Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2 - pierwszy zwiastun!

158 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2009 o 21:39, Daronn_Darker napisał:

/.../
Oglądałem to już kilka razy, ale chyba jestem na to za głupi bo dalej nic "całego" nie
wiedzę, ale nvm.^^


Rysowane scenki sa na poczatku pozniej leci normalnie film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 23:04, Daronn_Darker napisał:

Wow już udowodnił, ze grafika się nie liczy. Wiec nie widzę sensu w narzekaniu na tą
z trailera. Dodatkowo jakby ktoś nie zauważył, trailer opierał się na rysowanych scenkach.
Wiec grafika gry będzie na pewno inna.


Coraz więcej ludzi narzeka na silnik wow''a. Mnie osobiście też już męczy. Jak zobaczyłem na filmiku Cataclysm gobliny i jak pomyślałem, że będzie tym można grać to aż mnie na wymioty wzięło.
Gobliny z Warhammera Tak. Gobliny z Wow''a Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
No wiesz, każdemu podoba się co innego. Mi np. jest obojętna grafika. Na GW2 czekam ze względu na ''Nowa" Tyrie która w jedynce ukochałem, pomimo niezbyt olśniewającej grafiki ja na te czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tą grę kupuję w ciemno, bez żadnych trailerów czy innych gameplayów. Nawet, gdy gra nie wypali w co bardzo, bardzo wątpię to i tak należy im się kasa za świetną jedynkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 18:23, HumanGhost napisał:

Odnośnie zwiastuna to nie wiem czy zauważyliście pewną rzecz. Zaznaczyłem to na screenie
poniżej. Mnie to wyglada jak broń palna i pas z amunicją. Jak sądzicie, są szanse na
wynalezienie w świecie GW broni palnej? W końcu minęło 250 lat. A proch znany był już
dawno. :-)


Dzisiaj na oficjalnej stronce GW2 udostępniono trochę concept artów i na jednym (link poniżej) znajduje się coś w rodzaju bazooki ;] Więc wygląda na to że proste karabiny nie będą jedyną bronią palną dostępną w grze. Robi się coraz ciekawiej ;]

http://www.guildwars2.com/global/includes/images/concept-art/guildwars2-16.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dzisiaj tylko juz ze dwa dni temu. ;]
Niemniej widać, że siła Charrów będzie niewątpliwie technologia. Ciekawe jak to bedzie wyglądało w starciu z magią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yes Yes Yes! Nareszcie zwiastun ^_^ Nie biadolcie, że grafika gorsza niż w Crysis''ie, tylko cieszcie się z alternatywy dla WoW, za którą nie będzie trzeba płacić :-)
Poza tym perspektywa grania charr''em jest zaiste słodka ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę psuć nikomu dobrego humoru, bo sam wyczekuję premiery GW2, ale nie zastanawialiście się co się kryje za brakiem abonamentu? We mnie budzi to bardziej podejrzliwość niż radość. Otwarty świat wymaga jednak o wiele większego wkładu ze strony twórców, niż świat w GW. Może okaże się, że będą ograniczenia w tym"otwartym" świecie, może wprowadzą mikro-transakcje. A może jednak będzie abonament...? I nie jedźcie po mnie za to ostatnie zdanie. Wiem doskonale co mówią na ten temat twórcy, ale 2 lata to kupa czasu i jak projekt im się rozwinie, może się okazać, że nie mogą dotrzymać obietnicy. Najgorsze jak dla mnie są mikro-transakcje w stylu - wpłać $$ i dostaniesz bonus do XP, imba gear lub coolerskie fatałaszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 20:29, Unf napisał:

Diablo 3 ktore pojawi sie zapewne w podobnym czasie i tak zje GW2 wiec nad czym tu myslec
~~

Tak, w szczególności kiedy są to dwa rózne rodzaje gier, gg x_X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w mikro-transakcje nie wieżę, natomiast abonamentu też się wystrzegali - pozostaje jedynie wyższa cena zakupu wersji podstawowej ( choć to może głównie odstraszyć), albo duża liczba płatnych dodatków - nie wiem ile ich było w Guild Wars . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, zwiastun był co najmniej dobry, w końcu zostaną wprowadzone różnorodne rasy. Jeszcze jakby dodali takie 25 osobowe rajdy to był by naprawdę git. I jeszcze ciekawie zapowiadają się bonusy za tytuły z GW1, nagroda dla wytrwałych i cierpliwych graczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hmm, są obawy, ale zauważ, że gw zawsze było grą traktującą fair wszystkich graczy. Mikro transakcje są, ale nie wpływają one jakoś istotnie na balans w grze. Myślę, że będą one też w gw2, ale abonamentu bym się nie spodziewał. Od początku gw2 było zapowiadane jako pełne mmo bez abonamentu, to byłoby ogromne rozczarowanie, gdyby zrobili abonament. Uważam też, że straciliby w ten sposób masę klientów. Już prędzej opłata tylko za czas, w którym grasz (płacisz za godziny w grze), ale i to jest imo mało prawdopodobne. Ja tam jestem dobrej myśli, to problem ANet, żeby utrzymać jakoś grę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować