Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

W zasadzie nie powinienem się wypowiadać się w tym temacie, bo w dziedzinie Anime jest kompletnym laikiem. Napiszę jednak kilka zdań. Moje ulubione Anime to Dragon Ball (Manga z resztą też) a ostatnio spodobał mi się Devil May Cry. Dragon Ball cenię za ładną kreskę rysownika, ciekawą fabułę, efektowne walki i wszechobecny humor. W DMC również przypadły mi do gustu sceny walki (oglądałem tylko jeden odcinek) a po za tym jest to Anime na podstawie jednej z moich ulubionych serii gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 05:40, Paladyn Rage napisał:

Ktoś ma może namiary na info, kiedy wyjdzie czwarty odcinek Hellsing Ultimate?


Z tego co mi wiadomo to są tylko 3 części. Ale... mogę się mylić (hahaha) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 06:41, marcincinek15 napisał:

W zasadzie nie powinienem się wypowiadać się w tym temacie, bo w dziedzinie Anime jest kompletnym
laikiem. Napiszę jednak kilka zdań. Moje ulubione Anime to Dragon Ball (Manga z resztą też)
a ostatnio spodobał mi się Devil May Cry. Dragon Ball cenię za ładną kreskę rysownika, ciekawą
fabułę, efektowne walki i wszechobecny humor. W DMC również przypadły mi do gustu sceny walki
(oglądałem tylko jeden odcinek) a po za tym jest to Anime na podstawie jednej z moich ulubionych
serii gier.


Co do kreski w DB to moim zdaniem jest bardzo średnia. Postaci są 2-wymiarowe jak dla mnie. Chyba, że w serii GT. Tu się zgodzę, że kreska jest ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 15:21, spider-lady napisał:

Z tego co mi wiadomo to są tylko 3 części. Ale... mogę się mylić (hahaha) ;)


Z tego co mi wiadomo, to póki co są 3 odcinki, ale długość serii OAV jest nieokreślona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 15:21, spider-lady napisał:

> Ktoś ma może namiary na info, kiedy wyjdzie czwarty odcinek Hellsing Ultimate?

Z tego co mi wiadomo to są tylko 3 części. Ale... mogę się mylić (hahaha) ;)


Trzy to są aktualnie, mnie interesuje kiedy zostanie wydany odcinek czwarty (gdyż ma być wydany, chyba że ja o czymś nie wiem...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 17:09, Paladyn Rage napisał:

Trzy to są aktualnie, mnie interesuje kiedy zostanie wydany odcinek czwarty (gdyż ma być wydany,
chyba że ja o czymś nie wiem...)

Nic nie wiadomo o czwartej oavce oprócz tego, że ma być ;D Ale szybciej, niż za pół roku bym się nie spodziewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 15:49, ufo344 napisał:

skąd można pobrać napisy i anime?-dgray


Po pierwsze - pisze się D.Gray-Man. Napisy chyba każdy fan anime wie, że ściąga się z ANSI. A o linki do odcinków nie proś, co najwyżej ktoś ci da na maila/gg, bo tu zaraz by kogoś Akashi ścigał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 17:17, Lucas016 napisał:

> Trzy to są aktualnie, mnie interesuje kiedy zostanie wydany odcinek czwarty (gdyż ma być
wydany,
> chyba że ja o czymś nie wiem...)
Nic nie wiadomo o czwartej oavce oprócz tego, że ma być ;D Ale szybciej, niż za pół roku bym
się nie spodziewał.


Hmmm no ja wiem że to wysoka jakość animacji, i w ogóle najróżniejsze fajerwerki, ale mimo wszystko, to prędkość mają zabójczą xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 15:32, ufo344 napisał:

jak ma na imię ten koleś?


Jeszcze raz się spytasz co to za anime/koleś, to nie wytrzymam i Ci ubliżę...

@Tykus >> ANSI nie działa już od prawie dwóch tygodni :/ Zawsze pozostaje Napiprojekt, prawda? ;] Ja nie używam napisów pl, eng wystarczają mi w zupełności - szlifuję język :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 20:43, greg_f napisał:

@Tykus >> ANSI nie działa już od prawie dwóch tygodni :/ Zawsze pozostaje Napiprojekt,
prawda? ;] Ja nie używam napisów pl, eng wystarczają mi w zupełności - szlifuję język :)


Ansi już działa :P Na jakimś dzikim serwie są ;) Ja czasem oglądam na eng, ale często niektórych rzeczy nie kumam :P Chociaż Legend of the Crystals w eng obejrzałem bez problemów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 20:51, tykus napisał:

Ansi już działa :P Na jakimś dzikim serwie są ;) Ja czasem oglądam na eng, ale często niektórych rzeczy nie kumam :P Chociaż Legend of the Crystals w eng obejrzałem bez problemów ;)


Normalnie, człowiek odizoluje się z życia publicznego na kilka dni i takie info go omijają ;] Bardzo dobrze, że serwer znowu działa. Ja ostatnio oglądam wszystko w wersjach eng, bo przeważnie suby są pisane językiem bardzo prostym, a znaczenie trudniejszych wyrazów można wywnioskować z kontekstu.
Założę się, że już widziałeś 5. epek DMC bez subów. Mam rację? ;PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ja zawsze oglądam anime z angielskimi subami, chyba że wpadnie mi w łapy wersja tłumaczona przez polską grupę (Di Gi Charat, Ayakashi). Nie cierpię za to angielskiego dubbingu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 22:36, greg_f napisał:

@MisticGohan_MODED >> dużo z Twojej listy widziałem. Dziwi mnie, ze nie ma na niej więcej
tytułów z Polonii 1. To były czasy, aż się łezka w oku kręci ;}}


No proste ,że to były super czasy :D
I aż się chciało grać i być taki jak Tsubasa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 22:13, MisticGohan_MODED napisał:

I aż się chciało grać i być taki jak Tsubasa xD


I biec w kierunku bramki przeciwnika i biec i biec i biec i biec i biec...... i strzelić jak zawsze z pr0 przewrotki i rozpierdzielić bramkę i pół stadionu. To było anime:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 21:05, greg_f napisał:

Założę się, że już widziałeś 5. epek DMC bez subów. Mam rację? ;PPP


No właśnie nie :/ Ostatnio mam zaległości w anime wszelakich, a suby trzeba jeszcze zrobić - tak jest, jak qzol pasożyt się na chatę zwali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się