Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

a moze w sklepie wprowadzic mozliwosc zakupienia sprzetu nie wiem PS2 czy Prockow lub kart graficznych :P w sumie troszke dziwne ale moze bys sie sprawdziło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 20:27, Vaxinar napisał:

A niby forum asp to jest jedno i tylko CDP takie ma?


Heh :) To zalezy od programistów w czym chcą programowac. Sa też np. php, asp, aspx itp.
Te popularne phpbb, ibp są napisane w php z MySQL. Forum mozna napisac opierając się na plikach textowych jak i korzystac z baz danych MySQL i to drugie rozwiązanie jest wygodniejsze i co za tym idzie bezpieczniejsze.
Tak więc to już zależy od programistów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 21:44, Modest-Vermin napisał:

Heh :) To zalezy od programistów w czym chcą programowac. Sa
też np. php, asp, aspx itp.
Te popularne phpbb, ibp są napisane w php z MySQL. Forum mozna napisac opierając się na plikach
textowych jak i korzystac z baz danych MySQL i to drugie rozwiązanie jest wygodniejsze i co za tym idzie bezpieczniejsze.
Tak
więc to już zależy od programistów..


Hmm no, dziękuje bardzo za odpowiedź :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na tym forum bardzo brak mi jednego rozwiązania ze straego forum - mianowicie filtrowania tematów (szukałem czegoś o baldursach to filtrowałem, zeby mi sie tylko tematy związane z baldursami wyświetlały. Czy ktoś mnie rozumie? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czy ktoś mnie rozumie? :)))

Oprócz wyszukiwarki to nic takiego na starym forum chyba nie było. A przynajmniej nie przypominam sobie. A tutaj wyszukiwarka też jest, wystarczy wpisać Baldurs Gate i już. Co innego, że jest tylko jeden temat ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka propozycja nie zwiazana z forum. Moze w newsletterze wysylajcie jakies info na temat gier za 1 zeta :p. No i jeszcze jedno mozecie promocje gre za zotowke dawac o godzinie 18 / 19. Zeby kazdy mial jakis tam % szansy na kupno tej gry. Bo dzisiaj byla ta promocja o 13. A wtedy wszyscy w szkolach i w pracy sa :P W tym ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 19:00, Modest-Vermin napisał:

Informacja jest na głownej stronie czy w sklepie ?? bo chciałbym wiedziec gdzie szukac :D


Spóźniłeś się. Już jej chyba nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego na glownej stronie z newsami (czyli gram.pl) nie ma informacji o autorze newsa ani nie ma podanego zrodla tej informacji!!! To bardzo mocno podwaza wiarygodnosc calego serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 23:14, Ledoke napisał:

Czy istnieje mozliwosc aby wybrane tematy pojawialy sie tam gdzie pojawiaja sie watki przypiete oraz odpowiedzi?


Tak, przy każdym temacie masz z prawej strony "kwadracik" wystarczy na niego kliknąć, wtedy on też się przypina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 23:28, Latniak napisał:

> Czy istnieje mozliwosc aby wybrane tematy pojawialy sie tam gdzie pojawiaja sie watki przypiete oraz odpowiedzi?

Tak,
przy każdym temacie masz z prawej strony "kwadracik" wystarczy na niego kliknąć, wtedy on też się przypina


Heh juz tu 2 tygodnie siedze a jeszcze tego nie zauwazylem;) Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 17:15, Destro napisał:

> /.../

Natychmiastowe uwidocznienie zmiany statusu użytkownika ma jednak sens - przynajmniej wtedy, gdy status został obniżony. Ostrzega "dopisywaczy" do głupawego tematu przed wpadką...
Powiedzmy, że moderator wyraźnie ostrzegł, że dopisywanie dalszych głupot skończy się obniżeniem statusu. Ktoś się dopisał i ostrzeżenie znalazło się na poprzedniej stronie. Następni już nie widzą ostrzeżenia i co, zgodnie z ostrzeżeniem spotyka ich kara? Takie postawienie sprawy wydaje mi się zbyt restrykcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dopisywanie głupot zawsze jest zabronione, czy moderator uprzedzał czy nie, czy widzisz jego posta czy nie.
każdy zaakceptował regulamin :
2. Co jest zabronione
Łamanie netykiety
Umieszczanie wypowiedzi niezwiązanych w żaden sposób z tematem dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 12:38, TYHE napisał:

dopisywanie głupot zawsze jest zabronione, czy moderator uprzedzał czy nie, czy widzisz jego posta czy nie.
każdy zaakceptował
regulamin :
2. Co jest zabronione
Łamanie netykiety
Umieszczanie wypowiedzi niezwiązanych w żaden sposób z tematem dyskusji

Tak jest Pani Moderator.
Netykieta wydaje się nie mieć ostrych granic.
Lepiej nie dosolić ( przeciętnemu użytkownikowi) jak przesolić.
Chyba, że chodzi o zasadzkę. Nie przypilnował się sam, to lu go po hmmm, "dolnej części pleców".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować