Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

A czy nie dało by się dodać funkcji przeglądania wszystkich postów danego autora (przy okazji wiztytówek)? To ułatwiłoby rozpoznanie indywidualnych cech danego używtkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 17:22, Smugller napisał:

Coś mi się wydaje, że forum podupada :(
Coraz więcej tematów na szaro :(
Coś z tym trzeba zrobić.

Czego ty chcesz? Jest duż otematów zielonych i w kolorowe pasemka :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląd wszystkich postów na forum jest identyczny (jeśli chodzi o szablon) i gdy czytamy nowe posty w jakimś temacie najpierw musimy odnaleźć ten, który czytaliśmy podczas wcześniejszej, żeby nie stracić żadnego z postów.
Więc chciałbym zaproponować, by nieprzeczytane posty w danym temacie różniły się jakoś od przeczytanych (inny kolor, jakiś dodatkowy znaczek). Ułatwiłoby to korzystanie z forum wielu osobom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pomysł aby np.tematy które nie są przez nikogo czytane sa przestarzałe już dawno nikt na nich nie pisze były wyrzucane tak samo zablokowane kłódeczka tematy one tylko zasmiecaja forum i do niczego dobrego sie nie przyczyniaja wg.m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie :). Wiele jest tematów, które juz dawno "umarły" i zasługuja na kłudeczko albo całkowite usuniecie z forum, poniewaz nikt ich nie czyta juz długo.
Z drugiej strony zaczęłoby sie wtedy zakładanie podobnych tematów i ponowne zaśmiecanie forum. Bo nie ma sensu zakładać tematów, w których czeka sie na jedna odpowiedź.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 10:16, graczomaniak napisał:

Zgadzam sie :). Wiele jest tematów, które juz dawno "umarły" i zasługuja na kłudeczko albo
całkowite usuniecie z forum, poniewaz nikt ich nie czyta juz długo.
Z drugiej strony zaczęłoby sie wtedy zakładanie podobnych tematów i ponowne zaśmiecanie forum.
Bo nie ma sensu zakładać tematów, w których czeka sie na jedna odpowiedź.:)


Dokładnie, było tak zawsze że starych tematów się nie zamykało, żeby ktoś kto umie się obsługiwać wyszukiwarką nie zakładał nowego tematu. Aha, no i po co zamykać temat skoro nikomu on nie szkodzi, nie spowalnia działania forum a może się przydać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O i jeszcze jedno gdyby moizna np. zmieniac nick na forum chociaż raz na 2 miesiace to by było cos i zeby mozna było np. zedytowac swój post w celu poprawieniu błedów tez by było super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 10:34, Phelela napisał:

O i jeszcze jedno gdyby moizna np. zmieniac nick na forum chociaż raz na 2 miesiace to by było
cos i zeby mozna było np. zedytowac swój post w celu poprawieniu błedów tez by było super


Tego napewno nie będzie, masz te info zawarte w poście na górze.
Dlaczego ? Nicku nie będzie można edytować ze względu na to aby nikt nie zmienił swoich danych.
Edytować postów nie będzie można ponieważ później mógłbyś zedytować swój post wcześniejszy mówiąc "ja nic takiego nie pisałem".
A forum nie umiera. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 13:15, lurynowicz napisał:

Ja nadal czekam na możliwość zmiany nicków, bo chętnie bym zmienił tego oficjalnego lurynowicza
na Lukaszeq''a.


Było mówione na początku że nie bedzie możliwości zmiany nicka. Chyba że w jakichś ekstremalnych przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pomysły:
1) Forum: Oznaczenie na poście czy jest przeczytany/nieprzeczytany (b.ułatwi śledzenie tematów)
2) Konto użytkownika: Możliwość ustawiania zarejestrowanych gier w dowolny sposób, np: seriami albo tytułami (taka kosmetyczna zmiana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Powrot wizytowek

planujemy coś zupełnie nowego, bardzo bardzo dużego, opartego o ideę wizytówek. Nie jest to jednak kwestia na "zaraz" - zanim przejdziemy do tego tematu, chcemy uporać się ze wszystkimi mniejszymi kwestiami dotyczącymi strony oraz forum, a także kilkoma nowymi elementami jakie planujemy dodać.


Ciekawe kiedy będą te ulepszone wizytówki... ja rozumiem, że to nie jest kwestia na "zaraz", ale chyba na wieczność też to kwestia nie jest... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2006 o 08:59, Kukowsky napisał:

Ciekawe kiedy będą te ulepszone wizytówki... ja rozumiem, że to nie jest kwestia na "zaraz",
ale chyba na wieczność też to kwestia nie jest... ;)


Właśnie kiedy będą wizytowki? Ja od 1 miesiąca nie mam internetu ( :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( ), czasem tylko wpadam na forum jak jestem u kogoś, i nie wiem za bardzo co się dzieje na gram.pl. Wizytowki miały być od nowego roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 09:45, Grizzly. napisał:

Czy można my w sklepie zamieścić link na forum ? Tak troszkę wygodniej by było.. :D

Byłbym za, bo zawsze muszę pierw przechodzić na stronę główną i potem na forum. Taka wygodna zmiana zwłaszcza dla osób, którym internet wolniej chodzi... Masz moje poparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że ostatnio powstaje wiele bezsensownych tematów, które mają na celu nabicie postów użytkownikowi. Moja propozycja dotyczy właśnie takich tematów. Można by było zrobić tak, żeby posty z tego tematu nie wliczały się do licznika użytkownika generującego status. Wtedy z całą pewnością takich tematów powstałoby o wiele mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować