Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2005 o 20:40, Sth`Devilish napisał:

Co byście powiedzieli na taką propozycję zmiany, aby w każdym temacie na temat newsa ze strony (czyli komentarze) wyświetlał
się w jakiś sposób link do newsa lub jego treść? Chodzi mi o to, że o niektórych newsach dowiaduję się z forum, ale żeby
go przeczytać muszę właźić znowu na stronę główną i szukać tego newsa :) Nie wiem jak to zrobić tak, aby nie kolidowało
z komentarzami na samej stronei z newsami, ale pomysł chyba niezły, nie prawdaż?


Pomysł zaiste niezły, jest tylko jeden malutki problem z jego wprowadzeniem. ;) Otóż... to zostało już zrobione jakiś czas temu. Jeśli wchodzisz do wątku, który w istocie jest komentarzami do jakiegoś newsa, to na górze, powyżej pierwszego posta na danej stronie widnieje coś takiego: "Komentarze do materiału: (tu odpowiedni tytuł). Wystarczy kliknąć na tenże tytuł, zaznaczony dużymi literami i za chwilę możesz przeczytać newsa (przekierowanie do wiadomości), aby dowiedzieć się na jaki temat toczy się rozmowa. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 20:53, Vaxinar napisał:

> Dobrze by było, gdybym
> mógł np. "przypiąć" sam siebie określony topic, aby zawsze był na szczycie listy.

No
a nie możesz? :/
Przecież zaznaczasz "haczykiem" ten kwadracik przy temacie i już - jest na górze - forever ;)



lol - nie ma legendy ikonek i się biedny pogubiłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 14:43, Backside napisał:

lol - nie ma legendy ikonek i się biedny pogubiłem :D


Ludzką rzeczą jest popełniać błędy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 21:13, Puszkin napisał:

ja mam takie pytanko :] otóż jeśli chciałbym wymienić jakieś płytki z grą to co ze starymi muszę zrobić? odesłać je na adres
CDP czy jak ??


Jeśli chcesz wymienić płyty z grą w ramach Dożywotniej Gwarancji, to ogólnie tak - płyty wysyłasz do nas (choć nie na adres siedziby - dożywotnia gwarancja jest realizowana w naszych magaznych). Wcześniej jednak należy kliknąć na przycisku WYMIEŃ na swoim koncie gram.pl, przy grze którą chcesz wymienić. Więcej informacji znajdziesz tu: http://www.gram.pl/informacje.asp?id=2. Szczegółowe info gdzie wysłać paczkę oraz co wysłać dostaniesz przy korzystaniu z Dożywotniej Gwar. dla danej gry.

Jeśli masz na myśli jakąś inną wymianę (nie sprecyzowałeś) to musisz skontaktować się bezpośrednio z Działem Obsługi Klienta - tam uzyskasz wszelkie potrzebne informacje. Zapraszam o tu: http://www.gram.pl/kontakt.asp

PS: Ten temat służy do zgłaszania propozycji dot serwisu gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 11:25, Ponury rzniwiaż napisał:

A co jesli koszty wysyki będą równe kosztowi gry??


to wtedy kupujesz nowa gre zamiast wymieniac plytki. cdp placi za nosnik i wymienia bez wzgledu na typ uszkodzenia.
za przesylke w obie strony nie moze placic z przyczyn oczywistych bo moznaby wygenerowac takim sposobem ogromne straty cdp. jesli np na takiej extra grze za 20 pln cdp zarabia na czysto 5 zeta, to konkurencja moglaby kupic 10000 sztuk tej gry a nastepnie wsyzstkie wymienic. wtedy cdp na kazdych zarobionych 5 zeta musialby stracic 25. niezbyt madre nie? konkurencja wydaje 50 tysiecy zeta a cdp traci 200 tysiecy.

ta usluga jest dedykowana do gier w standardowych cenach aby wydajac 70-100 zeta za gierke nie trzeba bylo sie martwic o robienie kopii zapasowych albo uszkodzneie plytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się spytać jakie macie plany na dalsze gram.pl , czy będzie jeszcze coś więcej w serwisie dla graczy ? Nie chodzi mi tu absolutnie o forum. Fajnie by było ujżeć coś nowego na stronie. Albo zrobić wogóle inny styl i układ ? Czy macie jakieś plany na przyszłość ? Jak tak to podzielcie cię z nimi z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę to napisać, bo forum schodzi na psy. Proponuję bardziej zaangażowac w pracę moderatorów. Bo to co niektórzy wyprawiają to się w głowie nie mieści. Temat o uderzaniu sie w głowe framugą na przykład. Denerwujące jest poza tym powielanie tematów a moderatorzy jakby tego nie widzieli. Zamiast zamykać dają linka do tematu innego a ludzie i tak pisza w zdublowanym. Coraz mniej zaczyna mi sie odobać atmosfera na forum.
Nie można by chociaz dac jakiegoś limitu zakładania tematów, np. jedna osoba może założyć jeden dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 21:39, HumanGhost napisał:

Nie można by chociaz dac jakiegoś limitu zakładania tematów, np. jedna osoba
może założyć jeden dziennie?


złota prawda dnia: forum jest takie jak większość jego użytkowników. Jeśli większość chce zaklądać dane tematy i w nich uczestniczyć, to nie rozumiem czemu Ty - HumanGhost - masz zdecydować co na forum jest ok a co jest schodzeniem na psy.

To że preferujesz forum gdzie zabronione jest rozmawianie o walnięciu głową we framugę to Twoja sprawa. Gdyby większość uważała identycznie to temat spadłby na dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 22:24, D2T napisał:

Gdyby większość uważała identycznie to temat spadłby na dno

Chodzi o to, że SĄ tu na forum tematy idiotyczne. A idiotyczne tematy przyciągają niezbyt rozgarniętych "dyskutantów" (nazwę ich tak na wyrost :). A to znowu odstrasza rozsądniejszych, ponieważ ci pierwsi włażą do każdego wątku i piszą bez sensu byle zaliczyć posta.
Pytanie na jakich użytkownikach zależy twórcom forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 23:27, A-cis napisał:

> /.../
Pytanie na jakich użytkownikach zależy
twórcom forum?

Mniemam, że na wszystkich. Z czasem dokona się podział tematów i będzie dla każdego coś miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu się zgadzamy, ale nie wiem czy czytałeś czy nie, ale ja już o tym dość dawno temu pisałem :/
Iż chciałbym aby było tak jak na starym forum - stare cholernie surowe zasady i kNOT, który tylko czeka kogo by tu dziś zdegradować i jaki by tu wątek usunąć ? I to było bardzo dobre.
A teraz ?
Jest po 5 tematów o tym samym i nic, kiedyś codzień jakiś wątek zamykali a teraz nawet najgłupsze są zostawiane (np o framudze).
Czy stary system wróci - pytanie szczególnie kieruje do Moderatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 00:03, Volvox napisał:

Tak mniej wiecej wyglada nowe spojrzenie na Forum:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=106


Wiesz, po przeczytaniu tego URL do posta, stwierdzam, że może to i lepiej, ale i tak sądzę, że w końcu (nie dziś, nie jutro, nie za tydzień, ale za pare miesięcy) będzie tutaj taki chaos, bo jak to się mówi dając komuś palec, weźmie cała rekę i w końcu będzie trzeba podnieść "belkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 23:31, KrzysztofMarek napisał:

Mniemam, że na wszystkich. Z czasem dokona się podział tematów i będzie dla każdego coś miłego.

Podział tematów już jest. Problem jest z niektórymi wypowiedziami w tematach.
Opiszę to obrazowo. Załóżmy, że wątki to są pokoje tematyczne. Jest np. pokój na którego drzwiach napisano "Piłka nożna". Siedą tam osoby, które interesuja sią tym tematem, trochę się nawet na nim znają i próbują o nim rozmawiać.
Niestety co chwilę wpada jakiś delikwent i krzyczy coś ni przypiął, ni przyłatał. Dotyczy to piłki i jest odzywką w stylu "piłka jest okrągła", lub "mnie piłka nożna nie interesuje", więc nic mu nie można zrobić.
Ale całą przyjemność dyskusji psuje.
Odhaczanie wątków nie rozwiązuje sprawy, bo tu chodzi o odhaczanie (lub blokowanie) takich wypowiedzi.
Na starym forum jednak tego typu "forumowiczów" traktowano surowiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 21:39, HumanGhost napisał:

Muszę to napisać, bo forum schodzi na psy.


Mylisz się - już zeszło. Problem w tym, że niestety nikt i nic nas tu nie trzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować