Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uwe Boll kręci Bloodrayne 3

45 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2009 o 22:05, Laid_back napisał:

Filmy Emmericha to jeszcze większa kaszana, a ludzie oglądają...


Filmy Emmericha mają przynajmniej fajne efekty specjalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto finansuje jego "twórczość" i nie mam pojęcia jak taki kicz może zarabiać. Nie piszę już nic o Uwe bo bym zarobił ostrzeżenie a inaczej się nie da wyrazić tego co o nim myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Efekty specjalne to nie wszystko, zarówno Emm jak i Uwe nie mają ciekawej twórczości...
No bo proszę... ile można patrzeć jak wszystko się wali, wali, wali a i tak ostatecznie Amerykańce ZAWSZE ratują świat... błagam... no proszę... niech przynajmniej raz rozwali ten świat... albo nie wiem niech uratują świat Arabowie, Afrykanie, Eskimosi na miśkach polarnych lub nieszczęsny Zespół Ludowy Pieśni i Tańca Mazowsze

A jeśli chodzi o adaptacje filmowe gier... błagam... błagam... będę grzeczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To smutne niestety. Szkoda. co do Doom''a ;-) Jego producentem tez był Uwe, i tez był słaby moim zdaniem. Postal sie wybił nad twórczość Bolla, ale to był taki wzlot muchy latającej nad wiecznym g. A tak na poważnie to nawet nie jestem ciekawy. Zniszczył swoimi ekranizacjami kilka moich ulubionych gier, powinien dostać w końcu od kogoś kopa.
Ale jest światełko w tunelu. Poszukajcie informacji o nowym Prince of Persia. Produkowac go będzie Jerry Bruckheimer dla wytwórni Disney''a, za film ma być podobno odpowiedzialna ekipa od piratów z karaibów. A na trailerach widac ;-) Ze ograniczenia na pieniądze nie grają żadnej roli w tym filmie, więc jest cień nadzieji że doczekamy się czegoś lepszego na podstawie gry niż coroczne wymiociny Uwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 07:43, klsoft napisał:

Ale jest światełko w tunelu. Poszukajcie informacji o nowym Prince of Persia. Produkowac
go będzie Jerry Bruckheimer dla wytwórni Disney''a, za film ma być podobno odpowiedzialna
ekipa od piratów z karaibów. A na trailerach widac ;-) Ze ograniczenia na pieniądze nie
grają żadnej roli w tym filmie, więc jest cień nadzieji że doczekamy się czegoś lepszego
na podstawie gry niż coroczne wymiociny Uwe.


Co wziąłeś, że tak długo spałeś ? Też chcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 07:43, klsoft napisał:

To smutne niestety. Szkoda. co do Doom''a ;-) Jego producentem tez był Uwe, i tez był słaby moim zdaniem.


To oprócz "Doom''a" Andrzeja Bartkowiaka powstał jeszcze jakiś?

Dnia 23.11.2009 o 07:43, klsoft napisał:

Poszukajcie informacji o nowym Prince of Persia. Produkowac go będzie Jerry Bruckheimer dla wytwórni Disney''a, za film ma być podobno odpowiedzialna ekipa od piratów z karaibów. A na trailerach widac ;-) Ze ograniczenia na pieniądze nie grają żadnej roli w tym filmie, więc jest cień nadzieji że doczekamy się czegoś lepszego na podstawie gry niż coroczne wymiociny Uwe.


Reżyserem "Prince of Persia" jest Mike Newell, który dał światu niezapomniane "Cztery wesela i pogrzeb" oraz "Zaczarowany kwiecień"... Co prawda podpisał się też pod którymś Potterem, ale oznacza to również, że czuje ducha kina czysto rozrywkowego...:)

A co do filmów Emmericha - o tak, kaszanka pełną gębą... Tyle, że Roland nie dorabia ideologii do swoich poczynań i nie płacze, gdy jego filmy zbierają cięgi od recenzentów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezus maria !!!

Jak zobaczyłem słowo warhammer a koło niego nazwisko uwe ball''a (wiem że pisze się boll ale tak jest zgodniej ze stanem faktycznym) to przez chwile prawie dostałem ataku apilepsji. Niech sobie psuje na co ma ochote ale jeżeli zbliży się toto do świata warhammera, którego kolwiek. To popełnie rytualne samobójstwo. Podetne sobie żyły zębami Uwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie ma to jak zekranizować 2 gry w jednym filmie (Bloodrayne, Warhammer) :P Od Uwe Bolla widziałem tylko Postala, ale tylko do momentu ujrzenia gościa obnażonego... w sumie w całości, miał tylko szlafroczek na sobie i to rozwiązany... podziękowałem. Nigdy więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na filmy Bolla idzie niemiecka kasa, więc co się przejmujecie? A tak w ogóle, to jego filmy nie są dużo gorsze, od tych całych Van Damme''ów czy innych Seagali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bloodrayn był dużo lepszy od takich bardzo chętnie oglądanych wojowniczych Xeni i innych telewizyjnych Herculesów... muszę zresztą zobaczyć jeszcze jego Alone in the Dark :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bloodrayne: Warhammer? Krwawa Rayne wyrzynająca orki?? o__O

Ciekawe czy GamesWorkshop się przyczepi do tego tytułu, oni mają w końcu prawa do tego o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>muszę zresztą zobaczyć jeszcze jego Alone in the Dark :)

Nie popełniaj tego błędu. Bloodrayne to wybitne i epickie dzieło w porównaniu do AitD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Przecież sam Uwe powiedział skąd ma kasę ta ten kicz - z faszystowskiego złota.

Ja po jedynce miałem dosyć, jedynie główna bohaterka była w miarę strawna, reszta to film klasy Z. Choć i tak lepsze to niż AitD... Choć Postal nie był taki zły, porąbany, ale dało się oglądać bez bólów głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie zawsze zastanawiało jak mu się udaje nakłonić całkiem fajnych aktorów do takiego... czegoś. Przecież Madsen którego u Tarantino można było jeść łyżkami ("Torture you, that''s a good....good idea. Like that") w Blood Rayne mógłby być spokojnie dublowany przez manekin...

Chociaż hej, u Bolla jeszcze można mówić o aktorstwie (mizernej jakości ale zawsze) - u wspomnianego wcześniej Emmericha "gwiazdy" szmacą się kiwając się na boki robiąć "uooooooooou" "oooooouuuu" podczas gdy w tle dokonuje się zagłada cyfrowych metropolii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować