Zaloguj się, aby obserwować  
kuba9876543210

Facebook, czyli najwiekszy portal społecznościowy na świecie - co nim myslicie - dyskusje, uwagi, komentarze

761 postów w tym temacie

Dlaczego informacje o wielu eventach pokazują mi się dopiero po ich rozpoczęciu, a czasem nawet następnego dnia? o_O

Przecież nie lajkuję moich ulubionych miejscówek w celach kronikarskich. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2014 o 15:33, Maurycy_69 napisał:

jest możliwość żebym zobaczył kiedy odbyły się logowania na mój profil?

Ustawienia >>> Bezpieczeństwo >>> Miejsce logowania

Możesz jeszcze na przyszłość ustawić powiadomienia w Ustawienia >>> Bezpieczeństwo >>> Powiadomienia dotyczące logowania - nic innego mi nie przychodzi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się ustawić tak, żeby nie widzieć co jakaś osoba lubi itd. na głównej stronie? Żeby te powiadomienia od niej itd. nie pokazywał się tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 00:42, Ecko09 napisał:

Da się ustawić tak, żeby nie widzieć co jakaś osoba lubi itd. na głównej stronie? Żeby
te powiadomienia od niej itd. nie pokazywał się tam.

A nie wystarczy wejść w profil tej osoby i odhaczyć "obserwowanie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz na profil tej osoby i na zdjęciu w tle masz po prawej stronie przycisk "Obserwowanie", po prostu klikasz na niego i przestanie Ci osobę obserwować (czyt. nie będzie Ci wyskakiwało co ona polubiła, zdjęcia z nią itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam ustawić swoje zdjęcie na profilowe żeby w galerii nie było 2x tego samego ?? z innymi nie mam problemu tylko z jednym gdy ustawiam jak profilowe to 2x te same fotki mam w galeri...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 20:28, Kubson023 napisał:

Sprawdzałem inne fotki wrzucają sie normlanie i nie ma ich podwojnie tylko z tą jedna


Co za problem usunąć jedną z nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnicie mi czemu raz w tym chacie wyświetlają się niektóre osoby, innym razem nie? Mi to wygląda na jakąś randomową pierdołę/bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawić, żeby chat ponownie był schowany w prawym, dolnym rogu? Kliknąłem coś i teraz jest w pasku bocznym, na wierzchu po prawej. Jak kliknę "ukryj pasek boczny" to jest schowany tak jak przedtem, ale po kliknięciu na niego zamiast się rozwinąć to znowu wskakuje na pasek boczny...jakaś pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2015 o 15:44, Prince_Miki napisał:

Co się stało z opcją dodania ankiety? Czyżby została usunięta? Wiem, może i mam ubytki
w wiedzy, bo nie siedzę zbyt długo na fb.

Z tego co widzę można dodać ankietę w grupach, do których należysz i na administrowanych przez Ciebie stronach (opcja zadaj pytanie w tej samej "ramce" co napisz post). Na swojej stronie profilowej ankiety nie dodasz (nie pamiętam żeby kiedykolwiek była taka możliwość, może za krótko jestem na FB) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam gram na facebooku w Soccer Stars i nie mam opcji turniej a w statystykach istnieje czy ktoś wie coś na ten temat . Dzięki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2015 o 11:55, iker13 napisał:

Witam wie ktoś jak wejść w turniej na grze Soccer Stars na facebooku ? Pozdrawiam Miro.


Czemu piszesz post pod postem o tym samym? To jest forum i czasem na odpowiedzi trzeba trochę poczekać - cierpliwości, jak ktoś będzie znał odpowiedź, to jej Ci udzieli. Jako że widzę, że niełatwo idzie stosowanie się do poleceń moderatorów, proponuję przejrzeć jeszcze raz regulamin forum, który zaakceptowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam problem :D. Prawdopodobnie za dużo grzebałem w ustawieniach FB i przestawiłem jedną opcję za dużo... W efekcie nie wyświetla mi się po prawej stronie ta lista ze znajomymi, która jest zawsze na wierzchu (nie chodzi mi o czat, który wyświetla się po prawej u dołu i automatycznie się chowa). Wie ktoś, jak ją przywrócić?

Chodzi o listę zakreśloną na czerwono na tym zrzucie:
http://m.ocdn.eu/_m/62f86669251b8034f2093cf13e8ada96,62,37.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2015 o 15:55, Wipu napisał:

Powinno być "Show Ticker" w ustawieniach chatu.


T.j. klikam czat -> opcje?
Mam tam:
- dźwięki czatu
- ustawienia zaawansowane
- zamknij wszystkie karty czatu
- ukryj grupy
- wyłącz czat

W "zaawansowanych ustawieniach" mam tylko wybór, czy chcę włączyć, wyłączyć lub włączyć czat tylko dla niektórych znajomych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszedłem z założenia że jeśli ja mam włączony ticker i mam tam opcję hide, to kiedy jest wyłączony to powinna być opcja show. Myliłem się w takim razie. Chociaż może zmień wersję językową dla próby.
Aczkolwiek kiedyś pomogło zapisanie się do wydarzenia i wtedy powinno wskoczyć ponownie. Sam kiedyś tak to przywróciłem, ale to było już szmat czasu temu. Możesz spróbować, więcej nie jestem w stanie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować