Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Co zrobić gdy pomimo reinstalacji gry i wielokrotnego uruchamiania Steama nie pobierają mi się żadne patche? Mogę to zrobić ręcznie? W ustawieniach jest włączona opcja updateu bez pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko, co będzie oznaczać to "w ciągu kilku najbliższych dni"... Ale ok, myślę, że jeszcze z 2-3 patch''e i gra w końcu będzie taka, jaka powinna być w momencie premiery. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 19:03, xDeuSx napisał:

Ciekawe tylko, co będzie oznaczać to "w ciągu kilku najbliższych dni"... Ale ok, myślę,
że jeszcze z 2-3 patch''e i gra w końcu będzie taka, jaka powinna być w momencie premiery.
:)


Optymista :) A wie ktoś dokładniej czy twórcy wiedzą o błędzie podczas przerw w misjach (filmików- zacinania się gry)? Kiedy to naprawią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 19:26, Zbicku napisał:

Ten patch prawdopodobnie ma pozbyć się crashy podczas gry, więc nie wykluczone, że i
to poprawi.


Mam nadzieję... trzymam kciuki, ciekawe czy mogą wypuścić jeszcze w weekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 19:41, 0zajob3 napisał:

Rozumiem ze ten path instaluje sie automatycznie przez stima??????????

Tak, przynajmniej powinien bo mi się nic nie chce pobrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 19:43, Hartus napisał:

> Rozumiem ze ten path instaluje sie automatycznie przez stima??????????
>
Tak, przynajmniej powinien bo mi się nic nie chce pobrać :(

sluchaj mi terz nic sie nie pobiera ani nie aktualizuje ..a problem mam z uruchomieniem gry wywala nie a jak dobrze idzie t jestem w meni i nie moge wybrac nic bo mam zwykly zloty kursor a ni nim bialy i nic nie moge przez to uruchomic......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 19:58, Michu94x napisał:

Oglądaliście wiadomości na TVP1 ? Mówili o misji z zamachem na Fidela Castro i oburzeniu
rządu kubańskiego.


Taa, uśmiałem się :) Kuba oburzona, że jest taka misja, nawołuje do wycofania gry ze sklepów i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mnie coś trafi przez ten p*******ny pół produkt. Od wtorku aż do dzisiaj Single i Multi działały mi bez problemów. Teraz status Steam po kilku minutach robi się "No connection" pomimo, że mam dostęp do internetu. O co tu chodzi?! A jak nawet Steam "widzi" internet to żadnych patchy nie pobiera. Co można w tej sytuacji zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 20:20, Hartus napisał:

Zaraz mnie coś trafi przez ten p*******ny pół produkt. Od wtorku aż do dzisiaj Single
i Multi działały mi bez problemów. Teraz status Steam po kilku minutach robi się "No
connection" pomimo, że mam dostęp do internetu. O co tu chodzi?! A jak nawet Steam "widzi"
internet to żadnych patchy nie pobiera. Co można w tej sytuacji zrobić?

to już wina steam a nie gry mam tak czasami z tf2 to norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I też nie pobiera Ci patchy pomimo tego, że inni już dawno je mają? Właśnie instaluję grę po raz czwarty... Do dzisiaj wszystko działało ok bez patchy, a teraz gdy włączam Steama i Multi wszystko jest ok, ale nie chce łączyć się z serwerami bo Steam nie ma łączności. A same łączenie ładuje się z dwie minuty żeby wyskoczyć z komunikatem, że jest pełny. Jak teraz nic nie pomoże to piszę do pomocy technicznej. Dawno żadna gra mnie tak nie wkurzyła łagodnie to ujmując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 20:35, Hartus napisał:

I też nie pobiera Ci patchy pomimo tego, że inni już dawno je mają? Właśnie instaluję
grę po raz czwarty... Do dzisiaj wszystko działało ok bez patchy, a teraz gdy włączam
Steama i Multi wszystko jest ok, ale nie chce łączyć się z serwerami bo Steam nie ma
łączności. A same łączenie ładuje się z dwie minuty żeby wyskoczyć z komunikatem, że
jest pełny. Jak teraz nic nie pomoże to piszę do pomocy technicznej. Dawno żadna gra
mnie tak nie wkurzyła łagodnie to ujmując.

A nie słyszałeś o tym że steam może być przeciążony.I tak to co się dzieje nie przebije tego co się działo z MW2 po premierze a co dopiero z BC2. Mała rada przeczyść kompa systemowo i fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowywanie gier tak naprawdę nigdy nic nie dawało, to tylko ściema. Najłatwiej powiedzieć komuś, przeinstaluj to będzie ci działać.
Jeżeli nie grzebało się w plikach gry to nie ma prawa się nic popsuć.
Jeżeli coś ci nie gra to teraz również nic ci nie pomoże.
Jak masz problem, to wina leży po stronie twojego komputera .
Zrób defragmentację dysków jak nie robiłeś, Scan Disc, użyj programu TuneUp 2010 czy 2011, wyczyść nim wszystko bo bezpiecznie itd ....
Zainstaluj najnowsze stery stosując bezpieczne metody które znajdują się tutaj :

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=278&u=27814
Chociaż ja proponuję program Driver Sweeper

Zainstaluj najnowszą bibliotekę Direct 9 , którą można pobrać tutaj :
http://www.dobreprogramy.pl/DirectX,Program,Windows,12667.html

A na koniec podziękuj ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komputer kupiony miesiąc temu więc nie ma co czyścić. A przeciążony czy nie, skoro mi się włącza to powinie n przy okazji pobrać najnowsze patche, a nie stać bezczynnie.

Crew_900 Ale zrozum, że do dzisiaj wszystko mi działało więc po co mi pobierać jakieś stery? Komputer niedawno kupiłem i na bieżąco wgrywam nowe sterowniki więc nie tu problem. To samo z tą defragmentacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować