Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2005 o 12:37, Olamagato napisał:

> Teraz stopnie po wysłaniu posta są zapisywane jako po prostu zwykły tekst, a nie "zmienna"
> przechowująca aktualny
tytuł, więc Twoja propozycja wymagałaby całkowitej zmiany tego systemu
Faktycznie masz rację. Zapomniałem o tym. No to sprawa
się rypła. :)


A ja nadal nie widze problemu, bo jesli posty znajduja sie w bazie jako rekordy, to co za problem w miejscu gdzie przechowywany jest stopien zmienic wartosc na integer -> liczbe ktora odpowiadalaby za stopien (zarowno za ''poziom'' jak i za nowe/stare stopnie). Imo taka operacja to nie jest duzo roboty (max 2 dni?)

A co do istniejacych juz postow -> kazdy musi zawierac cos w rodzaju "post maker id", wystarczy przekonwertowac baze na zasadzie Update ''posts'' SET ''status''=StatUsusera_ID WHERE ''post_maker_id''=ID. Zrobic to moze skrypt automatycznie, trzeba go tylko napisac :>

No chyba ze to bardziej skomplikowane, ale nie sadze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może dodać liczbe obecnych na forum?? (to tylko w ramach miłego dodatku)
I wymyśleć sposób abyście Wy (pracownicy CDP) nie mieli tłumaczenia że nie widzieliście tematu?
Ponieważ jak widze (było to także na starym) nawet jednoznaczne tytuły tego nie robią (a może prowokują taktyke lepiej milczeć?!?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 16:11, Piotrek K. napisał:

> Zwykły ze mnie paź ;) :(
Nawet nie tyle paz co obywatel :P. Ojj, Sajmon Sajmon. Patrz co sie porobilo, teraz znow
trzeba sie wysilac ;P


Ehhh widzisz jakich to czasów myśmy się doczekali ;) Tak wyczekiwalismy tego nowego forum "2.0" tośmy się doczekali my wielka elita - własnotytułowcy, wielkiej rewolucji :P Zrównano nas z "newbies" ;)))))
Tutaj jeszcze rowy kopię a Ty jak widzę dorobiłeś się kolejnego awansu ;)

Dnia 13.10.2005 o 16:11, Piotrek K. napisał:

No i dzien dobry :), bo jeszcze Twojego posta tutaj chyba nie widzialem :)...


A witam witam :) Przepraszam, że z takim opóźnieniem ale cóż..... cały ja :DD ;))

PS:To jak....jeszcze w tym roku mam rozumieć że rozkręcamy FLNFSMW ? :DD Hehehee.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Zwykły ze mnie paź ;) :(
> Nawet nie tyle paz co obywatel :P. Ojj, Sajmon Sajmon. Patrz co sie porobilo, teraz znow
> trzeba sie wysilac ;P

Oj widzisz jakich czasów się doczekaliśmy ;) Wypatrywaliśmy tego nowego forum "2.0" tyle czasu i jakaż nagroda nas za to spotkała ? Ano zrównano nas z "newbies" ;)) Wyparli nas - elitę - własnotytułowców... :P ;) Takie czasy...mamy swoją rewolucję :DD No ale ja to jeszcze kopię rowy tutaj..a Ty widzę że doczekałeś się kolejnego awansu ;)) hehe...

> No i dzien dobry :), bo jeszcze Twojego posta tutaj chyba nie widzialem :)...

A witam witam :) Przepraszam ,że tak późno no ale ..cały ja ! :DD ;)

PS:To jak....w tym roku jeszcze ruszamy z FLNFSMW ? Hehehhehe ;))

BTW:
Poprzednim razem post się chyba nie dodał jak brałem normalnie ODPOWIEDZ ? o_O :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 15:59, S4jm0n napisał:

BTW:
Poprzednim
razem post się chyba nie dodał jak brałem normalnie ODPOWIEDZ ? o_O :/


Dodał się dodał. Tylko jest chyba taki błąd że jak temat jest podpięty to się sam nie odświerza (przynajmniej u mnie). Reszta tematów działa normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 14:48, S4jm0n napisał:

tośmy się doczekali my wielka elita - własnotytułowcy,

Eee, tam (j)elita ;). Zwykli userzy ;). Tylko z troche wieksza liczba postow niz pozostali :D

Dnia 20.10.2005 o 14:48, S4jm0n napisał:

A witam witam :) Przepraszam, że z takim opóźnieniem ale cóż..... cały ja :DD ;))

Juz myslalem, ze zapomniales ;(. Jol jol ;P

Dnia 20.10.2005 o 14:48, S4jm0n napisał:

PS:To jak....jeszcze w tym roku mam rozumieć że rozkręcamy FLNFSMW ? :DD

Niestety nie wiem czy znajde czas. Moze sie okazac, ze nie bede mial tyle wolnego, luzu, ze uda mi sie nawet wziac udzial, a co dopiero prowadzic :/. Ale na pewno ktos sie znajdzie, jak cos zawsze moge sluzyc pomoca w wolnych chwilach :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ciekawą propozycję. A gdyby każdy mógł raz na rok kupiś grę za CałoŚĆ wPLN ale ttylko raz w roku czyli np.: mam 100wPLN i moge RAZ kupić gre która kosztuje mniej niż 100wPLN za same wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nie można by zorganizować ich jakoś inaczej, żeby nie otwierało się za każdym razem nowe okno jak chce zobaczyć inny screen? Żeby było coś w stylu przycisków "następne" i "poprzednie". Myślę, że ułatwiłoby to przeglądanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o dodanie do stron "informacje o grze" dokładnej daty premiery nie tylko tych gier, których jeszcze nie ma, ale również tych, które już wyszły. Czasem ta informacja jest potrzebna. Określenie "Dostępna w sprzedaży: TAK" jest niewystarczające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już o tym ktoś wspominał, ale ja dodał bym do forum możliwość umieszczenia przez użytkownika własnego avataru. Nie powinno to chyba stanowić większego problemu.

A poza tym dobrze by było gdyby możliwość pisania postów miała miejsce bezpośrednio pod postami innych użytkowników, a nie tak jak teraz w nowym okienku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 09:00, Tibor napisał:

Pewnie już o tym ktoś wspominał, ale ja dodał bym do forum możliwość umieszczenia przez użytkownika własnego avataru. Nie
powinno to chyba stanowić większego problemu.


Czytaj uważniej. Będą avatary niedługo i będzie możliwość ich wyłączenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem przydałaby się jeszcze opcjonalna możliwość sprawdzenia pisowni treści wiadomości w oknie służącym do tworzenia nowych postów (obok przycisków "Pogrubienie", "Kursywa", itd.) oraz podczas wpisywania nazwy wątku (na pewno wiele osób uniknęłoby wstydu pisząc np. kompóter - a widziałem już gorsze błędy)... Oczywiście pisownia nie byłaby sprawdzana w cytatach!

E-analfabetyzm się szerzy, a nie każdemu chce się wklejać treści wiadomości do edytora tekstu!! Poza tym forum gram.pl mogłoby się po dodaniu takiej opcji pochwalić dodatkowym elementem edukacyjnym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten post jest głównie kierowany do twórców tej strony. A mianowicie istnieje dział sprzedam używki a może by jeszcze stworzyć dział kupie używki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może już ktoś o tym wspomniał ale przydałaby się taka opcja na forum jak na forum battle.netu
Chodzi mi o to jak kliknie się na ikonke CDP ( w przypadku tego forum ) w danym wątku przenosiło do odpowiedzi czyli posta który został dodane przez CDP. Chyba że w danym jest jest więcej takich odpowiedzi to przynajmniej do ostatniej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować