Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie


Ja mam jedna propozycję- niech sie ktos z cdp wypowie co do wiz i awatarów !!!
Chociaz przybliżony termin, wiem że w niebieskim poście wyżej jest prośbao niedopytywanie sie o terminy, ale taka grobowa cisza odnośnie jednej z najważniejszych i najbardziej lubianych cech tego forum jest niepokojąca :P
Z góry dzięki.
PS mój mejl został zlany więc tym bardziej zalezy mi na odpowiedzi- jesli termin jest "tajny" to napiszcie to chociaż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej realnym terminiem dla mnie wydaje sie okres kiedy beda wprowadzac skorki uzytkownikow forum, czyli... w sumie nie wiadomo kiedy :D. Man tylko nadzieje, ze niedlugo bedzie nam dane je zobaczyc (Wizytowki, nie skorki - choc to tez wprowadzi troche nowosci :))...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają się użytkownicy, którzy po zbanowaniu ponownie się logują. Moja propozycja jest taka: osoby te, po pierwszym większym wyskoku odrazu otrzymują bana a nie degrada. Zmniejszy to zamieszanie na forum i zapobiegnie chęci odwetu. Wobec "recydywistów" powinno się stosować większy rygor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję dotyczącą sklepu. Czy dałoby się dać dodatkowe opisy gier dotyczące tzw. rozsądnych wymagań sprzetowych? Coś jak jest zrobione na gry-online. Bo to co jest na pudełku często odbiega od realnych wymagań przy których gra działa dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 21:06, myniekka napisał:

Zdarzają się użytkownicy, którzy po zbanowaniu ponownie się logują. Moja propozycja jest taka:
osoby te, po pierwszym większym wyskoku odrazu otrzymują bana a nie degrada. Zmniejszy to zamieszanie
na forum i zapobiegnie chęci odwetu. Wobec "recydywistów" powinno się stosować większy rygor.



Niektórzy dostają i to były duże wyskoki :)
---------------------------------------------------

Ja to nie wiem, wszyscy piszą by zaostrzyć regulamin, by banować co jest ? Nie róbmy z tego zamkniętej społeczności, przez takie myślenie nowym trudniej się ustabilizować. Regulamin jest dobry, moderatorzy dobrze się wywiązują, no może przydałby się jeszcze jeden ale jak narazie nie ma wielkich skandali tak często a wszelkie innowacje są rozwiązywane dość szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony jest troche zbyt duża wolność co daje sie zauważyć po zachowaniu forumowiczów - zakładanie bezsensownych tematów, spamiące posty, kłótnie z moderatorami. Jak dac więcej swobody to robi się trochę chaos. A co do dodatkowego moderatora to fakt, przydałby się. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 08:19, HumanGhost napisał:

Z drugiej strony jest troche zbyt duża wolność co daje sie zauważyć po zachowaniu forumowiczów
- zakładanie bezsensownych tematów, spamiące posty, kłótnie z moderatorami. Jak dac więcej
swobody to robi się trochę chaos. A co do dodatkowego moderatora to fakt, przydałby się. :-)

Nie uważam, że jest zbyt duża dowolność. Kłótni z moderatorami nie zauważyłem (patrz: liczba mnoga).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam za dużo nie wymagam, ale czcionka mogłaby być od 1-2 punktów więkrza i bardziej czytelna, gdyż jak się da na rodzaj "KURSYWNA" to bardzo ciężko przeczytać.

Na wielu innych forum widziałem, że każdy użytkownik ma swoją fotkę, chyba nic się nie stanie jak panowie ze cdprojektu cosik takiego skombinują(jednak to nie aż tak istotne jak w/w propozycja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 09:17, Harmegidon napisał:

Ja tam za dużo nie wymagam, ale czcionka mogłaby być od 1-2 punktów więkrza i bardziej czytelna,
gdyż jak się da na rodzaj "KURSYWNA" to bardzo ciężko przeczytać.

Moim zdaniem nie potrzeba. Mnie taka czcionka odpowiada - dużo się mieści na stronie. Jeśli masz za małą możesz bez problemu powiększyć ją za pomocą przeglądarki (używam Firefoxa - zwiększanie/zmniejszanie to po prostu CTRL+ i CTRL-).

Dnia 26.01.2006 o 09:17, Harmegidon napisał:

Na wielu innych forum widziałem, że każdy użytkownik ma swoją fotkę, chyba nic się nie stanie
jak panowie ze cdprojektu cosik takiego skombinują(jednak to nie aż tak istotne jak w/w propozycja).

Tak zwane avatary - jest w przypiętym poście w planach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie pisania recenzji gier: wprowadzenie licznika ile znaków można jeszcze napisać ułatwiłoby odpowiednie rozplanowanie miejsca (lub skracanie dłuższych tekstów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 08:19, HumanGhost napisał:

Z drugiej strony jest troche zbyt duża wolność co daje sie zauważyć po zachowaniu forumowiczów
- zakładanie bezsensownych tematów, spamiące posty, kłótnie z moderatorami. Jak dac więcej
swobody to robi się trochę chaos. A co do dodatkowego moderatora to fakt, przydałby się. :-)


Ale mi chodzi oto aby już nie zaostrzać regulaminu, nie chodzi mi także o pobłażaniu czy odpuszczaniu, aktualnie jest chyba dobrze. Pamiętajmy że gram.pl to wielki serwis i pojedyncze wybryki są nieuniknione prędzej czy później :)
Ale na takich jest bat i teraz więc nie ma sensu co do rygorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 16:23, Keroth napisał:

+1 moderator by się przydał, bo rzeczywiście forum jest już duże, prężnie się rozwija i ciężko
nad nim zapanować.


Jak będziemy potrafili zapanować nad sobą to myślę, że nie ma się o co bać ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli bylo to przepraszam, bo szukalem na szybko i niby bylo ale jest naprawione..

otoz... czesto mi pokazuje watek o heroesach - ten służbowo przypiety jako zawierajacy nowe posty - nawet gdy byl juz czytany.. malo tego - czasami jest tak, ze oznaczony jako czytany - nikt sie nie dopisal - nagle robi sie nieczytany - czytam - przeczytany - potem (mimo braku nowych postow) - nieczytany...

zeby nie klac to powiem - prostytucji mozna dostac :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można by dodać do regulaminu coś o wyszukiwarce wątków, bo można oszaleć z tymi dublami. Proponuję dodac punkt: "Wyszukiwarka - przed dodaniem tematu sprawdź czy podobny już nie istnieje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 19:30, HumanGhost napisał:

Można by dodać do regulaminu coś o wyszukiwarce wątków, bo można oszaleć z tymi dublami. Proponuję
dodac punkt: "Wyszukiwarka - przed dodaniem tematu sprawdź czy podobny już nie istnieje".


Bardzo dobry pomysł tylko, że nowi użytkownicy nie czytają lub czytają niedokładnie regulamin (oczywiście nie wszyscy nowi), więc dodanie tego punktu może nie przynieść zamierzonego efektu. Moje skromne zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm już jakiś czas temu przyszedł mi do głowy taki pomysł, żeby forumowiczom, których status spadł poniżej Obywatel, blokować możliwość tworzenia nowych tematów, dzięki temu nie powstawałby za duży chaos.A możliwość tworzenia nowych tematów oddać im kiedy już powrócą do co najmniej Obywatela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo, modyfikując Twój pomysł, wprowadzić ogranicznik zakładanych tematów dziennie albo tygodzniowo. Tak żeby jeden użytkownik nie zaśmiecił nagle forum głupimi wątkami. Może to być zależne od statusu. Im wyższy tym więcej wątków można założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować