Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2 - pierwszy zwiastun!

158 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2009 o 21:09, master962 napisał:

jak nie będzie abonamentu w GW2 to pewnie kupię i pogram trochę zanim mi się nie znudzi
jak GW

Wałkowane x razy, abonamentu nie będzie -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 21:11, Wipu napisał:

Wałkowane x razy, abonamentu nie będzie -_-''


Do premiery mogą zmienić decyzję 10x. Nie ma co wierzyć, że na 100% abonamentu nie będzie.

Co do trailera, to jak dla mnie, to średni. Nic nowego i sporo nawiązań do WoWa.(Orr - Northrend, Nieumarli - Scourge, ciekaw jestem kto będzie Lich Kingiem...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 21:22, Kresseleth napisał:

Co do trailera, to jak dla mnie, to średni. Nic nowego i sporo nawiązań do WoWa.(Orr
- Northrend, Nieumarli - Scourge, ciekaw jestem kto będzie Lich Kingiem...)


Tiaaa, a Warcraft to był pierwszy świat fantasy w ogóle i nic a nic Blizzard nie ściągał od innych... No to dla Twojej informacji - rżnęli aż miło ze świata Warhammera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się grafika podoba, ważne, że nie zmienili jej stylu, nadal krajobrazy zapierają dech w piersiach i oby tak zostało.
Genialna muzyka, dla mnie był to największy atut GW- soundtrack na miarę wielkich Holywoodzkich produkcji jak np. Władca Pierścieni.
Nic tylko czekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2009 o 21:22, Kresseleth napisał:

Do premiery mogą zmienić decyzję 10x. Nie ma co wierzyć, że na 100% abonamentu nie będzie.

przeczytałeś o tym w CDA?

Dnia 20.08.2009 o 21:22, Kresseleth napisał:

Co do trailera, to jak dla mnie, to średni. Nic nowego i sporo nawiązań do WoWa.(Orr
- Northrend, Nieumarli - Scourge, ciekaw jestem kto będzie Lich Kingiem...)

pownd xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 21:30, Azra napisał:


> Do premiery mogą zmienić decyzję 10x. Nie ma co wierzyć, że na 100% abonamentu nie
będzie.
przeczytałeś o tym w CDA?


Było coś o GW2 w CDA? Nie kojarze za bardzo - gazeta czy na stronce internetowej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 21:22, Kresseleth napisał:

Co do trailera, to jak dla mnie, to średni. Nic nowego i sporo nawiązań do WoWa.


Hahahahaha normalnie dowcip przedni na zakończenie dnia. Stary, oszczędź sobie kompromitacji.
Dla twojej wiadomości: WoW nie jest pierwszą grą mmo. Wszystko co w WoW jest, już wcześniej było w innych grach. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2009 o 21:36, Kresseleth napisał:

Było coś o GW2 w CDA? Nie kojarze za bardzo - gazeta czy na stronce internetowej? :)


chyba nie zrozumiałeś żarciku, CDA zna się na GW tak jak ja na fizyce kwantowej (czyli bardzo słabo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 20:20, Selv napisał:

Aj tam, zobaczycie, że to odrywanie się od ziemi będzie zrobione po macoszemu i będzie
wyglądać dziwnie ;)
Podobnie jak pływanie ;)


Pływanie ma być ważną częścią świata gw2- mają być duże regiony, zachęcające do eksploracji, tworzące taki klimat tajemniczości itd., ale ogólnie- będzie to istotny element gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby, oby, mam nadzieje, że nie będzie to bieganie po dnie bo wielu developerów właśnie tak rozumie `pływanie oraz eksploracje dna" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2009 o 21:42, Budo napisał:

Pływanie ma być ważną częścią świata gw2- mają być duże regiony, zachęcające do eksploracji,
tworzące taki klimat tajemniczości itd., ale ogólnie- będzie to istotny element gry.


Pływasz sobię spokojnie, luzik aż tu nagle pożera Cię wieloryb :D W8, to chyba nie ta bajka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 21:11, Wipu napisał:

Wałkowane x razy, abonamentu nie będzie -_-''

W planach wydania WoWa też było - nie będzie abonamentu, jednak gdy zrobili grę postanowili zedrzeć max rynkowej kwoty.

@HumanGhost

Dnia 20.08.2009 o 21:11, Wipu napisał:

Hahahahaha normalnie dowcip przedni na zakończenie dnia. Stary, oszczędź sobie kompromitacji.
Dla twojej wiadomości: WoW nie jest pierwszą grą mmo. Wszystko co w WoW jest, już wcześniej było w
innych grach. I tyle.

Mi też ta gra zaczyna przypominać WoWa, nie tylko grafiką ale również silnikiem (patrz - skakanie, które wygląda jak wyjęte z WoWa i pływanie, któego jeszcze nie widziałem)

Co do samego GW. Gra dla mnie jest słaba bo nie dość, że RPG z tego słabe to udaje MMO, już chyba wolę Diablo.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A''propos wieloryba- podwodne rejony mają zerwać z obrazem niebezpiecznych głębin- będzie to raczej przygoda a''la Juliusz Verne, czyli właśnie bajkowe rejony do zwiedzania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 21:37, HumanGhost napisał:

Hahahahaha normalnie dowcip przedni na zakończenie dnia. Stary, oszczędź sobie kompromitacji.
Dla twojej wiadomości: WoW nie jest pierwszą grą mmo. Wszystko co w WoW jest, już wcześniej
było w innych grach. I tyle.


Być może było - WoW jest moim pierwszym MMO i w dodatku od całkiem niedawna. Nie znam starszych, bo zwyczajnie nie interesowały mnie kiedyś. Piszę o tym co widzę. Hmm jakbyś mógl to podałbyś kilka przykładów? Z chęcią bym się dowiedział o tym troszkę :)

@Azra
Teraz kumam, aczkolwiek nie zmienia to faktu, że w ciągu tych kilku? lat do premiery może się wiele zmienić. Nie uprzedzajmy faktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2009 o 21:47, loczyn napisał:

Mi też ta gra zaczyna przypominać WoWa, nie tylko grafiką ale również silnikiem (patrz
- skakanie, które wygląda jak wyjęte z WoWa i pływanie, któego jeszcze nie widziałem)


przypomina Ci WoWa pływaniem, którego jeszcze nie widziałeś? mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lineage, słyszał? Everquest, zna? A zresztą, nie jestem tu od uświadamiania. Mnie po prostu denerwuja ludzka ignorancja. Ale cóz, tak to już jest.
Niemniej to wątek o GW2 i radzę zakończyć poruszony temat, bo odbiega od ogólnego toku dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 21:47, loczyn napisał:

Mi też ta gra zaczyna przypominać WoWa, nie tylko grafiką ale również silnikiem (patrz
- skakanie, które wygląda jak wyjęte z WoWa i pływanie, któego jeszcze nie widziałem)


Właśnie, w ogóle dopiero po premierze WoW-a skok w dal wszedł w skład igrzysk olimpijskich (wcześniej nie był w ogóle znany).
Pływanie zresztą też, wcześniej ludzie pływali wyłącznie statkami :P

PS: wiki kłamie i jest redagowana przez antyfanów pierwszej gry mmo - wowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować