Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2005 o 12:57, KrzysztofMarek napisał:

Netykieta wydaje się nie mieć ostrych granic.

zdaje się, że mówiliśmy o pisaniu byle czego, a akurat o tym jest wyraźnie w regulaminie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 12:59, TYHE napisał:

> Netykieta wydaje się nie mieć ostrych granic.
zdaje się, że mówiliśmy o pisaniu byle czego, a akurat o tym jest wyraźnie
w regulaminie :>

Tak. Najlepiej widać to po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi w temacie pasty do zębów, papieru toaletowego i o moderatorach. Pojedyńcze wypadki łatwo zakwalifikować, ale zbiorczo czasem trudniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pewnego dnia Kubuś wraz ze swoim przyjacielem Krzysiem poszedł na spacer po Stuwiekowym Lesie. Miś był jednak głodny i okropnie burczało mu w brzuszku."

Wydawaje mi się , że w tłumaczeniach zwykle jest Stumilowy las a jeśli to nie robi różnicy to przepraszam za zawracanie głowy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam sugestię dotyczącą informacji na temat gry w sklepie; czy możliwe jest dodanie ile w danej grze znajdziemy wPLN? Interesuje mnie to bo na przykład nie wiem czy kupować Złotą Edycję W40K czy dwie gry oddzielnie; bo cena wychodzi taka sama a różnica w załączonych wPLN podejrzewam że będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 13:11, Daerdin napisał:

Mam sugestię dotyczącą informacji na temat gry w sklepie; czy możliwe jest dodanie ile w danej grze znajdziemy wPLN? Interesuje
mnie to bo na przykład nie wiem czy kupować Złotą Edycję W40K czy dwie gry oddzielnie; bo cena wychodzi taka sama a różnica
w załączonych wPLN podejrzewam że będzie.


możesz liczyć, że dostaniesz tyle samo wPLN co możesz wydać na kupno gry (oczywiście to nie dotyczy gier, które nie są w promocji zapłać 100% wPLNami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 21:10, macol napisał:

dlaczego na glownej stronie z newsami (czyli gram.pl) nie ma informacji o autorze newsa ani nie ma podanego zrodla tej informacji!!!
To bardzo mocno podwaza wiarygodnosc calego serwisu.


Czy ktokolwiek jest w stanie mi na to pytanie odpowiedziec ? Moge dodac rowniez, ze wprowadzenie takich informacji jest propozycja, aby sie ktos nie przyczepil, ze w zlym watku pisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 13:01, Abi Dalzim napisał:

Czy można sobie "odkleić" tematy pzryklejone przez CDP? Np o grze F.E.A.R, która wcale mnie nie interesuje?


po prawej masz ptaszka, jezeli uda ci sie go odchaczyc to odkleisz temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sytuacja wyglada tak:
dodalem Constantine do Listy Życzeń (w cenie 69.90) w miedzyczasie gra zostala przeniesiona do Serii z Mikolajem i kosztuje obecnie 39.90. natomiast na mojej Liście Życzeń nadal widnieje ta edycja za 69.90 z dopiskiem "brak towaru". oczywiscie maila o zmianie ceny tez nie dostalem.
sadze ze wypadaloby poprawic ten element.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym prosił o automatyczne pokolorowanie linków :) Tak żeby każdy link był na kolorowo, bo często łatwo go przeoczyć w gąszczu tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 18:41, Abi Dalzim napisał:

> po
> prawej masz ptaszka, jezeli uda ci sie go odchaczyc to odkleisz temat :P

Śmieszne bardzo...


dlaczego? poproś admina zeby mozna bylo odblokowywac wszystkie tematy (albo przynajmniej te ktore sa zwiazane z jakas gra; te z propozycjami i bledami moga zostac, reszte niech sie da odchaczac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 09:08, Piotrek K. napisał:

Gdzies bodajze bylo napisane, ze brak info autora newsa jest zalozeniem i tak zostanie. Niestety nie moge nigdzie tego znalezc
:/. Zapewne zle szukam ;P...


No ok, ale dlaczego jest brak zrodla informacji ? Zdarza sie ze tlumacz zle zinterpretuje orginalnego newsa (czesto zdarzajaca sie nadinterpretacja lub bledne tlumaczenie) i pozniej w necie rodza sie roznego rodzaju niepotrzebne plotki :P Chcialbym miec mozliwosc weryfilacji tego co zamieszcza sie na serwisie jako informacja oraz mozliwosc zwrocenia autorowi (w przypadku jego braku to calemu serwisowi) uwagi o blednej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje
czy nie moznaby zorganizowac tu malej wypozyczalni??
chodzi mi o to zeby mozna bylo wypozyczac gry na jakis okres czasu do domu. oczywiscie za odpowiednia zaplata
jak np gra kosztujer 100zl to niech wypozyczenie na 1 miecha kosztuje 1/4 tej ceny a wpln mozna zaplacic tylesamo co przy zakupie nowej:D:D:Dnp nowa gra kosztuje 100 zl i mozna na nia wydac 30wpln to wypopzyczenie jest za darmo. to chyba uczciwe no nie??. jakas jeszcze nagroda za kupno waszej gry.
Dobze by tez bylo zeby mozna bylo wypozyczyc gre na jekies 3 dni mi osobiscie tyle najczesciej zajmuje przejscie gry i nie mowcie teraz o uzywkach ze macie uzywki itd. to jest zupelnie cos innego bo uzywke ktora kosztuje zaluszmy 100 to orginalna 130 a wypozyczyc bedzie mozna np za 10zl na tydzien. Niektuzy nie maja pieniedzy na to zeby wylozyc 100zl na gre przejda ja w 3 dni i odstawiaja na polke. Oczywiscie koszty wysylki pokrywa klijent. szacujac zaplacimy jakies 9zl pluz cena gry. Moze i troche zamotalem alo mozna sie pokapowac:P:P:P ps. Mozna by tez wprowadzic limit np min 2-3 gr7y do wypozyczenia ale to juz troche naciagane bo i tak w tym okresie najprawdopodobniej bedzie sie gralo w 1 . Sorki za byki ortograficzne:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 22:27, matellos napisał:

Mam propozycje
czy nie moznaby zorganizowac tu malej wypozyczalni??
chodzi mi o to zeby mozna bylo wypozyczac gry na jakis
okres czasu do domu.


Gra to nie film. Gier nie przechodzi się w takich ilościach w jakich ogląda się filmy, zazwyczaj z prostego powodu - nie są takie krótkie. Jeśli Tobie ukończenie danego tytułu zajmuje, jak twierdzisz, koło 3 dni, to śmiem twierdzić, iż nie zobaczyłeś co najmniej połowy rzeczy w nim zawartych. Ceny gier są na każdą kieszeń, szczególnie tych z tanich serii.
A zakładając realizację tego pomysłu,to jak miałaby wyglądać taka wypożyczalnia? Wysyłanie i zwracanie tytułów pocztą? Otwieranie przez CDP firmowych wypożyczalni w różnych miastach? :P A może wersje ściągane bezpośrednio na dysk? I kto by płacił aż 1/4 ceny by otrzymać dany produkt jedynie na miesiąc?
Podsumowując pomysł cokolwiek dziwny i jak dla mnie pozbawiony sensu.

Dnia 30.10.2005 o 22:27, matellos napisał:

Moze i troche zamotalem alo mozna sie pokapowac:P:P:P


Śmiem twierdzić, że mimo wszystko nie do końca można i mimo ogromnych wysiłków nie jestem w stanie całkowicie zrozumieć Twoich pomysłów.

Dnia 30.10.2005 o 22:27, matellos napisał:

Sorki za byki ortograficzne:P:P:P:P


Moje poczucie estetyki tylko westchnęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ma taką propozycje:
Można by zrobić takie statystyki na forum. Np. ilu jest obywateli, robotników, kto jest najbardziej aktywny na forum, ile jest zarejestrowanych osób, ile jest on-line itp.
Była by taka możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 08:46, Yasiu89 napisał:

Ja ma taką propozycje:
Można by zrobić takie statystyki na forum. Np. ilu jest obywateli, robotników, kto jest najbardziej
aktywny na forum, ile jest zarejestrowanych osób, ile jest on-line itp.
Była by taka możliwość?



Statystyki będą, ale mniej szczegółowe jak Ty piszesz czyli tylko ile wogóle osób on-line, taki standard. No mogę się mylic i CDP wprowadzi cos lepszego, ja tylko spekuluje. Co do Twojego pomysłu to ciekawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że być może powtarzam pytanie, ale ten wątek się już tak rozrósł, że nie śledzony od początku wydaje się aż niemożliwy do przebrnięcia przez kilka krótszych lub nawet dłuższych chwil ;).

A mianowicie chodzi mi o wizytówki. Doczytałem się, że planujecie zrobić coś super ekstra na bazie tamtego pomysłu. Wszystko jasne - tu nie mam zastrzeżeń, a jakby się jeszcze ktoś mnie pytał o zdanie, to jestem za.
Chodzi mi mianowicie o treść starych wizytówek. Obawiam się, że gdy stanę przed zadaniem wypełnienia tego nowego czegoś, w większej mierze będę duplikował to, co było w starej wizytówce... A że nie bardzo mi się widzi tracenie czasu na wpisywanie drugi raz tego samego moje pytanie brzmi:
Czy przeniesiecie treść ze starych wizytówek do nowych? Oczywiście takie rzeczy jak status na forum mnie nie interesują (zresztą pisaliście, że się nie będą zgadzać...).
Jeżeli dodam do tego poziom zadowolenia z poprzedniego "krótkiego acz treściwego" opisu (nota bene tworzonego przez jakiś czas - w końcu od tego są modyfikacje), to nie dziwcie mi się, że bardzo chciałbym widzieć go spowrotem...
Oczywiście proszę, jeśli jest to do zrobienia, bo jeżeli stara baza danych już nie istnieje, to nawet nie ma o co prosić :), a nic ponadludzkiego nie można od Was wymagać :P.
Czekam na zdanie współczłonków forum no i oczywiście na Waszą odpowiedź dotyczącą realności spełnienia tej prośby (prawdopodobnie będzie to zależało od zainteresowania ogółu - bo po co tyle zachodu dla jednej wizytówki ;]).
Tym, co byliby przeciw mogę powiedzieć, że przecież zawsze można zmienić to, co było :-P. Ok, to tyle produkowania sugestii ode mnie...

BTW Czy jeśli jednak nie będzie możliwości na wykonanie tego pomysłu będę mógł czuć się swobodnie prosząc mailowo któregoś z webmasterów o udostępnienie mi mojej wizytówki?? Bo jeśli i to byłoby niemożliwe, to po co tym ludzi męczyć :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować