Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2 - pierwszy zwiastun!

158 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2009 o 22:07, Selv napisał:

Warto dodać, że przed WoWem ziemia była płaska :P


Ostatnio czytałem, że ruch planet tak naprawdę zawdzięczamy programistom z Blizza.

Hehehe no dobra nie mogłem sie powstrzymać. Teraz juz naprawdę eot. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Ci programiści w dzisiejszych czasach... Weźmy na przykład takiego Boga. Tworząc Ziemię ile on z WoWa ściągał... jeszcze jako swoje przedstawiał się chwaląc że w 7 dni zrobił... chamstwo i rozpusta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo mała szansa na to że gw2 płatne, ponieważ gw1 było darmowe.Wszyscy gracze gw1 czekają na kolejną część(w gw1 gra 7-8mln osób) więc jak gw2 było by płatne to większość tych graczy po prostu by nie grała.
Więc NC Soft nie miał by zbyt dużych zysków ja by abonament założyli.Poza tym większość graczy gra w pierwszą ze względu na to że niema abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, ludzie. Denerwuja mnie ci, co sie wypowiadaja o kwestii abonamentu w GW2 nie znajac dokladnych informacji na ten temat, a nawet smiem twerdzic, ze niektorzy "warcraftowi pesymisci" nie mieli nawet z jedynka stycznosci, tylko posilkuja sie informacjami z CDA. Kwestia ta walkowana byla tyle razy, do znudzenia wrecz. Od poczatku zapowiadano brak oplat miesiecznych, w faqu na nowopowstalej stronie gw2.com informacje te potwierdzono, wiec zamilczcie. ;] Zreszta jesli by zmienili zdanie, to fani by ich zjedli, co nie byloby z korzyscia dla ANet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać że Guild Wars na modelu "kup pudełko-graj do woli" dobrze na siebie zarabia i ciągle ma nowych graczy, o żadnym kryzysie u ANet nie słychać, ostatnią zmianą pracowników była chyba Regina, w dodatku nie z przyczyn finansowych, tylko z powodu odejścia Gaile.

A CDA (a przynajmniej Iwan C.) wykazuje się nieco lamowatym podejściem do GW więc na nich opinię opierać to nieco niepoważna sprawa. Dodam że KŚG też się nie popisał mówiąc o wprowadzeniu "lodowej magii" w GWEN :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nareszcie :) tylko blagam nie w tym samym roku co diablo 3... bo bede mial problem z decyzja na co poswiecic 12 godzin w dzien a na co 12 godzin w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2009 o 21:11, Wipu napisał:

Wałkowane x razy, abonamentu nie będzie -_-''

wyobraź sobie że ja to też wiem :] przynajmniej na razie bo do 2010 r. może coś się jeszcze odwidzi i wprowadzą abonament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem narobili mi smaka ,zwłaszcza z tymi asurami wspomaganymi przez golemy, mam nadzieję że będzie możliwy wybór klasy golemanty (tak,uważam,że każda rasa powinna mieć swoją klasę specjalną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś w stylu Inżyniera z różnych gier? Seidzi sobie taki na polu bitwy i składa z matków golemy-chowańce :) Może je ulepszać itepe...

Pachnie Tamagochi, ale do nowego wizerunku Asurów to akurat pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pycha. Chyba sobie kupię, bo w jedynkę pykało się fajnie. Ale wielkim fanem erpegów nie jestem, więc daleko pewnie nie zawojuję :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 23:14, Ostrowiak napisał:

Coś w stylu Inżyniera z różnych gier? Seidzi sobie taki na polu bitwy i składa z matków
golemy-chowańce :) Może je ulepszać itepe...

Pachnie Tamagochi, ale do nowego wizerunku Asurów to akurat pasuje.


Coś w ten deseń,ale mnie bardziej chodziło o kontrolowanie golemów podczas walki,przecież na trailerze była pokazana rękawica,która wyraźnie wyglądała na urządzenie sterujące.A gdyby można było zasiąść za sterami golema to już w ogóle było zarąbiście ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiaa... LF lv30 golem tank raid Primordus ONLY EXP PPL!

Równie dobrze można nazwać miniony necro "kontrolowanymi", w końcu za nim chodzą? :) A istotą której można rozkazywac będzie pomagier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 23:33, Ostrowiak napisał:

Tiaa... LF lv30 golem tank raid Primordus ONLY EXP PPL!

Równie dobrze można nazwać miniony necro "kontrolowanymi", w końcu za nim chodzą? :)
A istotą której można rozkazywac będzie pomagier.

W sumie,ale chodziło mi o całkowite przejęcie kontroli,w sensie że to my sterujemy golemem ale tu się pojawia problem co z operatorem,przecież nie zostanie sobie stojąc tak po prostu w miejscu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie? To jedyne sensowne wyjście. Dzięki temu Golemanta będzie miał zabawny styl gry, ale nie będzie nieśmiertelny (czyt. nie będzie w łupinie golema, wygląda to jak Avatary)

Wyobraź sobie asurkę GluppPL z golemem TC104, zza skarpy steruje, golem atakuje nornów FitzenNL i Uberkillah. Uberkillah zostaje walczyć z golemem a FitzenNL zaczaja się do golemanty i ciach - zerwano połączeie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 23:46, Ostrowiak napisał:

Czemu nie? To jedyne sensowne wyjście. Dzięki temu Golemanta będzie miał zabawny styl
gry, ale nie będzie nieśmiertelny (czyt. nie będzie w łupinie golema, wygląda to jak
Avatary)

Wyobraź sobie asurkę GluppPL z golemem TC104, zza skarpy steruje, golem atakuje nornów
FitzenNL i Uberkillah. Uberkillah zostaje walczyć z golemem a FitzenNL zaczaja się do
golemanty i ciach - zerwano połączeie :)


No jest w ty pewna logika,ale trzeba by to jeszcze w miarę sensownie zaprojektować i mogłoby z tego coś wyjść ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho, nagle wylezli fani GW i pseudofani nie wiadomo skad. Kto sie interesuje to widzial trailer o 12 i szczerze mowiac kazda wypowiedz tutaj jest malo warta (oprocz tej od znawcow tematu - kto to jest wiadomo :))

A newsa nie wypada komentowac, skoro ludzie juz wylapuja kolejne informacje ze streamingu itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 21:48, Azra napisał:

przypomina Ci WoWa pływaniem, którego jeszcze nie widziałeś? mocne.

Skok przypomina, a pływanie dodane bo WoW ma, teraz już rozumiesz? Widzę, że na tym forum nie można zostawiać niczego w domyśle, bo pseudo-inteligenci zrobią sobie z Ciebie pożywkę (no bo co mają innego robić? Dawać merytoryczne argumenty!?).
Z resztą jak niektórzy nie zauważyli rozmawiamy o GW2 (słownie: dwa) i WoW, który był pierwszy? W GW jakoś pływania i skakania nie było, teraz nagle jest i jest to główna atrakcja. Prawda jest taka, że w tym biznesie jeden z drugiego papuguje, chwytając te lepsze pomysły i delikatnie modyfikując, to samo było z WoWem które zaczerpnęło wszystko co najlepsze z poprzednich MMO i lekko zmodyfikowało.
Info dla niektórych napaleńców: w WoWa nie gram, nie jestem żadnym fanem, grałem może z miesiąc, w GW również grałem, niestety nie lubię gier MMO które chodzi się w singla*, bo wolę grać w tytuły z jakąś linią fabularną.

*-dla Azra, Selv, Outlander-pro: singla - czyt: można grać w party, ale nadal MMO jest tylko w miastach. To tak w razie co żebyście zrozumieli co się do was pisze - łopatologicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Stary, pływanie czy skakanie to jest w wielu mmo, więc to nie są nawiązania do WoWa, tylko po prostu rozszerzanie możliwości gracza o czynności charakterystyczne dla gatunku, a nie jednej konkretnej gry... a jak ktoś wyżej porównał Northrend do Orr, a umarlaków z gw do Scourge to już śmiech na sali xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 09:03, loczyn napisał:

> niestety nie lubię gier MMO które chodzi się w singla*, bo wolę grać w tytuły z jakąś linią fabularną.


Co ma fabuła do grania w singla? Czym więcej ludzi tym lepsza fabuła? Do tego co jak co ale w GW jak na grę na multi fabuła trzyma wysoki poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować