Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

jest i łatka do singla już poprawia trochę ale to jeszcze nie to, a dodam że ja gram na E5300@na 3.0 GHz i ati 4859 i 4 giga ramu jeśli komuś to pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie wiem w końcu co to jest ;/ dałem wszystko na minimalne, a jednak dalej jak ładuje misje to mi grę ścina i muszę restartować, potem wybierać kolejną i tak przechodzić grę ;/ ro nary... już wolałbym lagi mieć bo przynajmniej patche do tego zrobią ;/

@conan8
ściągało mu się 8GB? Pewnie instalował w dniu premiery- Steam wariował i nie odczytał mu z płytki tylko zasysał wszystko od siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, właśnie coś mówił że steam szalał. No to dobrze, ze nic ściągać nie będę musiał. Dobra, raz kozie śmierć, kupuję i zobaczymy jak będzie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem szczęscie w singlw player tylko w 3 początkowych misjach miałem lagi a potem szło juz płynnie. Jedynie jeszcze tylko podczas przerywników sa dość duże lagi lub też niesłychać głosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 08:20, xkarionx napisał:

Ja miałem szczęscie w singlw player tylko w 3 początkowych misjach miałem lagi a potem
szło juz płynnie. Jedynie jeszcze tylko podczas przerywników sa dość duże lagi lub też
niesłychać głosów.


To Ty przynajmniej masz lagi w przerywnikach, a mi ścina całkowicie ;/ Początek idzie ok, potem laguje i w końcu zatrzymuje się i nic... tylko restart i dalej gra od nowej misji...
A Tobie po prostu laguje? Nic nie musisz czekać? Cały czas jakieś obrazki się pojawiają czy masz dłuższą przerwę (laga)? Opisz dokładniej, bo może jak przytnie to trzeba poczekać z 5 min.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 09:49, Liqid napisał:

Steam pobrał jakieś 7MB do singla. Robimy sobie nadzieje? ;)


Nie robimy... mi to pobierało się chyba z 5 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj trochę pograłem w zombie, z początku nie mogłem tego ogarnąć , ale po paru godzinach grania tak mnie wsysło , że trudno mi było położyć się spać. No i ten rock , pojawiający sie przy którejś tam fal idealnie wpasuje się w klimat.

Oba tryby mnie bardzo miło zaskoczyły , i daje pełną dzieśiątke zarówno multi jak i zombie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal w sprawie problemów :(
Jak łączę się do końca z walką z botami to tak: ładuje się ok 4-3 min. Jak się połączy do końca to potem pisze: coś w stylu ,że nie można tego zrobić itp. RAZ grałem w meczyk z botami, cięło się,ale gra wydaje się byc przyjemna gdyby nie to długie ładowanie i lagi... Tak samo jest w przypadku servera wybranego PRZEZE MNIE ,oraz Losowego (zdj). Kampanii wprawdzie nie sprawdzałem,bo kupiłem tylko dla multi.

Nim zwrócę grę do sklepu chcę jeszcze sprawdzic, ok. do środy... Ładowanie map: W MW 2 to było ok. 10 sec. (Mniej nawet),a tutaj ? 3-4 minuty i na dodatek robi się potem czarny ekran i pisze tak jak na fotce ,lub "Jest pełny".
Ładowanie map zależy od procka ,czy od neta? Posiadam net 5 mb,a procek Intel Pentium 4 CPU 2.80 GHz.

20101112101751

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 10:22, Bartex69 napisał:

Ładowanie map zależy od procka ,czy od neta? Posiadam net 5 mb,a procek Intel Pentium
4 CPU 2.80 GHz


Prędzej od procka. Mam net 10MB i mapy ładują mi się nawet koło minuty i czasem też mam problem z połączeniem z serwerem (ten sam błąd co u Ciebie). A co do słabego działania gry, nie wiem czego oczekiwałeś po jednordzeniowym procesorze, skoro w wymaganiach minimalnych jest podany dwu- a nawet trzyrdzeniowy proc. Patche poprawiające wydajność niestety niewiele Ci pomogą.
Samej gry też nie masz szans zwrócić do sklepu, bo jest już przypisana do konta Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boty są głupie. Zanim zaczną strzelać to ja dobiegnę do nich przez całą mapę i powybijam wszystkich z noża. Wgl skubane mają wh ;d
Ale można na nich poćwiczyć celność tomahawkiem i nożem balistycznym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patch single to musze sprawdzić na lapie bo na stacjonarnym zero problemów miałem z nim. patch multi - jest o wiele lepiej, teraz można snajperek używać (celowanie nimi wcześniej to była katorga).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po patchu mam kolejny problem, multi łazi o wiele lepiej, ale gdy skończy się pierwsza runda i wyczytuje się kolejna mapa to podczas tego ładowania gra dostaje ścinkę i pozostaje tylko restart kompa. Mam najnowsze stery, directa, dodam jeszcze, że sprawdzałem spójność plików i defragmentowałem pliki cache. Ma ktoś jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest o wiele lepiej, bo w końcu można grać na multi. Niestety, wciąż mam ostre ścinki, oraz drastyczne spadki FPS czasami - mam mniej więcej do 10-40 FPS.
Karta graficzna, to już dosyć wiekowy GF 7900 GTO, który mimo wszystko dzielnie radził sobie z MW, MW2 i WaW - tutaj niestety już gra wyciska z niego siódme poty. Myślić, że to wina karty, czy mimo wszystko kiepskiej optymalizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Oczywiście, do singla zarówno jak i do multi. Zauważyłem jedynie,że ładnie menu i nie laguje-no może czasami zalaguje... Choc nadal mam problem z 1 misją ,a mianowicie:

Spoiler

Jak wsiadam do samochodu i wcisnę LPM i dojadę jak się Woods schyla przed pociskami policji

to się zacina gra na max. Gra w ogóle mi się nie tnie,przynajmniej na single i zombie mod.Multiplayera W OGÓLE nie mogę przetestować,nawet na botach,nawet na serverach. Co wspominałem wcześniej

@Astropath
No nie... Nie mów,że to będzie mi tutaj uzależnione od procesora :(
Dot.Sklepu,fakt zauważyłem...Może coś wykombinuję,a może oni coś poprawią...Pożyjemy zobaczymy.
Dziękuje za szybką odp. i na temat. Powodzenia i miłej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 12:07, Outlander-pro napisał:

No, jestem happy, patch do singla wszystko naprawił i gierka chodzi płynnie. W końcu
można grać! Znikam!
:P


Jak to możliwe? :(
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego mi ścina się w przerywnikach między misjami (jak kolejna ma się zacząć)?
Mój komp to:
Intel Core 2 Duo E7200 2.53GHz, 2GB RAM, karta graficzna GeFroce 9500GT (wiem, że słaba, ale powinno na luzie chodzić ;/ a zresztą chyba jutro będzie 9600 lub 9800).
Ma ktoś podobnego kompa i taki sam problem? Zna ktoś rozwiązanie? :( Nie mogę ukończyć fabuły nawet metodą misja-restart-wybór kolejnej-ukończenie-restart, itd, bo doszedłem do tej:

Spoiler

z samolotu obserwujemy i kierujemy drużyną wcielając się w nią, jest taki przerywnik po chyba drugim wcieleniu się w drużynę o którymś z gości, że lubi temperaturę minusową (mało zapamiętałem).

Potem robi się biały obraz, kursorem nie da się ruszyć i tyle... a nie mogę iść metotą którą wyżej podałem, bo to nie zaczyna się nowa misja ;/

EDIT:
@Bartex69
Te ścinki, też mam taki problem i patch nic z nimi nie zrobił. Ja lagów nie miałem nigdzie, i tyle się poprawiło, że w multi mogę do serwera jakiegoś wejść... ja najpierw chciałem single ukończyć, a tu się nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra singleplayer na lapie sprawdzony

laptop r522 - t6500 2.1 GHZ ,3GB DDR2 800MHZ,Mobility Radeon HD 4650 1GB GDDR3(core 600MHZ/memory800MHZ)

rozdziałka 1366x768
v-sync on
filtrowanie potrójne
AF - maks
AA - maks
jasność na default
reszta on i maks

filmiki nie przycinają,zero zwieszek, fps dropy ale nie aż takie by miały wpły na grę, maks fps 45.
podsumowanie - WRESZCIE MOŻNA SPOKOJNIE W TO GRAĆ NA PODOBNYM SPRZĘCIE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować