Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2006 o 19:06, SwenG napisał:

Czy potrzebuję ? Do oddychania mi to nie jest potrzebne, ale to jest dział z propozycjami,
więc taką daję. Poza tym kto powiedział, że nie zechcą udostępnić. Imho wiedza o ilości ludzi
na forum na pewno nie zaszkodzi a jedynie może pomóc i przyciągnąć nowych użytkowników.


Na starym forum na górze strony było "kto ostatnio wszedł na forum" i wymienionych parę osób, którę ostatnio się logowały, a nad tym był "kto ma dziś urodziny" i wiesz co? To nie było tak jak na forach by przemo czy innym, że parę osób a nieraz w ogóle, ale CODZIENNIE urodziny miało około 50 - 80 userów. Więc boję się myśleć jaka byłaby lista użytkwoników w tej chwili siedzących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 19:08, Vaxinar napisał:

na forach by przemo czy innym

Dlaczego z góry zakładasz że na takich siedzę ? Bywam na naprawdę dużych forach i jakoś takie informacje nie przeszkadzają. Nawet są specjalne skrypty, w których można sobie gdzieś do siga dać ilość osób na forum w danym momencie więc nie widzę tu żadnych problemów czy utrudnień w użytkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 19:13, SwenG napisał:

Dlaczego z góry zakładasz że na takich siedzę ? Bywam na naprawdę dużych forach i jakoś takie
informacje nie przeszkadzają. Nawet są specjalne skrypty, w których można sobie gdzieś do siga
dać ilość osób na forum w danym momencie więc nie widzę tu żadnych problemów czy utrudnień
w użytkowaniu.


Nie oto chodzi. Na takich normal forach takie coś zajmuję dość mało miejsca i faktycznie - przydatne.
Ale tutaj kiedy naraz siedzi nieraz do 100 użytkowników i więcej zajmowałby za dużo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 19:39, Vaxinar napisał:

Nie oto chodzi. Na takich normal forach takie coś zajmuję dość mało miejsca i faktycznie -
przydatne.
Ale tutaj kiedy naraz siedzi nieraz do 100 użytkowników i więcej zajmowałby za dużo miejsca.

Eh, ale ja ze spisu już dawno zrezygnowałem, dla czytelności forum. Teraz mówimy o takim jednym zdaniu: Na forum aktualnie przebywa: xxx osób. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 18:53, Furrbacca napisał:

Tyle że to nie jest byle podwórkowe forum... Ilość osób odwiedzających na raz, szczególnie
w "godzinach szczytu" jest naprawdę duża. /.../


Faktycznie ale belki ze spisem obecnych na forum i jubilatów były, o ile dobrze pamietam, rozwijalne, kto chciał zapoznawał się z całością.
Mniejsza o spisy ludności, chciałabym wiedzieć kiedy doczekamy się czegoś, co na podwórkowych forach jest normą a mianowicie wizytówek?
I jeszcze o możliwości edycji własnych postów; proponowałabym jednak korektę planów pod kątem umożliwienia nam korzystania z tej możliwości, chociażby z troski o czystośc języka polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 21:20, Destro napisał:

> ''Prywatna wiadomosc''
do rozważenia przy okazji wizytówek, Generalnie jednak po co duplikować maile?


Generalnie po to, że maile jako takie nie są (i mam nadzieje nie będą) widoczne, spamu mam dość, po co mi więcej ?
No chyba, że zamiast PW zrobi się automat (jak na allegro) wysyłający maila do danego użytkownika nie ujawniając adresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam iż każdy na forum powinien mieć mini message box, każdy użytkownik mógłby przesyłać do użytkownika wiadomość ;) wielu to już proponowało więc i ja proponuję. NO I EDYCJA POSTÓW ! Dla takich ludzi jak bolter przydałaby się bardzo, nie spamował by 3 posty pod rząd.... przepraszam , ale on jest narazie jedynym tego przykładaem ( tak myślę ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 20:59, WorldWar3PL napisał:

Uważam iż każdy na forum powinien mieć mini message box, każdy użytkownik mógłby przesyłać
do użytkownika wiadomość ;) wielu to już proponowało więc i ja proponuję.


Jak to ktoś napisał wcześniej, po co zastępować maile. :)

Dnia 16.01.2006 o 20:59, WorldWar3PL napisał:

NO I EDYCJA POSTÓW


Pomysł bardzo kontrowersyjny. Można by zmienić treść posta i później próbować wmówić innym, że się czegoś nie napisało np. moderatorom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 21:01, Sarafan_Knight napisał:

> Uważam iż każdy na forum powinien mieć mini message box, każdy użytkownik mógłby przesyłać

> do użytkownika wiadomość ;) wielu to już proponowało więc i ja proponuję.

Jak to ktoś napisał wcześniej, po co zastępować maile. :)

> NO I EDYCJA POSTÓW

Pomysł bardzo kontrowersyjny. Można by zmienić treść posta i później próbować wmówić innym,
że się czegoś nie napisało np. moderatorom.

Przy każdej edycji byłby dopisek jak na wielu forach, np.
Post edytowany dnia tego i tego o godzinie tej i tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 21:02, WorldWar3PL napisał:

Przy każdej edycji byłby dopisek jak na wielu forach, np.
Post edytowany dnia tego i tego o godzinie tej i tej


Tak, ale w sumie nie rozwiązuje to problemu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 21:03, Sarafan_Knight napisał:

> Przy każdej edycji byłby dopisek jak na wielu forach, np.
> Post edytowany dnia tego i tego o godzinie tej i tej

Tak, ale w sumie nie rozwiązuje to problemu. :)

jak to nie ;) jest dowód że się edytowało post :D i oczywiście przy każdej edycji kolejny dopisek, to da się zrobić
p.s. można podobno zrobić tak żeby tych dopisków nie dało się skasować ! i tak ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 21:03, WorldWar3PL napisał:

jak to nie ;) jest dowód że się edytowało post :D


Ale dowód, że się edytowało post nie jest równoznaczny z tym, że skasowało się konkretną treść. :) Ktoś może np. próbować wmówić innym, że dodał tylko kropkę lub przecinek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 21:08, Sarafan_Knight napisał:

Ale dowód, że się edytowało post nie jest równoznaczny z tym, że skasowało się konkretną treść.
:) Ktoś może np. próbować wmówić innym, że dodał tylko kropkę lub przecinek. :D

A czy to ważne ? Nie bądź Sony i nie uważaj każdego użytkownika za złodzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki pomysł. Mianowicie chodzi mi o statusy. Wiadomo powszechnie że wpisanie sobie statusu to jest bardzo fajna sprawa. Chciałbym aby wprowadzić jeszcze jedną formę nagrody. Mam taki pomsł żeby wszyscy poniżej stopnia "obywatel" byli pozbawieni możliwości dodania awarata (jak już będą). Awarat stanie się formą nagrody dla forumowiczów nie łamiących regulaminu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 16:21, iro1979 napisał:

Mam taki pomysł. Mianowicie chodzi mi o statusy. Wiadomo powszechnie że wpisanie sobie statusu
to jest bardzo fajna sprawa. Chciałbym aby wprowadzić jeszcze jedną formę nagrody. Mam taki
pomsł żeby wszyscy poniżej stopnia "obywatel" byli pozbawieni możliwości dodania awarata (jak
już będą). Awarat stanie się formą nagrody dla forumowiczów nie łamiących regulaminu :).

troche dziwny ten twoj pomysł.Jak dla mnie to nie ma różnicy.Wkońcu łamiący regulamin mają gorszy status i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 20.01.2006 o 16:57, BaRt3k. napisał:

troche dziwny ten twoj pomysł.Jak dla mnie to nie ma różnicy.Wkońcu łamiący regulamin mają
gorszy status i tyle :P


Wiem, że dziwny :) ale strata awarata i statusu zniechęciła by jeszcze bardziej urwisów forumowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować