Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry konsolowe na PC

34 postów w tym temacie

to nie przejdzie...Sony...Microsoft...Nintendo...nie pozwola by jakies glupie pudlo kradlo im klientów. ;D
Nie mozna zastapic konsoli i kazdy dobrze to wie ^^ aha.....czy mowilem ze konsola nie ma wymagan sprzetowych ?? to glupie pudlo wysyla tylko obraz plyty...jak alko czy daemon ;] a wymagania beda zaje^iscie duuuze ;] poozdro maniacy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapomnialem dodac....ze pewnie piraci sie z tego uciesza bo wreszcie beda zcrackowane gry na konsole nowej generacji....
...brawo dla tworcy-kretyna tego urzadzenia... ktory tylko rozpeta wojne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopcze wracaj do szkoły uczyć się czytania. Do użycia urządzenia niezbędny jest PC jak i konsola. To może tylko zwiększyć zyski producentów konsol i gier, choć w zasadzie nie wróżę temu jakiegoś super sukcesu. Zazwyczaj PCtowcy poprostu gier konsolowych nie lubią i tyle, a konsolowcy i tak mają swoje widzimisię: a bo telewizor lepszy, a bo sobie mogę na kanapie garba hodować itd. Graczy po środku raczej nie będzie zbyt dużo. Może być przydatne do RTSów, które niby czasem na konsole wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to wymagało tylko gry lub było swoistym emulatorem na którym mozna grać na pc wgry konsolowe to by było świetne urządzenie, ale skoro to wymaga posiadania konsoli to wydaje mi się kompletnie chybiony pomysł. Po co dopłacać i się męczyć z podłączaniem tego wszystkiego jak wystarczy odpalić to normalnie na konsoli skoro i tak jest ona wymagana do włączenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne, czy to Onlive, Gaikai czy inny tojtoj, streaming gier stoi w sprzeczności z interesem graczy. Gracz chce kupić nośnik, który potem może odsprzedać. Ma prawo być też niezależny od jakości swojego połączenia internetowego (pomijając multiplayer, ale to oczywistość). W dzisiejszych czasach o wiele większym problemem jest posiadanie dobrego łącza internetowego, nie tylko z duzą prędkością maksymalną, ale przede wszystkim _bez limitów_ i z niskim pingiem. A tymczasem panowie z Onlive''a próbują nam wmówić, że największy problem to zakup konsoli czy pc... No comments.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już mam konsolę, to po cholerę mam przesyłać z niej obraz do komputera (czyli faktycznie na monitor) za pomocą jakiegoś drogiego adaptera? Lepiej już zwyczajnie grać na TV... Dziwaczny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po 1 Microsoft i Sony dopłacają do konsol a zarabiają na opłatach za gry.
po 2. Żeby zabronić czegoś takiego, musiały by najpierw udowodnić że to urządzenie łamie jakieś ich patenty, co może okazać się niemożliwe. Był już emulator ps1 którego Sony nie mogło zablokować (jego twórcy nawet bios "konsoli" napisali od nowa)
po 3 jak już wspomniano rynku na takie urządzenia raczej nie będzie, gracze pc-towi mają inne preferencje niż konsolowi.

ps piraty na x-pudło już są, niewiem co z sony i niną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News troche nietrafiony. Urzadzenie to ma za cel granie na swojej konsoli zdalnie. W lokalizacji innej niz ona sama sie znajduje. PC jest tutaj tylko nosnikiem. Autorzy nie stworzyli tego urzadzenia z mysla o graniu w gry konsolowe na PC-cie. Aczkolwiek jak sie ludzie umowia to jeden moze udostepniac swoja konsole innemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To urządzenie streamingujące obraz i dźwięk, a nie pozwalające na grę na PC w konsolowe gry drogi Harpenie. DO tego trzeba mieć jeszcze konsolę więc po kiego za przeproszeniem taki bajer? Nie lepiej sobie po prostu pod monitor podpiąć konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Na PC instalujesz spawna, który jest pełnym interfejsem miedzy PC a konsolą, a więc nie tylko AV lecz także mysz, klawiatura i co tam jeszcze potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żaden wynalazek, po prostu streaming z konsoli do monitora PC... Można osiągnąć podobny efekt wydając znacznie mniej pieniędzy, chociaż to urządzenie wynaleziono dla konsolowych laików :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urządzenie dla kompletnych laików - być może kilku pecetowych noobów się nabierze (łał ! będę mógł grać w konsolowe gry na blaszaku !), reszta oleje to coś ciepłym moczem.

Sensu powstania tego ustrojstwa pojąć nie mogę. Miałbym kupić coś tak drogiego, żeby (UWAGA !) "streamować" obraz z tego co odpalam na konsoli i TV do kompa z monitorem :) No mega lol po prostu :) Jak mi się zepsuje/padnie TV to po prostu podłącze klocka (awaryjnie) pod monitor. Tylko wtedy. I bez tego ustrojstwa :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

większość młodych Pctowców , pomyśli O wow kupie to to sobie pogram w Fable 2 bez konsoli!! kupują to a potem zonk "gdzie ja mam włożyć tą płytkę" , czyta forum i nagle uświadamiają sobie że konsole też trza kupić tak czy inaczej ;p

też pierw nie zajażyłem że do tego konsola jest wymagana bo to jest sprytnie wtopione xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować