koleś nie zagadałby do dziewczyny (zdarzają się ludzie z brakiem nawijki), a w sieci jest mniej skrępowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 21:19, Pablo1989 napisał:

:P Więc nie mogę uwierzyć jak taki łatwo wierny jest że się buja do obcego, no nic mam
jeszcze jednego kumpla co mu podpadł, więc zrobię mu to spotkanie z nim hehehe.


A co, ma się z nikim nie umawiać i tylko siedzieć na Gramie/Facebooku szykując fikcyjne spotkania dla swoich kumpli? Zupełnie tak jak Ty w tej chwili? Daj mu spokój, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pablo to troll, który rośnie w siłę z każdą odpowiedzią na jego posty. Serio, ile razy trzeba to wałkować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 22:51, wojcio102 napisał:

"Przewodniczący", który robi za trolla? Dość niecodzienny widok.

A mało takich już było? Mnie też to kiedyś dziwiło. Możliwe też, że młodszy brat czy kuzyn siedzi u pabla na kompie, bo człowiek, który twierdzi że urodził się w 1989 powinien przedstawiać nieco wyższy poziom. Cokolwiek by to nie było, hasło "nie karmić trolla" nikomu w tym przypadku nie zaszkodzi :)

A z resztą róbta co chceta. Samemu dałem się już w to wciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2013 o 02:10, Pablo1989 napisał:

Akurat :P moją mocną jest tylko i wyłączenie granie, a z for i tym
podobnych korzystam tylko w ramach przerwy po graniu.

No to nic tylko współczuć Tobie przyszłego życia... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować