Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2 - pierwszy zwiastun!

158 postów w tym temacie

Topic o GW ma na gramie prawie najwiecej zawartych postow, a news ukazal sie dopiero 4 godziny po opublikoawniu przelomowego trailera, podczas gdy na stronach fanowskich juz dawno omowiono kazda jego sekunde. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda pięknie ale... to ciągle silnik z GW :/
W ogóle gra wygląda na GW1 HD :P
Design w Guild Wars był zawsze doskonały - ewolucja terenów znanych graczom jest wspaniała ale... to silnik z GW1. Co o tym mysleć?
Teraz tylko się zastanawiać w jakim stopniu zostaną zniesione znane graczom ograniczenia silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 16:17, gothicsheep napisał:

podczas gdy na stronach fanowskich
juz dawno omowiono kazda jego sekunde. ;]


Strony fanowskie zajmują się tylko GW, gram musi zająć się wszystkim co jest na targach, więc nie wymagaj niemożliwego. Chyba tylko robot by podołał xD

Swoją drogą... gra wygląda obłędnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i wygląda jak GW1, ale co z tego? Ważne, że wygląda pięknie. Nie mogę się doczekać dalszych informacji na temat tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra zdepcze Aiona (przed pokazem GW2 leciał właśnie Aion i ludzie krzyczeli teksty w stylu walić Aiona chcemy GW :D) ciekawi mnie bardziej czy uda jej się zagrozić WoW-owi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie patrząc się na to jak ta gra się prezentuje oraz biorąc pod uwagę, że świat w przeciwieństwie do jedynki będzie otwarty wnioskuje, że ku naszemu zaskoczeniu pewnie wprowadzą abonament. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie! :)
powiem, ze drugiej minuty, bylem zalamany, ale potem zobaczylem to co widzialem przez 3 lata, ale wiecej

do osób marudzacych
To dopiero pierwszy trailer, nie bądzcie takimi pesymistami, wszyscy by chcieli by kazde nowe mmo wygladalo tak jak WoW i to jest blad.

No nic czekac tylko niecierpliwie na dalsze nowe wiadomosci o GW 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 16:46, To_shi napisał:

W sumie patrząc się na to jak ta gra się prezentuje oraz biorąc pod uwagę, że świat w
przeciwieństwie do jedynki będzie otwarty wnioskuje, że ku naszemu zaskoczeniu pewnie
wprowadzą abonament. :]


z oficjalnego faq:

Will there be a subscription fee for Guild Wars 2?
Nope. Like the original Guild Wars, there will be no subscription fee for Guild Wars 2. You just buy the game and play it online without paying a monthly fee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej cieszy, że w końcu będzie to mmo z prawdziwego zdarzenia, no i zakładam, że w końcu można wejść do wody. Podobają mi się te leśne ludziki i Balory:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe i piękne lokacje. Oby fabuła i mechanika gry były równie dobre ...no i żeby nadal było darmowo. No i tradycyjnie szczęśliwego nowego jorku. Koniec życzeń. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, to będzie gwóźdź do trumny Aion''a. Jak jeszcze będzie za free i brak podziałów na instancje to po Aion''ie nawet wspomnienie nie zostanie.

szpaku8989 zauważ, że WoW chodzi na prostych kompach i to też jest zaletą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo Aion ma za główny cel rynek azjatycki, Korea, Japonia i te kraje (oczywiscie nie wyklucza się Europy). Natomiast główny cel Guild Wars to Europa i Ameryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote]szpaku8989 zauważ, że WoW chodzi na prostych kompach i to też jest zaletą.[/quote]

GW1 też :) i nigdy nie mialem problemow z lagami w GW, nawet w miastach a w WoWie niestety w SW ledwo sie ruszyc czasami albo w Dalanar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zagrozi WoW-owi? Ja osobiście rzygam tą grą...Wiadomo gra legenda i tak dalej, fajnie się gra jest przyjeność, ale ta cukierkowatość i obcykane wszystkie krainy, wszystkie insty , brakuje emocji odrkywania nowych rzeczy... Dlatego ciagnie mnie do innych światów, zresztą patrząc po środowisku graczy wśród moich znajomych nie tylko mnie!

Z całego serca kibicuje GW2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba powoli zacząć zwoływać ziomków z GW1 i reaktywować gildię :D Święta 2010 to chyba niepoprawny optymizm, ale życzyłbym tego sobie i wam wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie ;]
Wszystkie projekty postaci powalają.
Tak samo świat gry.
Zapowiada się pięknie.

Po kilku latach ciszy NCsoft wyskoczył z taką bombą...
Aż ciężko uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować