Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

Homoseksualizm, aborcja, prawa kobiet, tolerancja, za czy przeciw? [M]

13004 postów w tym temacie

Co prawda też jakieś rozwiązanie, nie dopuści się tego no i zachowa swoje bezwartościowe życie. No ale to jest też torturowanie żywego człowieka jakby nie patrzeć. Choć człowieka to złe określenie w tym przypadku, oni już nie są człowiekem, istotą myślącą ale sam nie wiem do czego gwałcicieli/pedofilów zaczliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co mnie to obchodzi, że to torturowanie. W Afryce między innymi rozprowadzany jest Rapex, gwałciciel będzie miał nielichą zabawę, jak trafi na tak zabezpieczoną kobietę xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie zrozumcie może umysł przestępców.

Czy ktokolwiek podczas popełniania zbrodni myśli o karze jaka go czeka? NIE, i jest to poparte naukowymi dowodami, jeśli nie wierzycie mi na słowo.

Zaostrzenie kar daje dokładnie NIC - bo przecież żadne przestępca nie bierze pod uwagę że zostanie złapany i wykryty w chwili gdy popełnia przestępstwo.

Drogą do sprawienia by życie było bezpieczniejsze jest podnoszenie jego wartości, dawanie perspektyw i traktowanie ludzi z szacunkiem. Kto wie ile osób z "dobrych domów" skończyłoby jako mordercy czy gwałciciele, gdyby powiedzmy urodzili się w innych warunkach... jeśli ludziom się dobrze żyje to nie myślą nawet o łamaniu prawa bo i po co - to właśnie w tym kierunku powinny iść wszelkie ustawy i zmiany prawne.


PS oczywiście uważam że kary powinny być wysokie za tak ohydne czyny, jednak podkreślam - wysokość kary nie zmniejsza przestępczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 14:04, Cascad napisał:

PS oczywiście uważam że kary powinny być wysokie za tak ohydne czyny, jednak podkreślam
- wysokość kary nie zmniejsza przestępczości.

Te najwyższe (dożywocie, kara śmierci) oraz kastracja obniżają (skutecznie) poziom recydywy, a to już coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 13:54, Infes napisał:

Mam lepsze, pozbawienie go życia. Dużo osób by poprało takie rozwiązanie ale zapewne
tyle samo zgłosiło by przeciw. Tyle że na pewno ilość gwałtów i pedofili znacznie by
zmalała.

Ja nie byłbym tego taki pewien. Co z tego, że za to grozi śmierć, skoro tylko można orzec (ale nie trzeba) tę karę? To nie zniechęca gwałciciela, jeśli można się łatwo od tego wykręcić. Z tym, że jakby kara była nieuchronna, dożywocie zniechęcałoby równie skutecznie.

Dnia 18.10.2009 o 13:54, Infes napisał:

Więc czemu by nie zabić kilku by uratować tysiące przed takimi incydentami.

Mhm, zabijanie na wszelki wypadek... więc może zrzućmy atomówkę na Afrykę, co by zapobiec rozprzestrzenianiu HIV.

Dnia 18.10.2009 o 13:54, Infes napisał:

Ja nie mówię tutaj o torutach tylko szybkim zakończeniu jego żywotu. Żywotu który zmarnował.

"Mniejsze racje żywnościowe" trudno nazwać szybkim zakończeniem żywota.

Dnia 18.10.2009 o 13:54, Infes napisał:

Dla mnie to jest rozwiązanie. Lepsze takie niż ciągle wstawianie za kratki które nic
nie zmienia. Jego myśli dalej się nie zmieniają :"Co mi tam. Zgwałcę Ją, odsiedzę 5lat
i znów będę mógł aż ktoś nie znajdzie dowodów. A może i kilka razy uda mi się nim mnie
zlapią"

Kto Ci nagadał bzdur, że gwałciciele siedzą 5 lat i wychodzą? Morderca mojej koleżanki z liceum za gwałt i morderstwo trafił za kratki na dożywocie - już nikomu krzywdy nie zrobi. W więzieniu przeżyje katorgę, a śmierć to żadna kara, bo jej skutków nie odczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 13:54, Infes napisał:

Mam lepsze, pozbawienie go życia.

Naprawdę uważasz że to by zmieniło diametralnie sytuację i ją w znaczący sposób poprawiło? Ja jakoś w to wątpię. Jak dla mnie zabijanie raczej nigdy nie będzie dobrym rozwiązaniem takich problemów. Bo co to zmienia? Równie dobrze można powiedzieć że co z tego skoro zabijemy x gwałcicieli skoro na ich miejsce i tak pojawi się y nowych. Pozbywamy się tylko aktualnych problemów nie myśląc nad tym co zrobić aby takie osoby izolować zanim dojdzie do incydentu.
>Tyle że na pewno ilość gwałtów i pedofili znacznie by

Dnia 18.10.2009 o 13:54, Infes napisał:

zmalała.

Na czym niby opierasz takie a nie inne zdanie? Już ci poprzednio pisałem - to nie wysokość kary działa na potencjalnego przestępcę a jej nieuchronność. Zwiększanie kar jest bezcelowe.
>Więc czemu by nie zabić kilku by uratować tysiące przed takimi incydentami.
Bo to nie jest rozwiązanie całego problemu.

Dnia 18.10.2009 o 13:54, Infes napisał:

Ja nie mówię tutaj o torutach tylko szybkim zakończeniu jego żywotu. Żywotu który >zmarnował.

Odniosłem się w tym momencie do twojego zdania:

Taki dosyć że dożywocie powinien dostać, to jeszcze mniejsze racje żywniościowe. Ja to bym go zabił od razu, kara śmierci(to samo za pedofilie) tyle że u Nas tego nie tolerują. [/b]

Przesadziłeś w tym momencie i to imo grubo.

Dnia 18.10.2009 o 13:54, Infes napisał:

Dla mnie to jest rozwiązanie. Lepsze takie niż ciągle wstawianie za kratki które nic
nie zmienia.

Nic nie zmienia bo nie myślimy co zrobić by gwałtów / gwałcicieli było mniej a myślimy tylko o tym "jak im dosrać jak już jest PO". I tu jest problem, duży problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 14:09, Hubi_Koshi napisał:

> PS oczywiście uważam że kary powinny być wysokie za tak ohydne czyny, jednak podkreślam

> - wysokość kary nie zmniejsza przestępczości.
Te najwyższe (dożywocie, kara śmierci) oraz kastracja obniżają (skutecznie) poziom recydywy,
a to już coś.



ależ ja jestem jak najbardziej za karą śmierci i ubolewam nad tym, że nie ma na nią u nas szans (tak jak i na Legalizację)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 14:15, Cascad napisał:

ależ ja jestem jak najbardziej za karą śmierci i ubolewam nad tym, że nie ma na nią
u nas szans (tak jak i na Legalizację)

Ja osobiście jestem za swego rodzaju prewencją. Otóż wielu ludzi chce żeby przestępca np. gwałciciel przeszedł piekło za to co zrobił, ja jestem nieco innego zdania. Urządzenie komuś takiemu piekła nie słóży niczemu innemu jak zaspokojeniu naszego (ludzkiego) pragnienia zemsty, nic poza tym. Ja jestem za szybką eliminacją takich... śmieci ze społeczeństwa, kulka w łeb, albo dożywocie i tyle. Zamiast sprawiać sobie perwersyjną przyjemność trzeba zlikwidować potencjalne niebezpieczeństwo.
Ludzie mówią że "Każdy człowiek zasługuje na życie". Bzdura, jeśli jeden człowiek odbiera drugiemu człowiekowi brawo do życia i bezpieczeństwa, wtedy również powinien je stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>jeśli

Dnia 18.10.2009 o 14:04, Cascad napisał:

ludziom się dobrze żyje to nie myślą nawet o łamaniu prawa bo i po co - to właśnie w
tym kierunku powinny iść wszelkie ustawy i zmiany prawne.

Akurat z tą częścią posta nie za bardzo mogę się zgodzić. To czy ktoś ma dajmy na to skłonności do np: podkradania nie zależy tylko od tego gdzie i jak się wychował. Co prawda można zauważyć pewne zależności że ci wychowani w rodzinach patologicznych gdzie się nie przelewało mogą wykazywać większe skłonności do takich czynów ale patrząc na ludzi widzę że to czy ktoś np: kradnie nie zawsze jest uzależnione od takich czynników. Tak ktoś wychowywany w "dobrym" domu jak i ktoś z biednych dzielnic może mieć skłonności do popełniania przestępst. I ten i ten może być "zły", inne mogą być tylko powody takich działań - może nudy, może bieda, może jakieś wypaczenie spowodowane przez środowisko. Generalizowanie i dzielenie ze względu na ten sposób nie ma zbyt większego sensu. ;-)

Dnia 18.10.2009 o 14:04, Cascad napisał:

PS oczywiście uważam że kary powinny być wysokie za tak ohydne czyny, jednak podkreślam
- wysokość kary nie zmniejsza przestępczości.

Dokładnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 14:20, Hubi_Koshi napisał:

Ja osobiście jestem za swego rodzaju prewencją. Otóż wielu ludzi chce żeby >przestępca
np. gwałciciel przeszedł piekło za to co zrobił, ja jestem nieco innego zdania. >Urządzenie
komuś takiemu piekła nie słóży niczemu innemu jak zaspokojeniu naszego (ludzkiego) >pragnienia
zemsty, nic poza tym.

Owszem ... to wszystko prawda. Zauważ tylko że ty - popierając karę śmierci [ pomijam karę dożywotniego pozbawienia wolności ] skazujesz go na karę i jakby nie było zaspokajasz owe pragnienie zemsty [ zakładając że jesteś ofiarą lub jej rodziną ]. Ja w sprawianiu winnemu "piekła" - w granicach rozsądku - więzienie, przymusowa praca etc etc - nie głodzenie itp nie widzę nic złego.
>Ja jestem za szybką eliminacją takich... śmieci ze społeczeństwa,

Dnia 18.10.2009 o 14:20, Hubi_Koshi napisał:

kulka w łeb, albo dożywocie i tyle. Zamiast sprawiać sobie perwersyjną przyjemność >trzeba
zlikwidować potencjalne niebezpieczeństwo.

Patrz wyżej. :-)

Dnia 18.10.2009 o 14:20, Hubi_Koshi napisał:

Ludzie mówią że "Każdy człowiek zasługuje na życie". Bzdura, jeśli jeden >człowiek .odbiera
drugiemu człowiekowi brawo do życia i bezpieczeństwa, wtedy również powinien je stracić.

Tyle że to na dobrą sprawę niewiele zmienia - patrz moje posty skierowane do Infesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 14:12, Hellmut napisał:

Ja nie byłbym tego taki pewien. Co z tego, że za to grozi śmierć, skoro tylko można
orzec (ale nie trzeba) tę karę? To nie zniechęca gwałciciela, jeśli można się łatwo od
tego wykręcić. Z tym, że jakby kara była nieuchronna, dożywocie zniechęcałoby równie

No to na stałe utrwalić. Za jakikolwiek gwałt lub też pedofilie jest kara śmierci bez żadnego oddalania chyba że nie ma pewnych dowodów tego czynu. No bo jak inaczej zwalczyć te dwa akty?

Dnia 18.10.2009 o 14:12, Hellmut napisał:

Mhm, zabijanie na wszelki wypadek... więc może zrzućmy atomówkę na Afrykę, co by zapobiec
rozprzestrzenianiu HIV.

HIV a gwałt to co innego. Pierwsze jest wirusem który wywołuje AIDS a drugie jest czynem który jedna osoba chce a druga nie chce.

Dnia 18.10.2009 o 14:12, Hellmut napisał:

"Mniejsze racje żywnościowe" trudno nazwać szybkim zakończeniem żywota.

Ja miałem wtedy na myśli szybkim zakończeniem żywota czyli kara śmierci. Z początku myślałem o mniejszych racjach ale to tylko torturowanie które i tak zapewne by nie pomogło.

Dnia 18.10.2009 o 14:12, Hellmut napisał:

Kto Ci nagadał bzdur, że gwałciciele siedzą 5 lat i wychodzą? Morderca mojej koleżanki
z liceum za gwałt i morderstwo trafił za kratki na dożywocie - już nikomu krzywdy nie
zrobi. W więzieniu przeżyje katorgę, a śmierć to żadna kara, bo jej skutków nie odczuje.

Swoją drogą, współczuje Jej. Wracając...Nie znam się na prawie. Strzelałem i nie wiedziałem dokładnie tak więc nikt mi takich bzdur nie nagadał. Stwierdzam tylko że odsiadki nic nie pomagają. Co to da, odsiedzi, zginie za kratami i tyle. No dobra nie popełni tego czynu ale i tak będą następni i następni. Może kara śmierci spowodowałaby że przestali by? No bo jak do ... zrobić by przestali? By zaprzestali takich głupich wybryków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 14:34, Tyler_D napisał:

Owszem ... to wszystko prawda. Zauważ tylko że ty - popierając karę śmierci [ pomijam
karę dożywotniego pozbawienia wolności ] skazujesz go na karę i jakby nie było zaspokajasz
owe pragnienie zemsty [ zakładając że jesteś ofiarą lub jej rodziną ]. Ja w sprawianiu
winnemu "piekła" - w granicach rozsądku - więzienie, przymusowa praca etc etc - nie głodzenie
itp nie widzę nic złego.

Tylko widzisz, mi nie chodzi o to żeby on został ukarany, mi chodzi o to by on już nigdy dla nikogo nie stanowił zagrożenia, a w przypadku np. psychopatycznych morderców itp. to nawet w więzieniu tacy stanowią zagrożenie, dla innych współwięźniów i pracowników więzienia. Nie jestem też za tym by zabijać ich zaraz po pierwszym ciężkim przestępstwie, należy im dać szansę, jedną. W przypadku recydywy jednak należy ich zlikwidować, bo widać że nawet mając szansę na poprawę, nawet wiedząc co go czeka i tak popełnił dane przestępstwo, co oznacza że nie ważne ile go będziemy trzymać w więzieniu on i tak będzie stanowić zagrożenie

Dnia 18.10.2009 o 14:34, Tyler_D napisał:

Tyle że to na dobrą sprawę niewiele zmienia - patrz moje posty skierowane do Infesa.

Zmienia jedno, ten konkretny drań, już nigdy nikogo nie skrzywdzi, a to już według mnie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 14:12, Tyler_D napisał:

/cięcie
zabijemy x gwałcicieli skoro na ich miejsce i tak pojawi się y nowych.

Masz rację ale jak inaczej zmniejszyć chęci takich osób do takich czynów? Co zrobić by zaprzestali?

Dnia 18.10.2009 o 14:12, Tyler_D napisał:

Na czym niby opierasz takie a nie inne zdanie? Już ci poprzednio pisałem - to nie wysokość
kary działa na potencjalnego przestępcę a jej nieuchronność. Zwiększanie kar jest bezcelowe.

Nieuchronna kara śmierci za akty gwałtu/pedofili. Huh...

Dnia 18.10.2009 o 14:12, Tyler_D napisał:

>Więc czemu by nie zabić kilku by uratować tysiące przed takimi incydentami.
Bo to nie jest rozwiązanie całego problemu.

To jak inaczej? Dalej patrzeć jak ten świat pogrąża się w takich osobach?

Dnia 18.10.2009 o 14:12, Tyler_D napisał:

Nic nie zmienia bo nie myślimy co zrobić by gwałtów / gwałcicieli było mniej a myślimy
tylko o tym "jak im dosrać jak już jest PO". I tu jest problem, duży problem.

Masz lepszy pomysł? Przyglądanie się? Patrzeć jak kobiety cierpią? Na pewno tego nie chcesz. Dalej za kraty ich wsadzać? I co z tego skoro kolejni się też pojawią. Jak zrobić by mniej do takich aktów dochodziło? Tamci odsiadują, umierają w więzieniu ale i tak pojawią się po nich kolejni. I znów pójdą do więzienia o ILE złapie się ich i da się dowody. Takie koło się robi. A śmierci...śmierci się bać będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 14:39, Infes napisał:

No to na stałe utrwalić. Za jakikolwiek gwałt lub też pedofilie jest kara śmierci bez
żadnego oddalania chyba że nie ma pewnych dowodów tego czynu. No bo jak inaczej >zwalczyć
te dwa akty?

Takie coś raczej nie przejdzie a u nas to na pewno nie. Jak zwalczać? Ścigać sprawców, pomagać ofiarom i w miarę możliwości eliminować takich osobników zanim kogoś skrzywdzą. Zwiększanie kar nie pomoże - jeśli już trzeba myśleć o tym jak ich wykrywać zanim się do kogoś dobiorą. Efektywność ściagania > zwiększanie wymiaru kary.

Dnia 18.10.2009 o 14:39, Infes napisał:

HIV a gwałt to co innego. Pierwsze jest wirusem który wywołuje AIDS a drugie jest >czynem
który jedna osoba chce a druga nie chce.

Hellmutowi chodziło o to że napisałeś:

Więc czemu by nie zabić kilku by uratować tysiące przed takimi incydentami.

Chciałeś zabijać by hipotetycznie ratować innych. Już wiesz o co mu chodziło?

>Może kara śmierci spowodowałaby że przestali

Dnia 18.10.2009 o 14:39, Infes napisał:

by?

Po raz kolejny - nie.
>No bo jak do ... zrobić by przestali? By zaprzestali takich głupich wybryków?
Nie da się, life is brutal. Zagrożeń nie da się całkowicie eliminować - trzeba z nimi skutecznie walczyć a wlepianie kar śmierci imo dobrym i skutecznym rozwiązaniem nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 14:39, Infes napisał:

No to na stałe utrwalić. Za jakikolwiek gwałt lub też pedofilie jest kara śmierci bez
żadnego oddalania chyba że nie ma pewnych dowodów tego czynu. No bo jak inaczej zwalczyć
te dwa akty?

No właśnie, i doszedłeś do największej wady tej kary - co zrobić, jeśli wykona się ją na niewinnym? To podróż w jedną stronę. I kto odpowiadałby wtedy za morderstwo niewinnego?

Dnia 18.10.2009 o 14:39, Infes napisał:

Swoją drogą, współczuje Jej. Wracając...Nie znam się na prawie. Strzelałem i nie wiedziałem
dokładnie tak więc nikt mi takich bzdur nie nagadał. Stwierdzam tylko że odsiadki nic
nie pomagają. Co to da, odsiedzi, zginie za kratami i tyle.

Co to da, zostanie zabity (być może niesłusznie) i tyle.

Dnia 18.10.2009 o 14:39, Infes napisał:

No dobra nie popełni tego czynu ale i tak będą następni i następni.

A jak wprowadzą karę śmierci to problem momentalnie zniknie? Nie.
>Może kara śmierci spowodowałaby że przestali by?
Nie, nie przestaliby. Tam, gdzie kara śmierci za gwałt jest, jakoś na brak owych gwałtów się nie "narzeka".

Dnia 18.10.2009 o 14:39, Infes napisał:

No bo jak do ... zrobić by przestali? By zaprzestali takich głupich wybryków?

Nie da się. Ja wolę przyjąć postawę Tylera - myśleć nad rozwiązaniem problemu gwałtów i gwałcicieli, a nie mszczeniem się na sprawcy.
Recydywa się zdarza, ale brak wiary w resocjalizację z całą pewnością tylko pogłębia problem gwałtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 14:49, Infes napisał:

Masz rację ale jak inaczej zmniejszyć chęci takich osób do takich czynów? Co zrobić >by
zaprzestali?

Nie jestem ani psychologiem, ani lekarzem itp ale wydaje mi się że raczej nic się nie da zrobić. Pozostaje chyba tylko sterylizacja / leczenie [ ciekawe tylko czy ono coś daje ] lub izolacja. Nic innego chyba nie pozostaje.

Dnia 18.10.2009 o 14:49, Infes napisał:

To jak inaczej? Dalej patrzeć jak ten świat pogrąża się w takich osobach?

Patrz wyżej.

Dnia 18.10.2009 o 14:49, Infes napisał:

Masz lepszy pomysł? Przyglądanie się? Patrzeć jak kobiety cierpią? Na pewno tego nie
chcesz. Dalej za kraty ich wsadzać? I co z tego skoro kolejni się też pojawią. Jak zrobić
by mniej do takich aktów dochodziło? Tamci odsiadują, umierają w więzieniu ale i tak
pojawią się po nich kolejni. I znów pójdą do więzienia o ILE złapie się ich i da się
dowody. Takie koło się robi. A śmierci...śmierci się bać będą.

Patrz moje posty na tej stronie. Ludzie od tysięcy lat zabijają się, gwałcą, kradną etc etc etc ... tego nie da się całkowicie wyeliminować. Można się bronić, karać, wsadzać do więzień, resocjalizować etc etc ale imo kara śmierci imo jest chyba najmniej skuteczna i najmniej pomocna w całym tym systemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 14:51, Tyler_D napisał:

Takie coś raczej nie przejdzie a u nas to na pewno nie. Jak zwalczać? Ścigać sprawców,
pomagać ofiarom i w miarę możliwości eliminować takich osobników zanim kogoś skrzywdzą.
Zwiększanie kar nie pomoże - jeśli już trzeba myśleć o tym jak ich wykrywać zanim się
do kogoś dobiorą. Efektywność ściagania > zwiększanie wymiaru kary.

No i co z tego skoro takie coś jest. Są te pomocy od terapeutów, łapią tych gwałcicieli jak tylko mogą, odsiadują no i tak pojawią się kolejni. A gdy pomyślą że czeka ich za to śmierć na pewno się zastanawią no ale...ech, widocznie Wy tak różowo ich widzicie. Że może akurat się zmienią, może jak jeszcze 10 złapią to zmaleje ilość gwałtow. A ja jako jeden z nielicznych, kompletnie, całkowicie nie toleruje ich, ich zachowania, ich aktów przemocy, ich głupoty. Wy nie tolerujecie też tylko nie aż tak by dopuścić się zabijania tych...idiotów.

Dnia 18.10.2009 o 14:51, Tyler_D napisał:

Nie da się, life is brutal. Zagrożeń nie da się całkowicie eliminować - trzeba z nimi
skutecznie walczyć a wlepianie kar śmierci imo dobrym i skutecznym rozwiązaniem nie jest.

Tak, dalej łapać ich, za kraty, kobiety wspierać i pomagać. No i... następni przyjdą to nic nie da. Tak, Wy napiszecie że śmierć nic nie da. Więc wnioskować można że nic pomoże a ja uważam że śmierć i tych osób strach przed tym pomogłaby. Może nie diametralnie by to zmieniło ale na pewno w choć małym stopniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 15:02, Infes napisał:

No i co z tego skoro takie coś jest. Są te pomocy od terapeutów, łapią tych gwałcicieli
jak tylko mogą, odsiadują no i tak pojawią się kolejni.

Oczywiście że tak jest - ja cały czas powtarzam, mnie chodzi o zwiększenie skuteczności dotychczasowych metod i skupieniu się na tym co jest PRZED aby nie musieć walczyć z tym co będzie PO gwałcie. Bo jak ogólnie wiadomo - prościej jest zapobiegać niż leczyć. A po drugie - uważasz że da się w jakikolwiek sposób zrobić taki myk by gwałcicieli lub ogólnie przestępców na tle seksualnym nie było w ogóle? To jest myślenie zajeżdzające mi na kilometr utopią i eugeniką.
>A gdy pomyślą że czeka ich za

Dnia 18.10.2009 o 15:02, Infes napisał:

to śmierć na pewno się zastanawią

Żaden przestępca nie myśli o tym jaka spotka go kara w momencie gdy popełnia przestępstwo - a już na pewno takie myśli w zdecydowanej większości przypadków nie odwiadą go od popełnienia tego czynu.
>no ale...ech, widocznie Wy tak różowo ich widzicie.

Dnia 18.10.2009 o 15:02, Infes napisał:

Że może akurat się zmienią, może jak jeszcze 10 złapią to zmaleje ilość gwałtow.

Akurat w to nie wierzę, ale w to że jak będą za kratkami to na pewno zwiększy się w jakimś stopniu bezpieczeństwo innych obywateli.
>A ja

Dnia 18.10.2009 o 15:02, Infes napisał:

jako jeden z nielicznych, kompletnie, całkowicie nie toleruje ich, ich zachowania, ich
aktów przemocy, ich głupoty. Wy nie tolerujecie też tylko nie aż tak by dopuścić się
zabijania tych...idiotów.

Powiedzmy że tak choć bardziej skłonny bym był do tego by powiedzieć że taka kara nie będzie dla nich karą a po drugie - póki żyją można ich wykorzystywać - wystarczyłoby choćby zaciągnać ich do jakiejś roboty by nie mieszkali i żarli w więzieniach tylko i wyłącznie za nasze pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować