Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2013 o 15:17, Rosomak napisał:

Hej, a co sądzicie o anime High School DxD? Bo zastanawiam się czy nie obejrzeć tylko
chciałbym wiedzieć czy fajne

Jeżeli nie przeszkadzają Ci wspomniane duże ilości ecchi to jest całkiem niezłe, szczególnie druga połowa, gdy ilość fanserwisu trochę maleje (a przynajmniej nie czuć, że jest wpychana na siłę) i dostajemy całkiem przyjemną fabułę oraz walki.

W każdym bądź razie, zawsze można trafić na gorsze produkcje, także możesz się brać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mars of Destruction - relacja live. [edit] Aha, uwaga. Spoilery!

[03:13] Bidula straciła głowę, całą głowę! Ale nie poddawajmy się, jestem przekonany, że wyjdzie z tego cało!
[05:15] Niestety, lekarz potwierdził nasze obawy. "She won''t make it alive" Cholera! Przecież to była tylko głowa!
[edit2]
[06:20] Nic nie widać, ale ojciec powiedział "urusai!", a jego syn "Dad! Stop! Ieeeeee!". Obawiam się, że właśnie gwałci swojego syna :/

20130806170002

20130806170010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2013 o 17:01, Ichibanboshi-kun napisał:

Mars of Destruction [/b[


Ty też? Właśnie jestem w trakcie oglądania.

A właśnie, jak można ciebie najlepiej w necie do pogadania złapać? Czat google''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2013 o 12:51, Ichibanboshi-kun napisał:

Good giiiirl xD http://www.youtube.com/watch?v=yyDUC1LUXSU
Na allegro dorwała? Jak juz przejdziecie to ja chętnie się zamienię, na którąś z moich

Zamawiała sobie w jakimś sklepie, który sprowadza te gry z UK. Za nówkę w folii i z przesyłką dała chyba 96 albo 106 złotych. Wątpię czy się zamieni, ona uwielbia Ammy i polowała na grę dłuższy czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2013 o 17:11, Piotrbov napisał:

> Mars of Destruction [/b[

Spelunker Sensei jeszcze obejrzyjcie. Dla mnie jeszcze "lepsze" od legendarnego MoD! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2013 o 17:11, Piotrbov napisał:

> Mars of Destruction

Ty też? Właśnie jestem w trakcie oglądania.

A właśnie, jak można ciebie najlepiej w necie do pogadania złapać? Czat google''a?


Właśnie skończyłem i myślę, że czegoś takiego jeszcze nie widdziałem. Z tego też powodu bez wahania daję 10/10! Nie ma w tym filmie niczego co mogłoby się podobać, a to już jest coś. Poza tym ludzie są tak mili, że czekają aż podejdzie do nich powoli wróg i zabije, to zasługuje na szacunek stąd moja ocena. 10/10 bez mrugnięcia okiem!


@Papishon
Szkoda ;)

Odpisałem Ci ostatnio na gg ale nic więcej nie napisałeś :( ak to najlepiej dać znać na 3DSa kiedy i gdzie mam być lub google :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2013 o 17:21, Ichibanboshi-kun napisał:

Odpisałem Ci ostatnio na gg ale nic więcej nie napisałeś :( ak to najlepiej dać znać
na 3DSa kiedy i gdzie mam być lub google :)


A faktycznie. Jbc to już na gg siedzę.

Mars of Destruction


Anime po prostu genialne. 10/10 ta akcja, napięcia i te zakończenie dające wiele do myślenia. Te dwie sceny na początku z tą odstrzeloną głową i końcową z pokonaniem głównego bossa, a propos ma ktoś gify do tych scen?

A co do ocen, to nie można się co do tego anime nimi kierować. Nie ma krzywej Gaussa w ocenach, więc są one zakłamane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bait taken!
To co, piszemy petycję o nakręcenie pełnego sezonu Mars of Destruction? Zbyt wiele potencjału zostało by zmarnowane gdyby nie rozwinęli wszystkich wątków i nie przedstawili nam pełnej historii tych fascynujących postaci XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2013 o 17:24, Piotrbov napisał:

A co do ocen, to nie można się co do tego anime nimi kierować. Nie ma krzywej Gaussa
w ocenach, więc są one zakłamane.

Fakt... oceny po średnio 2-3... a recki po 9-10 xp
Fuck logic ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2013 o 17:43, MisticGohan_MODED napisał:

> A co do ocen, to nie można się co do tego anime nimi kierować. Nie ma krzywej Gaussa

> w ocenach, więc są one zakłamane.
Fakt... oceny po średnio 2-3... a recki po 9-10 xp
Fuck logic ;p

Pff, jak się nie znają to oceniają źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spelunker Sensei

Kolejna ukryta, znakomita perełka w japońskiej animacji.

Świetna fabuła, ciekawe postacie, ich charaktery, dobra obsada głosów, dla przykładu Sugita Tomokazu, czy też Norio Wakamoto.

10/10

Chcę Więcej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2013 o 18:21, Piotrbov napisał:

Spelunker Sensei

Kolejna ukryta, znakomita perełka w japońskiej animacji.

Świetna fabuła, ciekawe postacie, ich charaktery, dobra obsada głosów, dla przykładu
Sugita Tomokazu, czy też Norio Wakamoto.

10/10

Chcę Więcej!!


Obejrzyj ponownie School Days, wystarczy ;) Albo tę durną serię Queen cośtam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2013 o 15:59, Karharot napisał:

Najlepszym podsumowaniem tego zjawiska jest pierwsza recenzja na tej liście ->
http://myanimelist.net/anime/413/Mars_of_Destruction/reviews
Jest tam dokładnie wyjaśnione dlaczego dzieło które zmienia postrzeganie całej animacji
zasługuje na uznanie ;P

7/10. Fabuła i motyw extra(9). Jednak kreska słaba. Efekty dźwiękowe też.
7 to dobra ocena i w sumie daję ją większości tytułów. Kilka sobie nagrabiło na niższą.
Jednak na 9-10, to musi zrobić dla mnie wrażenie. I tytuły, które tam mam są dla mnie szczególne. Gdyby zrobili serię z tego i to jakoś rozwineli i poprawili kreskę, to byłby ten tytuł kandydatem na 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szukam dobrej mangi (ewentualnie anime też ujdzie) z motywem yandere. Szczerze mówiąc, fajnie byłoby gdyby była jedną z głównych postaci albo by fabuła kręciła się wokół niej.

Mirai Nikki (manga, anime) skończone, Big Order czytam. Ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2013 o 18:21, Piotrbov napisał:

Spelunker Sensei

Wiedziałem, że się spodoba! Już kiedyś pisałem o tym anime. Jak ktoś nie oglądał musi nadrobić.

Polecam jeszcze Tenkuu Danzato Skelter Heaven xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2013 o 21:14, PAPISHON napisał:

Panowie, szukam dobrej mangi (ewentualnie anime też ujdzie) z motywem yandere. Szczerze
mówiąc, fajnie byłoby gdyby była jedną z głównych postaci albo by fabuła kręciła się
wokół niej.

Mirai Nikki (manga, anime) skończone, Big Order czytam. Ktoś pomoże?


http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Yandere/AnimeAndManga Szukaj tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chcesz takie hard yandere, to polecam School Days (ten tytul jest tak uniwersalny :3) i była jeszcze tutaj taka jedna manga Re:Birth - The Lunatic Taker, też ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2013 o 21:14, PAPISHON napisał:

Panowie, szukam dobrej mangi (ewentualnie anime też ujdzie) z motywem yandere. Szczerze
mówiąc, fajnie byłoby gdyby była jedną z głównych postaci albo by fabuła kręciła się
wokół niej.

Mirai Nikki (manga, anime) skończone, Big Order czytam. Ktoś pomoże?

School Days.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał zobaczyć jakby wyglądało One Piece jakby inne studio je robiło

OVA One Piece: Taose! Kaizoku Ganzack z 1998 na rok przed startem anime.
(Już niewiele zostało mi specjali i filmów z One Piece :/)

Muszę dodać, że dobry japoński dubbing robi swoje. W ciąż lepszy niż dowolny angielski.
Co do Ovy to czasowo jest po arcu z Buggym. Charaktery postaci się trochę różnią.
Przeciwnik jest dość fajny. Możliwe, że nawet Odda się nim trochę inspirowała, bo ma trochę skilli.
Co do oceny to pozostawiam wam. Przyzwyczajenie nie pozwala mi na wystanie obiektywnej oceny.

BTW Co do dubbingu. Jak zmienili głos choppera na jakiś czas, to strasznie mi się źle oglądało.
No, ale zmiany głosu Nico Robin nie zauważyłem.

EDIT Jak tak teraz patrzę, to więcej postaci miało zmieniony głos xd.(OVA i Filmów nie liczę, bo pełno tam zmian było widocznych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się