Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2011 o 14:29, diablolod napisał:

Nie przykladam wagi do tego czy sa "zwiazani krwia". jest brat, jest siostra... lets
go! :]

Cóż, inną alternatywą, równie interesującą wydają mi się związki między kuzynami. Tu już kwestia dyskusyjna czy jest to incest czy nie (moim zdaniem nie jest).

Dnia 15.07.2011 o 14:29, diablolod napisał:

Z braku czasu ogladalem tylko 1 odcinek, ale widzialem reszte aniolow... ta czerwona
rzadzi ;)

Poczekaj aż pojawi się Nymph ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2011 o 14:47, Arcling napisał:

Cóż, inną alternatywą, równie interesującą wydają mi się związki między kuzynami.


Ghhh... i''ll never acknowledge this kind of thing as incest!

Dnia 15.07.2011 o 14:47, Arcling napisał:

Poczekaj aż pojawi się Nymph ;D

Widzialem ja w... no podczas... a tam ;]
Ta czerwona jest idealem i tyle. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 14:54, diablolod napisał:

Ghhh... i''ll never acknowledge this kind of thing as incest!

Niech zgadnę: kuzynkę w przeciwieństwie do siostry masz? XD
BTW - MAL wywala mi błąd przy próbie otwarcia Twojego profilu (twierdzi że nie ma takiego użytkownika). Sprawdź czy wszystko jest ok (może to tylko MAL znowu świruje), jak uda mi się sprawdzić Twoją listę to może Ci polecę jakąś mangę z nadmiernie się sobą interesującym rodzeństwem (z tym że nie hentai) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 15:01, Karharot napisał:

> Ghhh... i''ll never acknowledge this kind of thing as incest!
Niech zgadnę: kuzynkę w przeciwieństwie do siostry masz? XD


he he he... wrong! mam dwie siostry ;>

Dnia 15.07.2011 o 15:01, Karharot napisał:

BTW - MAL wywala mi błąd przy próbie otwarcia Twojego profilu (twierdzi że nie ma takiego
użytkownika). Sprawdź czy wszystko jest ok (może to tylko MAL znowu świruje), jak uda
mi się sprawdzić Twoją listę to może Ci polecę jakąś mangę z nadmiernie się sobą interesującym
rodzeństwem (z tym że nie hentai) ;)


aa dzieki, znowu bym zapomnial... zmienilem nazwe profilu i dlatego nie dziala, teraz powinno byc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 15:09, diablolod napisał:

he he he... wrong! mam dwie siostry ;>

There is something wrong with you... Just saying ;P

Dnia 15.07.2011 o 15:09, diablolod napisał:

aa dzieki, znowu bym zapomnial... zmienilem nazwe profilu i dlatego nie dziala, teraz powinno byc ok

Poczytaj sobie Aki Sorę bo widzę że jeszcze się z tym nie zetknąłeś (zrobione na podstawie mangi OVY również są całkiem przyzwoite) poza tym może też Cię zainteresować Kiss x Sis, to pierwsze to lekki hentai (choć podaje się za ecchi) to drugie to bardziej klasyczne mocne ecchi z całą masą humoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2011 o 16:00, Karharot napisał:

There is something wrong with you... Just saying ;P


don''t worry, they are both too old for me...oh wait... that made it sound even stranger, didnt it? :P

Dnia 15.07.2011 o 16:00, Karharot napisał:

Poczytaj sobie Aki Sorę bo widzę że jeszcze się z tym nie zetknąłeś (zrobione na podstawie
mangi OVY również są całkiem przyzwoite)


Wiem ze sa przyzwoite, ogladalem ;>

Dnia 15.07.2011 o 16:00, Karharot napisał:

poza tym może też Cię zainteresować Kiss x Sis,
to pierwsze to lekki hentai (choć podaje się za ecchi) to drugie to bardziej klasyczne
mocne ecchi z całą masą humoru ;)


Wiesz jaki jest najwiekszy problem z ecchi moim zdaniem? one nie sa hentaiami xD
Jak czytalem kissxsis (kilka chapterow, nie pamietam juz) denerwowalo mnie ciagle to ze niby fajnie, erotycznie i smiesznie ale i tak gdzies w glebi duszy bolalo mnie to ze wiedzialem ze i tak i tak do niczego w koncu nie dojdzie ;]
Dlatego zostawiam sobie sora na otoshimono na pozniej, zeby sie teraz nie frustrowac ;]

Yep... i''m a one strange guy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2011 o 17:34, Braveheart napisał:

O K***a to mnie się podoba :D. Podobają mi się klimaty Hmmmm a takie coś jak niepełnometrażowy
[serialowy] Berserk jest ? ;>


http://myanimelist.net/anime/33/Berserk

jest. Dziwne ze sie jeszcze na nie nie natkneles, to anime jest dosyc popularne (choc osobiscie nie ogladalem jeszcze... mam problemy z ogladaniem starych anime, kreska mnie odstrasza niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 17:41, diablolod napisał:

http://myanimelist.net/anime/33/Berserk

jest. Dziwne ze sie jeszcze na nie nie natkneles, to anime jest dosyc popularne (choc
osobiscie nie ogladalem jeszcze... mam problemy z ogladaniem starych anime, kreska mnie
odstrasza niestety)

Witaj.
A widzisz. Nie natknąłem się bo jestem hmmm jak to mnie ktoś tu całkiem niedawno nazwał :D ''Fresh Blood''. I Nie oglądam wszystkiego co popadnie. Zdecydowanie bym nie miał czasu na oglądanie niektórych anime co by mi pewnie i klimatycznie jak i fabularnie zapewne nie podchodziły [pewnie wydawały by mi się lamerskie i frajerskie. Nie żebym tu kogoś miał w zamyśle obrazić :) Każdy ma swoje gusta]. No i wciąż wolę poświęcać czas na prawdziwe filmy :), ale i od nich lubię uciec. Dziękuje i
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 17:32, Lex napisał:

Nowy trailer pełnometrażowego Berserka. Jakość animacji zachwyca!
http://www.youtube.com/watch?v=aNpV4J7vNeg


Meh. Jakoś niezbyt mnie się to podoba. Oby nie było za dużo tych komputerowych animacji, moim zdaniem nie pasuje to do klimatu tej serii, to jest manga raczej w old-school''wym stylu (przynajmniej ta starsza częśc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 17:32, Lex napisał:

Nowy trailer pełnometrażowego Berserka. Jakość animacji zachwyca!
http://www.youtube.com/watch?v=aNpV4J7vNeg

Piękne :)
Może obejrzenie zrestartuje moje zainteresowanie mangą (nie wytrzymałem klimatu i wymiękłem przy 130+ chapterze).
Czy ktoś rozumie co jest napisane pod koniec na temat II i III części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 17:34, diablolod napisał:

don''t worry, they are both too old for me...oh wait... that made it sound even stranger, didnt it? :P

...
You said it XD

Dnia 15.07.2011 o 17:34, diablolod napisał:

Wiem ze sa przyzwoite, ogladalem ;>

Wybacz ale jak sprawdzałem to jeszcze ich na Twojej liście nie było ;P

Dnia 15.07.2011 o 17:34, diablolod napisał:

Wiesz jaki jest najwiekszy problem z ecchi moim zdaniem?

Nie wiem i szczerze mówiąc boję się dowiedzieć XD

Dnia 15.07.2011 o 17:34, diablolod napisał:

one nie sa hentaiami xD

Kiss x Sis nie za to Aki Sora... Niby można by to uznać za dość rzadkie połączenie ecchi z seinenem ale imo jest tam po prostu za dużo scen seksu (musowo w każdym chapterze co najmniej jedna co jest charakterystyczne właśnie dla hentai) i dlatego łatwiej jest to określić jako łagodny hentai.

Dnia 15.07.2011 o 17:34, diablolod napisał:

Jak czytalem kissxsis (kilka chapterow, nie pamietam juz) denerwowalo mnie ciagle to ze niby fajnie, erotycznie i smiesznie ale i tak gdzies w glebi duszy bolalo mnie to ze wiedzialem ze i tak i tak do niczego w koncu nie dojdzie ;]

No masz, to jest właśnie różnica pomiędzy ecchi a hentai XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dla uzupełnienia: fabuła w Berserku jest dobra a akcja i postacie ciekawe, uprzedzam jednak że jest to typowe dark fantasy: mroczne, krwawe, pełne przemocy oraz okrucieństwa i toczące się w świecie w którym zło dominuje nad dobrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 20:38, Karharot napisał:

typowe dark fantasy: mroczne, krwawe, pełne przemocy oraz okrucieństwa
i toczące się w świecie w którym zło dominuje nad dobrem.


Czyt. OSOM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2011 o 20:33, Karharot napisał:

> Wiem ze sa przyzwoite, ogladalem ;>
Wybacz ale jak sprawdzałem to jeszcze ich na Twojej liście nie było ;P


Przypomniales mi. Ogolnie nie dodaje do listy hentaiow zbytnio (chyba ze najlepsze :P) a aki sora pod to podchodzi. Jakbym dodal wszystkie ktore widzialem to lista "completed" z 160 dobila by 220 w kilma minut. :P

Dnia 15.07.2011 o 20:33, Karharot napisał:

> Wiesz jaki jest najwiekszy problem z ecchi moim zdaniem?
Nie wiem i szczerze mówiąc boję się dowiedzieć XD


Oho, teraz bede mial dziwny wizerunek w tym temacie :D

Dnia 15.07.2011 o 20:33, Karharot napisał:

No masz, to jest właśnie różnica pomiędzy ecchi a hentai XD


I ta roznica mnie boli, dlatego wole hentaie <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 20:38, Karharot napisał:

Tak dla uzupełnienia: fabuła w Berserku jest dobra a akcja i postacie ciekawe, uprzedzam
jednak że jest to typowe dark fantasy: mroczne, krwawe, pełne przemocy oraz okrucieństwa
i toczące się w świecie w którym zło dominuje nad dobrem.


Hmmmm. Czyli to co lubię w anime. Chyba tylko tego typu rzeczy mnie kręcą w anime i lubię je oglądać. Mrok, wampiry, roz******l magia i ciemności demony. To lubię i wszystko pochodne. :-D
Dzięki za info. ;-)

PS : Ostrzeż..... za spam XD [Nie mogłem się powstrzymać by tego nie napisać :D].... Nie karz o miłosierny moderatorze :-P

EDIT: 3 posty z rzędu hmmm to można aż tak ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 21:07, Pablo_Querte napisał:

Oglądaj, potem się rozkręci tak, że będziesz się tarzał po podłodze ze śmiechu. A w najnowszych
odcinkach była IMO jedna z najlepszych walk w anime.



no wlasnie widze , ze z kazdym odcinkiem jest coraz smieszniej. O ile na poczatku ogladalem z poker facem na twarzy to teraz juz kilka razy nawet sie zasmialem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black Lagoon OVA - Roberta''s Blood Trail e05 END
Wreszcie pojawiło się tłumaczeni ostatniego epka.

Spoiler

Happy end a la Black Lagoon, almost as bad and twice as creepy as most Bad Ends...
Cóż, przynajmniej Garcia odzyskał swoją Robertę i do tego wygląda na to że już więcej od niego nie ucieknie (co najwyżej schowa się biedaczka za habitem).



Według mnie ta OVA wyszła lepiej od oryginału w którym ten arc ciągnął się zbyt długo i w którym dyskusje i rozmyślania nad sensem tego wszystkiego zwyczajnie przynudzały podczas gdy tutaj podkreślały mroczną i pozbawioną nadziei naturę Roanapuru i tych którzy w ten czy inny sposób skończyli żyjąc według zasad tego miejsca.
9/10

Usagi Drop e02
Spoiler

"M-Me?! Me?!"
Nie jest łatwo nagle stać się rodzicem, na człowieka czeka wiele wstrząsów XD
A na poważne, kolejny bardzo sympatyczny odcinek :)



-> Braveheart
Każdy post był odpowiedzią dla kogoś innego i każdy był na temat, jeśli uważasz inaczej możesz zgłosić spam do moderacji a rozważę Twoją skargę ;P

20110716132516

20110716132544

20110716132614

20110716133554

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się