Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Miło by było gdyby nagradzać graczy tym że za odpowiednią sumę wirtualnych pieniędzy mogli nabyć grę bez dokadania tych prawdziwych w konću żeby tą kase uzbierać muszą tą prawdziwą kasę wydać na jedno wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 22:55, Night Elf napisał:

Nie czytalem wszystkiego, poniewaz za duzo tego, ale brakuje mi na forum edytowania swoich postow...


Większość sensownych propozycji jest na górze strony, nie musisz więc czytać wszystkich postów w tym wątku. Jest tam też odpowiedż na twoje pytanie:
"> Umozliwienie uzytkownikom edytowanie wlasnych postow

Dnia 31.10.2005 o 22:55, Night Elf napisał:

Umozliwienie kasowania wlasnych postow
Mozliwosc kasowania wlasnych tematow

te opcje nigdy nie były i nie są planowane."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum 2.2 zrobiło sie cholernie nieczytelne pod Firefoxem :-/
Czy spodziewane są jakieś zmiany mające na celu przystosowanie Forum do tej przeglądarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 16:08, Piotrek K. napisał:

Przeladuj sobie styl. Domyslnie Ctrl+F5. U mnie wyglada jak stare tylko z nowymi funkcjami :)


oO, działa już normalnie :)
Dzięki.
Później przyjrzę się reszcie "nowości" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro są juz podpisy pod postami, moze daloby sie zrobic je klikowalnymi jeśli ktoś wprowadzi w podpisie adres strony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Fajnie, cieszę się że podpisy wróciły, ale myślę że nie powinny być pisane kursywą. Tak jest nieczytelnie. Aha, kiedy pojawią się awatary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w odpowiednie miejsce zadaje pytanie, ale kiedy będzie można zmienić swoją xywkę i inne dane na koncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 18:15, Pitkit napisał:

Nie wiem czy w odpowiednie miejsce zadaje pytanie, ale kiedy będzie można zmienić swoją xywkę i inne dane na koncie?



Umozliwienie zmiany ksywki/nicka

brak takiej możliwości wynika z zalożenia - ogólnie: żadnych zmian odnośnie tożsamości.

to jest napisane w tym pierwszym poście na tej stronie, tym na niebiesko, czyli nie można zmieniać xywki
a co do zmiany danych na koncie znajdź na stronie forum coś takiego

i wejdź do "moje konto" tam można zmienić swój adres e-mail i swoje hasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 11:51, Destro napisał:

dodano opcję odfiltrowania ważnych postów z całej dyskusji w wątku: (1) kliknięcie na znaczniku "MÓJ POST"
lub "ODP." powoduje wyświetlenie wszystkich moich postów oraz otrzymanych na nie odpowiedzi; (2) kliknięcie
na znaczniku "CDP" powoduje wyświetlenie wszystkich wypowiedzi umieszczonych w danym wątku przez pracowników.

To ja mam propozycję wprowadzenia jeszcze 3-go znacznika. Takiego który mógł by stawiać użytkownik przy niektórych postach.
Chodzi mi o natrętny spam, ktory piszą różni uczestnicy w poważnych wątkach. Zaznaczenie takiego posta znacznikiem (nazwijmy go antyspamowym) powodowało by że nie wyświetlał by się on w wątku. Ułatwiało by to w przyszłości przeglądanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/....../

Dnia 02.11.2005 o 18:24, hunter22 napisał:

wejdź do "moje konto" tam można zmienić swój adres e-mail i swoje hasło


O tym to ja wiedziałem.
Szkoda że nie można zmieniać, może coś takiego wprowadzę, bo na starym można było dowolnie wszystko
zmieniać i w ogule było więcej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 18:08, Budo napisał:

Aha, kiedy pojawią się awatary?

"BARDZO PROSZĘ O [...], NIE DOPYTYWANIE O TERMINY I TEMU PODOBNE - WSZYSTKO BĘDZIEMY WDRAŻAĆ PO KOLEI W MYŚL IDEI "WHEN IT''S DONE" :)" - taki duzy post na samej gorze strony ;). Na niebiesko ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 18:29, A-cis napisał:

To ja mam propozycję wprowadzenia
jeszcze 3-go znacznika. Takiego który mógł by stawiać użytkownik przy niektórych postach.
Chodzi mi o natrętny spam, ktory
piszą różni uczestnicy w poważnych wątkach. Zaznaczenie takiego posta znacznikiem (nazwijmy go antyspamowym) powodowało
by że nie wyświetlał by się on w wątku. Ułatwiało by to w przyszłości przeglądanie.


Ciekawy pomysł. Możliwość własnego filtrowania wyświetlanych postów w danym wątku znacznie ułatwiłaby nam życie. Nie musieć oglądać po kilka razy irytujących, niczego nie wnoszących wypowiedzi - to zawsze pozostawało w sferze marzeń. Od razu przyszło mi do głowy kilka tematów, których objętość znacznie bym sobie zmniejszył. Pytanie tylko czy coś takiego da się wprowadzić bez większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co byście powiedzieli na taką propozycję zmiany, aby w każdym temacie na temat newsa ze strony (czyli komentarze) wyświetlał się w jakiś sposób link do newsa lub jego treść? Chodzi mi o to, że o niektórych newsach dowiaduję się z forum, ale żeby go przeczytać muszę właźić znowu na stronę główną i szukać tego newsa :) Nie wiem jak to zrobić tak, aby nie kolidowało z komentarzami na samej stronei z newsami, ale pomysł chyba niezły, nie prawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką, myślę że sensowną porpozycję (mama nadzieję, że wcześniej nie padła)

Mianowicie - oznaczanie tematów prze usera dla samego sibie.

Obecnie mamy 37 stron i kupę topiców. Czasami bierzemy udział w jakimś, dostaniemy odpowiedź niebezpośrednią (więc nie ma powiadomowienia o odpowiedzi w górnej ramce), a topic ginie hen daleko wśród topiców.

Dobrze by było, gdybym mógł np. "przypiąć" sam siebie określony topic, aby zawsze był na szczycie listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 20:47, Backside napisał:

A ja mam taką, myślę że sensowną porpozycję (mama nadzieję, że wcześniej nie padła)

Mianowicie - oznaczanie tematów prze
usera dla samego sibie.

Obecnie mamy 37 stron i kupę topiców. Czasami bierzemy udział w jakimś, dostaniemy odpowiedź niebezpośrednią
(więc nie ma powiadomowienia o odpowiedzi w górnej ramce), a topic ginie hen daleko wśród topiców.

Dobrze by było, gdybym
mógł np. "przypiąć" sam siebie określony topic, aby zawsze był na szczycie listy.


Niedawno pisałem o czymś podobnym:

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=988&u=1#end

Jestem naturalnie za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 20:47, Backside napisał:

Dobrze by było, gdybym
mógł np. "przypiąć" sam siebie określony topic, aby zawsze był na szczycie listy.


No a nie możesz? :/
Przecież zaznaczasz "haczykiem" ten kwadracik przy temacie i już - jest na górze - forever ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować