Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michael Jackson nie żyje - król popu i gry

197 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2009 o 17:00, Afgncap napisał:

@Gen_Radius

Masz moje poparcie też nie rozumiem jak można płakać po kimś kogo się na żywo w życiu
nie widziało

Hyhyhyhyhyhyhyhy.
A teraz niech podniosa lapki wszyscy Polacy, ktorzy plakali za JPII mimo, ze go na zywo nie widzieli ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 17:12, kubapl40 napisał:

Na pewno był wiekim muzykiem i ikoną popu,ale nie pasuje mi tytuł artykułu: "król popu
i gry". Umarł król gry to będzie można powiedzieć kiedy umrze Chris Taylor,Jade Reymont,Will
Wright,Hideo Kojima,Peter Molyneux albo Sid Meier.

Eee, chyba źle zrozumiałeś tytuł artykułu... Tu nie chodzi, że był królem zarówno popu jak i gier. Powinieneś to przeczytać bardziej jak: Król popu i jego powiązanie z grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baluk25 ma racje. Ludzie nigdy nie słuchali jego muzyki(niektórzy) a piszą R.I.P no przepraszam bardzo, po co ? Żeby zaszpanować ? A ten pomysł z nk to już paranoja .
Sam jakoś go nie opłakuje bo nie był dla mnie kimś bliskim ,szkoda tylko ,że nie usłyszymy już jego nowych utworów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 17:27, HentaiDymon napisał:

Jak znasz go tylko z takich obrazków to proszę nie komentuj...

Mylisz się.
Swego czasu słuchałem odrobinę jego twórczości, ale specjalnie to mi się nie podobała. Gdybym go nie znał z innej perspektywy to właśnie bym się nie wypowiadał...
Ten człowiek zabił się sam prowadząc operacje plastyczne i inne eksperymenty. Dlatego to dałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 17:30, JaqbD napisał:

Ten człowiek zabił się sam prowadząc operacje plastyczne i inne eksperymenty. Dlatego to dałem.


Podobnie jak 99% ludzkości niezdrowo sie odżywiając, paląc, pijąc i niedosypiając.
Trudno kogoś oceniac nie znajac go dobrze.
Choć od wybuchu afery z molestowaniem odwróciłem się od niego jako cżłowieka prywatnego, jesli mozna tak powiedzieć, to jako muzyk nadal wzbudzał u mnie emocje. Mogę go porównac tylko do Freddyego Mercurego. Nie było większych w historii XX wiecznej muzyki rozrywkowej. Może jeszcze Elvis.
Nie chodzi tylko o sama muzykę, ale i o sposób jej tworzenia (teledyski legendy), sposób nagrań i ączenie choreografii tanecznej ze śpiewem. Tego nie mozna mu odmówić. Wniósł do muzyki więcej niż tysiąc innych "artystów". I za to go będę pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 17:29, oskiiq napisał:

Baluk25 ma racje. Ludzie nigdy nie słuchali jego muzyki(niektórzy) a piszą R.I.P no przepraszam
bardzo, po co ? Żeby zaszpanować ? A ten pomysł z nk to już paranoja .
Sam jakoś go nie opłakuje bo nie był dla mnie kimś bliskim ,szkoda tylko ,że nie usłyszymy
już jego nowych utworów...

"Szpanowaniem" jest raczej zgrywanie twardzieli, których niby nic nie obchodzi, ale nie mogą się oprzeć, by nie skomentować internetowe świeczki. Jeśli jest ci to obojętne - nic nie pisz, zamiast komentować, jaie to wszystko "załosne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, gdyby nie ten człowiek to kto wie co byśmy słuchali, więc nie mówcie, że niema co mówić, że umarł król, bo on był królem, ale co mogą wiedzieć dzieci słuchające tylko hip-hopu, metalu, czy techno? Osobiście nie lubiłem go za aferę z molestowaniem, ale tak jak wcześniej pisali użytkownicy, jako muzyk mnie fascynował. Chociaż miał tyle operacji plastycznych, że z jego twarzy powstała jedna wielka szwa to był biały tak jak chciał być. Dzisiaj jak włączyłem kompa to trochę się wzruszyłem ile tych hitów słuchałem jak byłem mały :). To był artysta, a nie jak jakaś Sabrina, która talentu niema, a większość powinna wiedzieć dlaczego była taka sławna. A udawanie twardzieli jest w stylu małych dzieci, które chcą szpanować i w życiu nie widziały i nie wiedzą kto to już był, ale szpanują jacy są twardzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michael Jackson może nie był 100% prawym obywatelem, ale artystą był świetnym. Jest oczywiste, że jego muzyka dużo zmienila. Co do gier - w żadną nie grałem, poza tym nawet nie wiedziałem, że taniec paragona pochodzi z jednej z choreografii Jackson''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odszedł geniusz. Zawsze go podziwiałem za wszystko co zrobił dla rozwoju muzyki pop. Nie ma, nie było i nie będzie już niestety na świecie drugiej takiej osoby. Jego dorobek artystyczny zapewni mu nieśmiertelność. Będzie zawsze w naszych sercach.

Spoczywaj w pokoju.[*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miano ''Króla Popu'' nie powstało bez przyczyny - rozumiem, że istnieją różne gusta - no ale jakby nie patrzeć jego twórczość okazała się przełomowa. Kto w historii sprzedał taką liczbę albumów? Ujmując kolokwialnie - odeszła legenda na miarę Elvisa - to pewne, że kult będzie analogiczny jak nie większy. Cóż, zapamiętam Jacko jako geniusza w swym fachu, abstrahując już od licznych kontrowersji jakie obrosły jego życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 16:50, meryphillia napisał:

> A ja nie jestem smutny i to nie dlatego, że nie słuchałełem jego muzyki i ogólnie
jakoś
> mnie nie fascynował, ale dlatego,że to nadal był tylko zwykły człowiek.

Zwykłym człowiekiem niestety, ale jesteś Ty...
Po Twojej śmierci zapłacze bliska rodzina i co najwyżej kilku znajomych.
Tym czasem za Jacksonem, jak sam to zauważasz, płaczą miliony całkiem mu obcych osób
na całym świecie.

Już chociażby ten szczegół dowodzi, że nie był on zwykłym człowiekiem...
A na to składa się jeszcze wiele innych czynników, chociażby ten, że czarnoskóry Michael,
zdobył uznanie i popularność na długo przed tym, niż biała społeczność tolerowała w przemyśle
rozrywkowym czarnoskórych na pierwszych miejscach...

O Jacksonie nie jest głośno po jego śmierci, tak i jak nie było za jego życie, bo był
"zwykłym człowiekiem", ale dlatego właśnie że zwykł robić to, co udało się nielicznym.
Kiedyś może to zrozumiesz...


I cieszy mnie to, że jestem zwykłym człowiekiem. Udało mu się coś osiągnąć to super i nic do tego nie mam. Ale nikt na siłę nie każe mi za kimś płakać. Mam swoje zdanie i uszanujcie je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urodziłem się w tym samym roku gdy MJ przyjechał na swój pierwszy i ostatni koncert do Polski. Jego muzyka fascynowała mnie od bynajmniej pół roku w między czasie dowiedziałem się o nim prawie wszystkiego. Niech ktoś powie szczerze, czy nie próbowaliście naśladować Moonwalka? Czy nie próbowaliści nauczyć się układu z Thillera?? Jak podaje TVN Jackson dostał zastrzyk o działaniu podobnym do Morfiny.

Na muzyce Jacksona wychował się cały świat. Trochę zniechęciła mnie afera z dzieckiem na balkonie i z molestowaniem chłopców.

Pomyślmy... Czy nie starczył mu wygląd taki jak w latach osiemdziesiątych albo z lat dziewięćdziesiątych? Gdy zobaczyłem go w Polsacie jak mówili o trasie koncertowej to się przestraszyłem a czym ? Jego wyglądem! Zrobił z siebie kukłę.

Mimo co MJ był i będzie królem muzyki pop :(

Król odszedł a następcy nie ma... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie akurat jego wygląd nie obchodził. Ja go słuchałem, a to było jest nadal jest rewelacyjne. Ten człowiek jest nieśmiertelny. Z tego świata odszedł król popu. Ciekawe czy za mojego życia zobaczę równie wielką gwiazdę. Muszę kupić jego płytę, warto. Szkoda mi też jego koncertów, wybierałem się na jeden z nich. Pamiętajmy o jego muzyce. Bo jego muzyka płynie, dopóty on żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować