Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2 rekordzistą absolutnym

130 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2009 o 09:56, leukocyt_model napisał:

Co nie znaczy, że wszyscy tak kupują.Po co płacić za przesyłkę, jak się ma jakiś sklep
pod nosem.
Poza tym to tylko zdjęcie poglądowe ;)

wolę zapłacić za przesyłkę niż stać w takiej kolejce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra zarobiła dzięki tytułowi, ta gra jest dla kasy a nie dla graczy jak można grać nie wiadomo gdzie i z kim w darmowych grach czyli (WarRock, A.V.A) są mniejsze pingi nawet i można sobie wybrać serwer a w przypadku MW2 tryb gry wybierasz to jest po prostu nudne do końca roku ludzie zapomną o tej grze i będą oczekiwać Bad Company 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 00:38, Damianuss1 napisał:

To w końcu czegoś dowodzi. Sukces pomimo tylu kontrowersyjnych spraw? Brawo. Wracam do
gry.


Taaaaaaa, a jaką konkurencję na rynku mieli. Normalnie bijmy pokłony, że takie hiciory pokonało. A nie, sorry, konkurencja zatrzęsła portami i oddała rynek bez walki, przesuwając swoje gry na przyszły rok. Do tego marketing i zasyp newsami na takim poziomie, że miejscami to się już o spam ocierało. Na zachodzie pewnie jeszcze mieli reklamy w TV. Więc jak ta gra miała się nie sprzedać? Musiałaby być jakoś kosmicznie zabugowana (zresztą na PS3 ten numer z brakiem dostępu na multi, ale za to można trofea zdobywać. Śmiech)... ale nie, wtedy i tak by się sprzedała, bo nie było żadnego dema, więc ludzie kupowali w ciemno.

Mnie bardziej ciekawi, jak tam Dragon Age schodzi. Ale skoro nie ma jeszcze żadnego newsa o tym, nawet na stronie EA, to pewnie nieźle, ale bez szału. W branży w kwestii danych sprzedaży każdy idzie w ekstrema: podają wyniki jeżeli sprzedaż jest fantastyczna albo beznadziejna. Przy średniej zwykle się siedzi cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie ma mowy, żebym to kupił. Poczekam aż ten cały boom nieco opadnie. A skoro ta gra wymaga aktywacji poprzez Steam, to pewnie na Allegro pojawią się kluczyki po jakiś okazyjnych cenach, to wtedy się skuszę. Po co mi pudełko, jeśli mogę na nim oszczędzić 50zł, jak nie więcej? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... już mnie męczy ten cały szum wokół Modern Warfare 2. Wolę sobie poczekać na kolejną odsłoną robioną pod sztandarem Treyarch''a, ponieważ od wydania World at War bardziej interesuje się ich twórczością i mam nadzieję, że zrobią coś równie dobrego.

No i zawsze jest jeszcze Battlefield: Bad Company 2, który według mnie będzie lepszym, doskonalszym i pewnie ciut mniej grywalnym odpowiednikiem najnowszego dzieła Infinity Ward.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



> Mnie bardziej ciekawi, jak tam Dragon Age schodzi.

Na GOL-u jest informacje że EA zarobiła okrągły milion dolców na samym płatnym DLC do DA. To teraz weź poprawkę, że nie każdy kupuje DLC (w przypadku pecetowej edycji w ogóle gro ludzi odpuści sobie płatne dodatki, bo jest już edytor, więc tylko czekać na mody) i już masz odpowiedź :) Gra najprawdopodobniej schodzi jak ciepłe bułeczki.
A ja już wiem co sobie zażyczę od żony na gwiazdkę ;-) Zakup w dniu premiery sobie odpuściłem (wolę poczekać na pierwsze łatki i unurmowanie się sytuacji z serwerami "socjalnymi" BioWare - gra jest tak popularna że krótko po premierze padły). Do grudnia powinno już być wszystko ok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć. Chociaż nadal ciekawi mnie czysty wynik samej gry, najlepiej z podziałem na platformy :) A na PC chyba wielu też się na to DLC skusiło, mimo wszystko wielu lubi mieć coś oficjalnego, a nie same fanowskie. Ja gry jeszcze nie mam, więc się nie zastanawiam czy DLC kupię czy nie. No ale pod koniec miesiąca lub na początku grudnia to się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem szcześliwym posiadaczem nowego Calla i powiem że jestem olśniony :D Gra jak najbardziej warta tych pieniędzy i tak nie korzystam z trybu multiplayer więc nie narzekam na decyzji w sprawie steamu i obciętego multi. Pozatym gramy dla samej przyjemnośći i nie ma co sie oburzać na Inifinity Ward chcieli dobrze : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom raczej wątpie zeby dla nich wkocnu z multiplayera nic nie mają ? Pobierają opłaty ? - Oczywiście że nie, multiplayer był i jest bezpłatny jak dla mnie to co dali w zupełności wystarczy. Oczywiście możemy sie sprzeczać bo każdy ma swój guscik i niektorzy poza singlem woleli by koksać na multi. Przykro mi że tak jest dla mnie to nie ma znaczenia : ) "Bezwolny konsument" Nie prawda obiawiam się ze nie rozumiesz mojej wypowiedzi. To że zrobili tak jak jest nie oznacza ze mnie to nie rusza. Ale decyzji nie cofną i mysle ze trzeba sie z tym pogodzić. Nie od dziś wiemy ze władzę mają architekci a my konsumenci tylko gotową grę. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 15:43, penny napisał:

Kiedy wy się nauczycie? Nie ile zarobił tylko jaką sprzedaż ewentualnie przychód
wygenerował
!


Oj tam, czepiasz się pierdół! Jedno zero w tą czy w tą.

PS. Zapomniałbym...

20091113170955

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 15:18, Madoc napisał:

Dalej mówimy o tej grze z pięciogodzinnym singlem?


Lepszy świetny, intensywny pięciogodzinny singiel, którego się przejdzie kilka razy, niż piętnastogodzinny badziew, którego się nawet nie kończy, bo niczym nie przyciąga. Jakość się liczy, a nie ilość.

Poza tym wspomnę jeszcze raz, że większość scenariuszy w Spec Ops też można przechodzić samotnie, co znacznie rozgrywkę dla samotnego gracza przedłuża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 20:29, leukocyt_model napisał:

> Dalej mówimy o tej grze z pięciogodzinnym singlem?

Dnia 13.11.2009 o 20:29, leukocyt_model napisał:

Lepszy świetny, intensywny pięciogodzinny singiel, którego się przejdzie kilka razy,
niż piętnastogodzinny badziew, którego się nawet nie kończy, bo niczym nie przyciąga.


Ale najlepszy jest 15-godzinny intensywny singiel. A co oferuje Activision za wyższą cenę?

Dnia 13.11.2009 o 20:29, leukocyt_model napisał:

Jakość się liczy, a nie ilość.


Liczy się jakość, ale również liczy się stosunek jakości do ceny. Ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra może i jest dobra ale sporo ludzi ma problem z tym że to tylko 5h i to przypominające zlepek filmów akcji bez ładu i składu momentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować