Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2006 o 19:30, HumanGhost napisał:

Można by dodać do regulaminu coś o wyszukiwarce wątków, bo można oszaleć z tymi dublami. Proponuję
dodac punkt: "Wyszukiwarka - przed dodaniem tematu sprawdź czy podobny już nie istnieje".

Albo, modyfikując Twój pomysł, ;)
Można by to dodać nie do regulaminu, tylko w okienku dodawania posta. Tam najpierw (i tylko w przypadku zakładania nowego wątku) pojawiałaby się wyszukiwarka, a dopiero po sprawdzeniu można by zakładać nowy temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak więc z połączenia trzech powyższych postów wyszedł całkiem dobry pomysł o dużych możliwościach realizacji. CDP, co Wy na to? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 08:27, ŁukiPluta napisał:

Wizytówki, edycja swoich postow, wlasne avatary


Gdzieś kiedyś Destro o tym pisał :)

Dnia 02.02.2006 o 08:27, ŁukiPluta napisał:

Wprowadzenie avatarow

będą z możliwością ich wyłączenia w ustawieniach (czyli widok na forum taki jak obecnie).

Dnia 02.02.2006 o 08:27, ŁukiPluta napisał:

Umozliwienie uzytkownikom edytowanie wlasnych postow
Umozliwienie kasowania wlasnych postow
Mozliwosc kasowania wlasnych tematow

te opcje nigdy nie były i nie są planowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 08:27, ŁukiPluta napisał:

Wizytówki, edycja swoich postow, wlasne avatary


Wizytówki - tak
Avatary - nie (zaśmiecą forum)
Edycja postów - nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 09:29, ŁukiPluta napisał:

i jeszcze jedna sprawa zeby mozna bylo sobie nick''a zmienic :]



"> Umozliwienie zmiany ksywki/nicka

brak takiej możliwości wynika z zalożenia - ogólnie: żadnych zmian odnośnie tożsamości."

Jest to napisane w pierwszym poście na tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby dać takie coś , że: jest temat i jeśli są wypowiedzi pracowników CDP i można je zobaczyć,to powino być tak że można zobaczyć wszystkie swoje własne wypowiedzi żeby sie nie powtarzać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 10:38, matizek12 napisał:

Mogliby dać takie coś , że: jest temat i jeśli są wypowiedzi pracowników CDP i można je zobaczyć,to
powino być tak że można zobaczyć wszystkie swoje własne wypowiedzi żeby sie nie powtarzać. :)


o ile się nie mylę ju7ż jest takie coś, jak klikniesz na ikone "mój post" to wtedy będą pokazane wszystkie Twoje wypowiedzi w danym temacie a także odpowiedzi udzielone na Twoje posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2006 o 10:42, cinus` napisał:

o ile się nie mylę ju7ż jest takie coś, jak klikniesz na ikone "mój post" to wtedy będą pokazane
wszystkie Twoje wypowiedzi w danym temacie a także odpowiedzi udzielone na Twoje posty

o.O nie wiedziałem.Ale jestem gapcio :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry :)

Ja mam jeszcze dwie takie propozycje:

- perwsza: zeby w wynikach wyszukiwania newsow na stronie gram.pl pokazywala tez data danego newsa, a nie tylko nazwa i czesc zdania z szukana fraza :)
- druga: kiedy watek podwieszony przez CDP traci swoje znaczenie i zostaje domyslnie odznaczony moze zamiast tego dac userom mozliwosc jego odhaczenia. Pare razy zdarzylo mi sie, ze musialem wyszukiwac dany watek, bo ''zniknal'' ;), a tak po pewnym czasie dano by nam mozliwosc zadecydowania czy chcemy to miec podwieszone czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Nie czytalem wczesniejszych postow z oczywistego powodu...
2) Moim zdaniem powinna byc jakas informacja, kto ostatni pisal posta, czy cos co da WYRAZNIE do zrozumienia, ze ktos odpisal na naszego posta, czy cos. Bo tak jak to jest teraz nie styka moim zdaniem. Choc to tez nie jest tak istotne.
3) Przynajmniej ja czesto nie moge dodawac na forum zadnych obrazkow, choc sa odpowiednich rozmiarow i formatow, co mnie bardzo czesto irytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 15:00, Podpułkownik napisał:

Ja mam taka propozycje aby osoby które będą miały już swój status żeby mogły zmienić nick jeśli
będą chciały :)po uzgodnieniu z moderatorem :)


Po co zmieniać nick? Własny tytuł - to rozumiem, ale nick? Przecież jak dotrwasz do własnego tytułu, a potem zmienisz nick, to ludzie nie będą Cię rozpoznawali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze ten przypiety post na samej gorze jest juz baaardzo nieaktualny (od jegopojawienia sie, nie byly dodawane nowe propozycje) ale jednak warto czasami go przeczytac. Inaczej nie musialbys sie pytac o avatary gdyz:


Propozycja: ''Wprowadzenie avatarow''
Odpowiedz Destro: ''będą z możliwością ich wyłączenia w ustawieniach (czyli widok na forum taki jak obecnie).''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...) może trochę zejdę i zaproponuję coś z innej beczki, a mianowicie z waszego serwisu można pobrać mod do BG II The Darkest Day, przy nim nie ma kompletnic nic opisu, dlatego proponuję dodać cosik tam,
czyli jakie to jest co to mniej więcej jest i czy jest sens to instalować, gdyż niedoświadczenie gracze nawet tego nie będą chcieli pobrać bo nie wiedzą co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jednym z tematów zrobiłem mały oftopic (kajam się za to:P), ale wiąże się to z tym tematem. Wpadłem na następujący pomysł: Aby użytkownik był wyposażony w przycisk ignorowania poszczególnych tematów (chodzi mi tu o coś w rodzaju schowka do którego byłyby wrzucane tematy, których nie mamy ochoty widzieć na oczy) Czasami szkoda marnować czas gdy na kilku pierwszych stronach są tematy pokroju n-ta gra forumowa lub topici nastawione jedynie na wywołanie sporu. Napewno miło byłoby, gdyby była możliwość automatycznego ignorowania poszczególnych tematów (ze względu na kategorie, lub na czym bardziej mi zależy- autora). Czy taka opcja jest wogóle możliwa z technicznego punktu widzenia? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 09:12, Abi Dalzim napisał:

> Wizytówki, edycja swoich postow, wlasne avatary

Wizytówki - tak
Avatary - nie (zaśmiecą forum)
Edycja postów - nigdy!


nigdy? ehh czy ja dobrze słysze (widze?) ?? TO JEST NAJBARDZIJE POTRZEBNA OPCJA NA FORUM. do tego powinna być możliwość profilu a nie wizytówki lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 21:48, shinian napisał:

W jednym z tematów zrobiłem mały oftopic (kajam się za to:P), ale wiąże się to z tym tematem.
Wpadłem na następujący pomysł: Aby użytkownik był wyposażony w przycisk ignorowania poszczególnych
tematów (chodzi mi tu o coś w rodzaju schowka do którego byłyby wrzucane tematy, których nie
mamy ochoty widzieć na oczy) Czasami szkoda marnować czas gdy na kilku pierwszych stronach
są tematy pokroju n-ta gra forumowa lub topici nastawione jedynie na wywołanie sporu. Napewno
miło byłoby, gdyby była możliwość automatycznego ignorowania poszczególnych tematów (ze względu
na kategorie, lub na czym bardziej mi zależy- autora). Czy taka opcja jest wogóle możliwa z
technicznego punktu widzenia? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Przypuszczam, że możnaby zrobić to na takiej samej zasadzie jak tematy przypięte, ale poczekajmy na odpowiedż "kogoś z góry" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować