Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

Homoseksualizm, aborcja, prawa kobiet, tolerancja, za czy przeciw? [M]

13004 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2014 o 00:07, Tyler_D napisał:

To teraz pytanie za sto punktów - czy w historii świata był jakiś okres, czas gdy masowo
pozbywano się homoseksualistów TYLKO dlatego, że byli homo i ktoś uznał, że to jest ''złe''?
Bo ja sobie czegoś takiego nie przypominam więc wydaje mi się, że wcześniej to po prostu
sobie było i nikt ani jakoś bardzo tego nie propagował, nie rozpowiadał o tym ani też
nie latał za takimi osobami ze sztachetą / krzyżykiem / wodą święconą / kołkiem czy innymi
widłami. I nie łapię tego toku rozumowania twojego - jak niby liczba homo miałaby wzrosnąć?
Ludzie nie stają się homo tak o, sami z siebie, z nudów czy coś, litości.
>Dopóki więc nie
> mam naukowego dowodu na, to że jest to zdrowe.
A masz dowód że jest to niezdrowe?

Nie wiem czy wiesz, ale ciało człowieka jest między innymi zbudowane z mięśni. U kobiet w pochwie mięśnie są tak skierowane by pomagać w penetracji, natomiast mięśnie w odbycie są skierowane by ułatwiać defekację. Tak samo z ''tyłu'' mają mężczyźni. Powiedz mi więc, jest to zdrowe, czy nie?

Dnia 09.03.2014 o 00:07, Tyler_D napisał:

>Dopóki w domu, to rób co chcesz możesz być kim chcesz dopóki nie wyrządzisz
> nikomu krzywdy.
Jaką krzywdę wyrządza ci para gejów czy lesbijek za ścianą?

Za ścianą nic, a nic. Jednak dochodzi do tego, że wracając ostatnio z uczelni autobusem musiałem oglądać jak takich dwóch się liże(wybaczcie, ale nie ma innego określenia na to co robili)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2014 o 01:17, Daronn_Darker napisał:

Za ścianą nic, a nic. Jednak dochodzi do tego, że wracając ostatnio z uczelni autobusem
musiałem oglądać jak takich dwóch się liże(wybaczcie, ale nie ma innego określenia na
to co robili)

Musiałeś? Trzymali cię za głowę, trzymali ci otwarte powieki i kazali ci patrzyć XD No wiesz, może po prostu Chciałeś patrzeć, żeby pamiętać jak jesteś Oburzony XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
No może nie do końca jasno przelałem myśli. Porównanie jak dla mnie trafne i tu i tu choroba. Tak jak wyżej napisałem, zdrowy dorosły facet wiedzący, że ma takie a nie inne ciało jak może sam je sobie psuć, bo jak inaczej to nazwać. Kiedy widzimy kogoś kto uderza głową w mur nie pomożemy mu? A czym się takie ''okaleczanie'' różni od okaleczania ''tylniego''?
>Tak chcesz wszystkich innych niż Ty wysyłać na leczenie, ale może to Ty masz jakiś problem?
Masz racje, mam problem. Mam problem z tym całym świństwem. Powiedz mi jak w niedalekiej przyszłości mam wychować własne dziecko skoro wszędzie będzie atakowane? Dawniej nie było tyle mediów więc homoseksualizm/transseksualizm nie był tak groźny. Przebieranie w przedszkolach chłopców za dziewczynki i na odwrót? Serio? Chłopiec w sukience? Nie jestem zwolennikiem ''kobieta w kuchni'', każdy ma prawo do kariery zawodowej, ale dziecko potrzebuje matki i ojca, a nie czegoś i czegoś.
>Sprowadzanie problemów osób homoseksualnych czy też transseksualnych do wydziwiania młodzieży jest moim zdaniem jedynie sztucznym pozbywaniem się problemu - nie słyszałem o modzie na bycie homoseksualnym czy też na zmianę płci.
Toś mało słyszał. Tak jak wyżej napisałem, czym jest to oślinianie się dwóch nastolatków w autobusie? Widziałem wiele par które całują się w miejscach publicznych, ba i ja to robię, ale nie w taki sposób jak oni to robili i widać było, że pod publikę bo ludzie od razu zareagowali szumem. To nie jest jedyna sytuacja, nie miałem ich dużo, ale też od znajomych słyszę o podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2014 o 01:17, Daronn_Darker napisał:

Nie wiem czy wiesz, ale ciało człowieka jest między innymi zbudowane z mięśni. U kobiet
w pochwie mięśnie są tak skierowane by pomagać w penetracji, natomiast mięśnie w odbycie
są skierowane by ułatwiać defekację. Tak samo z ''tyłu'' mają mężczyźni. Powiedz mi więc,
jest to zdrowe, czy nie?

Wiesz - jakby patrzeć na to w ten sposób to ucięte nam palce czy dłonie nie odrastają [ co ma miejsce u niektórych zwierząt ], patrząc obiektywnie - często chorujemy [ bez lekarstw stosunkowo szybko byśmy padli ] i tak dalej i tak dalej. Poza tym - nie wydaje mi się by była jakaś jedna, jedyna i najbardziej słuszna wersja tego co jest ''zdrowe''. Znam kobiety które chcą sypiać / sypiają tylko z jednym, stałym partnerem. Znam takie które wybierają sobie kochanków na jakiś. Znam takie które wolą seks klasyczny, inne wolą seks analny a nawet są i takie które bardziej wolą seks analny niż klasyczny. Czego to dowodzi? Że każdy ''ma inaczej'' i nie ma jedynej słusznej wersji tego co się powinno a co nie w sferze seksu.

Dnia 09.03.2014 o 01:17, Daronn_Darker napisał:

Za ścianą nic, a nic. Jednak dochodzi do tego, że wracając ostatnio z uczelni autobusem
musiałem oglądać jak takich dwóch się liże(wybaczcie, ale nie ma innego określenia na
to co robili)

Doprawdy strasznej żeś traumy doznał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2014 o 01:20, Hubi_Koshi napisał:

> Za ścianą nic, a nic. Jednak dochodzi do tego, że wracając ostatnio z uczelni autobusem

> musiałem oglądać jak takich dwóch się liże(wybaczcie, ale nie ma innego określenia
na
> to co robili)
Musiałeś? Trzymali cię za głowę, trzymali ci otwarte powieki i kazali ci patrzyć XD No
wiesz, może po prostu Chciałeś patrzeć, żeby pamiętać jak jesteś Oburzony XD

No pewnie, ze nie patrzyłem, ale ZOBACZYŁEM. Oglądanie tego, ani mnie nie bawi, ani nie śmieszy. Ale zanim się odwróciłem swoje zobaczyłem.
BTW. dlaczego ja płacąc za bilet muszę czuć się w autobusie dziwnie? Mam prawnie w konstytucji uwarunkowane prawo do własnego wyznania, oni obrażają mnie tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2014 o 01:31, Daronn_Darker napisał:

No pewnie, ze nie patrzyłem, ale ZOBACZYŁEM. Oglądanie tego, ani mnie nie bawi, ani nie
śmieszy. Ale zanim się odwróciłem swoje zobaczyłem.
BTW. dlaczego ja płacąc za bilet muszę czuć się w autobusie dziwnie? Mam prawnie w konstytucji
uwarunkowane prawo do własnego wyznania, oni obrażają mnie tym.

Przypomina mi się ten numer gdzie dwóch muzułmanów pobiło gościa bo jadł kanapkę z szynką bo to obrażało ich uczucia religijne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok to skoro nie potrafimy udowodnić czy to chore czy nie to spróbujmy coś prostszego.
Kazieodztwo. Jak wiemy jest to prawnie karalne. Kazieodztwo na pierwszy rzut oka jest mniej szkodliwe. Miłość między kuzynostwem cos pięknego. Wiemy jednak że dzieci z tyxh związków mają większe ryzyko chorób genetycznych. Dokładnie to może KM to wyjaśni.
Czemu więc nie pozwolić im pod warunkiem zakazu reprodukcji.

Dodam że 100 lat temu było to jeszcze ok, ale teraz znamy szkodliwość.
I wolimy karać to niż pozwolić na wolność w tej kwestii.
Dlaczego natura nie chcę żeby było więcej takich przypadków.
To jest oczywiste z punktu widzenia genetyki.
Freud uzasadnil czemu to jest tabu. Kto chce ten poszuka.
W każdym razie teraz to jest marginalny problem

I mimo, że pozornie nie widzimy powodu dla którego by na to nie pozwolić. To może lepiej zdać się na naturę.
W każdym bądź razie na prostszym modelu widzimy, że istnieje uzasadnione ryzyko żeby zostawić to jako Tabu.
Dlatego, żeby utrzymać to w marginalnym stopniu nie chce tego propagować.

Jeśli nie chcemy żeby zjadł nas islam, to lepiej prewrncyjnie dbać o
Wzrost liczby ludności. Chociaż szczerze to pozowlilbym na adopcje dzieci powyżej 13 roku życia. (Rozładowanie sierocincow)
Z przyczyn psychicznych młodszych się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 09.03.2014 o 01:30, Tyler_D napisał:

Wiesz - jakby patrzeć na to w ten sposób to ucięte nam palce czy dłonie nie odrastają
[ co ma miejsce u niektórych zwierząt ], patrząc obiektywnie - często chorujemy [ bez
lekarstw stosunkowo szybko byśmy padli ] i tak dalej i tak dalej. Poza tym - nie wydaje
mi się by była jakaś jedna, jedyna i najbardziej słuszna wersja tego co jest ''zdrowe''.
Znam kobiety które chcą sypiać / sypiają tylko z jednym, stałym partnerem. Znam takie
które wybierają sobie kochanków na jakiś. Znam takie które wolą seks klasyczny, inne
wolą seks analny a nawet są i takie które bardziej wolą seks analny niż klasyczny. Czego
to dowodzi? Że każdy ''ma inaczej'' i nie ma jedynej słusznej wersji tego co się powinno
a co nie w sferze seksu.

Wydaje mi się, że tutaj chyba mylisz pojęcia, ale nie jestem pewny. Moje rozumowanie jest takie. To że kobieta sypia z jednym, czy tam wieloma partnerami to jest kompletnie co innego gdy kobieta sypia z kobietą. To tak jak w dzieciństwie bawiłeś się klockami lego. Pamiętasz jak odwróciłeś je tą samą stroną i nie pasowały? Dopiero mam/tata/babcia/czyktośtam powiedział ci jak to się robi. Tak samo tutaj, z wyjątkiem tego, że oni dalej sądzą, że wiedzą lepiej jak się ''buduje z klocków''

Dnia 09.03.2014 o 01:30, Tyler_D napisał:

Doprawdy strasznej żeś traumy doznał.

No wiesz, ja nie bronie teraz swoich interesów. Ja już jestem ukształtowany w miarę, ale dzieciaki które wracają ze szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2014 o 01:28, Daronn_Darker napisał:

Tak jak wyżej napisałem, zdrowy dorosły facet wiedzący, że ma takie a nie inne
ciało jak może sam je sobie psuć, bo jak inaczej to nazwać.

To jest jego wybór, jego orientacja i jego życie przede wszystkim. Krzywdzi cię? Robi ci coś złego? Chcesz uszczęśliwiać ludzi na siłę? Leczyć też? Już jeden taki co chciał ''leczyć'' był. I to nie jeden w sumie ...
>Powiedz mi jak w niedalekiej

Dnia 09.03.2014 o 01:28, Daronn_Darker napisał:

przyszłości mam wychować własne dziecko skoro wszędzie będzie atakowane?

Tak. Geje i lesbijki tylko na to czekają by rzucić na biedne dzieci z podstawówki i im namieszać w głowach. Litości.
>Dawniej nie

Dnia 09.03.2014 o 01:28, Daronn_Darker napisał:

było tyle mediów więc homoseksualizm/transseksualizm nie był tak groźny.

Dawniej nie było samochodów więc ludzi nie ginęli na drogach ... -_-
>Przebieranie

Dnia 09.03.2014 o 01:28, Daronn_Darker napisał:

w przedszkolach chłopców za dziewczynki i na odwrót? Serio? Chłopiec w sukience?

Chyba za dużo telewizji się naoglądałeś.

Dnia 09.03.2014 o 01:28, Daronn_Darker napisał:

Toś mało słyszał. Tak jak wyżej napisałem, czym jest to oślinianie się dwóch nastolatków
w autobusie? Widziałem wiele par które całują się w miejscach publicznych, ba i ja to
robię, ale nie w taki sposób jak oni to robili i widać było, że pod publikę bo ludzie
od razu zareagowali szumem. To nie jest jedyna sytuacja, nie miałem ich dużo, ale też
od znajomych słyszę o podobnych.

No patrz a ja żadnej. Chyba masz wyjątkowego pecha. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2014 o 01:31, Daronn_Darker napisał:

BTW. dlaczego ja płacąc za bilet muszę czuć się w autobusie dziwnie? Mam prawnie w konstytucji
uwarunkowane prawo do własnego wyznania, oni obrażają mnie tym.

20140309013933

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Nie jestem radykałem, lol.
Oni wchodzą ''buciorami'' w moją strefę, ja wejdę w ich. Dlaczego to zawsze ''ja'' muszę się uginać do ich świata? Mam te same prawa, więc niech się pohamują w miejscach publicznych, co robią w domu to ich sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2014 o 01:41, Daronn_Darker napisał:

/.../
Nie jestem radykałem, lol.
Oni wchodzą ''buciorami'' w moją strefę, ja wejdę w ich. Dlaczego to zawsze ''ja'' muszę
się uginać do ich świata? Mam te same prawa, więc niech się pohamują w miejscach publicznych,
co robią w domu to ich sprawa.

No spoko to zakaż parom hetero całowania się bo to może Ich obrażać i wywoływać ochotę do wymiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIGDY nie zrozumiem chyba ludzi którzy się STRASZLIWIE obruszają na to że dwóch facetów / dwie dziewczyny się całują / miziają / przytulają. Raz w sumie i to dobrych parę lat temu widziałem takie panny ale to był czas juwenaliów bodajże i nie wiem czy były homo czy po prostu to były przyjaciółki albo to takie dla jaj było ale no kurde. Nikt tu nie chodzi roznegliżowany, nie macha ci przed oczami genitaliami, nie kopuluje. Japierdykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2014 o 01:28, Daronn_Darker napisał:

Masz racje, mam problem. Mam problem z tym całym świństwem. Powiedz mi jak w niedalekiej
przyszłości mam wychować własne dziecko skoro wszędzie będzie atakowane? Dawniej nie
było tyle mediów więc homoseksualizm/transseksualizm nie był tak groźny. Przebieranie
w przedszkolach chłopców za dziewczynki i na odwrót? Serio? Chłopiec w sukience? Nie
jestem zwolennikiem ''kobieta w kuchni'', każdy ma prawo do kariery zawodowej, ale dziecko
potrzebuje matki i ojca, a nie czegoś i czegoś.


Przez kogo będzie atakowane? A może po prostu pokaż dziecku, że ludzie na świecie są różni?
Chłopcy w sukienkach są u nas na porządku dziennym, a wiele osób zwraca się do nich "Szczęść Boże" :D Zresztą, akurat gender dotyczy czegoś innego.
Dziecko przede wszystkim potrzebuje miłości. Niekoniecznie od matki i ojca, choć być może tak by było najlepiej. Nie wiem, nie jestem specjalistą w tej dziedzinie.

Dnia 09.03.2014 o 01:28, Daronn_Darker napisał:

Toś mało słyszał. Tak jak wyżej napisałem, czym jest to oślinianie się dwóch nastolatków
w autobusie? Widziałem wiele par które całują się w miejscach publicznych, ba i ja to
robię, ale nie w taki sposób jak oni to robili i widać było, że pod publikę bo ludzie
od razu zareagowali szumem. To nie jest jedyna sytuacja, nie miałem ich dużo, ale też
od znajomych słyszę o podobnych.


Ja niczego takiego nie widziałem, ani nikt mi o czymś takim nie mówił. Zresztą, widzę bardzo wiele całujących się par. Tak się wyraża miłość w naszej kulturze. A czy są to pary hetero- czy też homoseksualne... Niech im się szczęści w miłości. A jak kogoś takie coś oburza...cóż, jego problem :D

Dnia 09.03.2014 o 01:28, Daronn_Darker napisał:

No pewnie, ze nie patrzyłem, ale ZOBACZYŁEM. Oglądanie tego, ani mnie nie bawi, ani nie śmieszy. Ale zanim > się odwróciłem swoje zobaczyłem.
BTW. dlaczego ja płacąc za bilet muszę czuć się w autobusie dziwnie? Mam prawnie w konstytucji
uwarunkowane prawo do własnego wyznania, oni obrażają mnie tym.


Uprawiali seks w tym autobusie? Jeśli się tylko całowali, to w czym problem? Nigdy nie widziałeś całujących się ludzi? Dalsze słowa Cię tylko kompromitują. "dlaczego ja płacąc za bilet muszę czuć się w autobusie dziwnie?" - inni też placą za bilet. Możemy zakazać jakiegokolwiek okazywania uczuć w sferze publicznej, ale wątpię, żeby było to czymś pozytywnym. Ja się czuję dziwnie jak ktoś przeklina w autobusie albo glośno rozmawia przez telefon. Każdego oburza coś innego ;)
"Mam prawnie w konstytucji uwarunkowane prawo do własnego wyznania, oni obrażają mnie tym." - moje uczucia religijne obraża choćby głupota innych :D I co z tego? Świat nie jest tylko dla Ciebie - lepiej, żebyś jak najwcześniej się tego nauczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2014 o 01:38, Tyler_D napisał:

To jest jego wybór, jego orientacja i jego życie przede wszystkim. Krzywdzi cię? Robi
ci coś złego? Chcesz uszczęśliwiać ludzi na siłę? Leczyć też? Już jeden taki co chciał
''leczyć'' był. I to nie jeden w sumie ...

Tutaj kompletnie nie odpowiedziałeś na to co napisałem, ale daruje sobie dociekanie dlaczego. Jego wybór, a moim wyborem jest nie oglądanie tego i mam do tego prawo. Tak jak już napisałem, to co robi w domu to jego sprawa.

Dnia 09.03.2014 o 01:38, Tyler_D napisał:

Tak. Geje i lesbijki tylko na to czekają by rzucić na biedne dzieci z podstawówki i im
namieszać w głowach. Litości.

Nie wiem, czy uczyli cię jak działa mózg? Jak byłeś mały i coś widziałeś to ''małpowałeś'' to i tak się uczyłeś, w sumie do tej pory wszyscy się tak uczymy. Więc nie muszą się rzucać. Litości.

Dnia 09.03.2014 o 01:38, Tyler_D napisał:

>Dawniej nie
> było tyle mediów więc homoseksualizm/transseksualizm nie był tak groźny.
Dawniej nie było samochodów więc ludzi nie ginęli na drogach ... -_-

No nie gineli chyba że zastrzeleni XD

Dnia 09.03.2014 o 01:38, Tyler_D napisał:

>Przebieranie
> w przedszkolach chłopców za dziewczynki i na odwrót? Serio? Chłopiec w sukience?
Chyba za dużo telewizji się naoglądałeś.

Możliwe.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>No pewnie, ze nie patrzyłem, ale ZOBACZYŁEM. Oglądanie tego, ani mnie nie bawi, ani nie

Dnia 09.03.2014 o 01:31, Daronn_Darker napisał:

śmieszy. Ale zanim się odwróciłem swoje zobaczyłem.
BTW. dlaczego ja płacąc za bilet muszę czuć się w autobusie dziwnie? Mam prawnie w konstytucji
uwarunkowane prawo do własnego wyznania, oni obrażają mnie tym.

Żyjemy w czasach kiedy mniejszość ma większe prawa.
Jak wierzysz to jeszcze będą cię wysmiewiali za przyzwoleniem.
Ja na szczęście jestem ateistą, ale jak widzę litanir heju na katoli, to się śmieje z ich poczucia braku tolerancji. Na szczęście w większości przypadków zwolennicy LGBT to hipokryci.
Btw to teraz możesz liczyć co najwyżej na ostrzeżenie za dyskryminację.

Ja już liczę minuty do bana mojego.
W każdym razie fanów homoseksualistów prosze żeby wypowiedzieli sie na temat kazirodztwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2014 o 01:47, Daronn_Darker napisał:

Tutaj kompletnie nie odpowiedziałeś na to co napisałem, ale daruje sobie dociekanie dlaczego.

Znaczy na co nie odpisałem? Na ten fragment o ''okaleczaniu''? Jeżeli tak to ... nie był tego warty ale skoro tak chcesz ... Ktoś wali w mur - ma ku temu powody albo jest idiotą. Ktoś jest homo - tak już ma, to jego życie i jego wybory, co tu więcej pisać.

Dnia 09.03.2014 o 01:47, Daronn_Darker napisał:

Jego wybór, a moim wyborem jest nie oglądanie tego i mam do tego prawo.

A on ma prawo wyrażać swoje uczucia tak samo jak para hetero.
>Litości.
Chłopie - albo zmyślasz albo masz cholernego ''pecha'' bo wszędzie homo, wszędzie sodomia i zło mieszające tobie i dzieciom w głowach. Jakoś ja [ i być może inni tutaj ] tego nie widzimy, zbieg okoliczności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2014 o 01:47, Daronn_Darker napisał:

Tutaj kompletnie nie odpowiedziałeś na to co napisałem, ale daruje sobie dociekanie dlaczego.
Jego wybór, a moim wyborem jest nie oglądanie tego i mam do tego prawo. Tak jak już napisałem,
to co robi w domu to jego sprawa.


Oczywiście, masz prawo tego nie oglądać :D Najlepiej więc zaslaniaj oczy ;) To ja mam jeszcze pomysł, żeby prawnie zakazać śmierdzenia w przestrzeni publicznej - mnóstwo ludzi zwyczajnie śmierdzi, czy to piwskiem, czy też nie używają mydła, a ja jadąc autobusem muszę wąchać ich smród. A mam prawo do przebywania w niezanieczyszczonym środowisku :D Niech śmierdzą w swoich czterech ścianach :D

Dnia 09.03.2014 o 01:47, Daronn_Darker napisał:

Nie wiem, czy uczyli cię jak działa mózg? Jak byłeś mały i coś widziałeś to ''małpowałeś''
to i tak się uczyłeś, w sumie do tej pory wszyscy się tak uczymy. Więc nie muszą się
rzucać. Litości.


Gdyby rzeczywiście tak było, to skąd ci homoseksualiści z heteroseksualnych rodzin i środowisk? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2014 o 01:46, pawbuk napisał:

Przez kogo będzie atakowane? A może po prostu pokaż dziecku, że ludzie na świecie są
różni?
Chłopcy w sukienkach są u nas na porządku dziennym, a wiele osób zwraca się do nich "Szczęść
Boże" :D Zresztą, akurat gender dotyczy czegoś innego.

Do edukuj się, są różnice między sukienką/spódnicą, a ubiorem księdza, to tak samo jak kilt nazwać spódnicą...

Dnia 09.03.2014 o 01:46, pawbuk napisał:

Dziecko przede wszystkim potrzebuje miłości. Niekoniecznie od matki i ojca, choć być
może tak by było najlepiej. Nie wiem, nie jestem specjalistą w tej dziedzinie.

Takiej głupoty to już dawno nie słyszałem, już dawno udowodniono, że do zdrowego rozwoju potrzeba jest matki i ojca. Dwie matki nigdy nie dadzą dziecku co może mam i tata.

Dnia 09.03.2014 o 01:46, pawbuk napisał:

Ja niczego takiego nie widziałem, ani nikt mi o czymś takim nie mówił. Zresztą, widzę
bardzo wiele całujących się par. Tak się wyraża miłość w naszej kulturze. A czy są to
pary hetero- czy też homoseksualne... Niech im się szczęści w miłości. A jak kogoś takie
coś oburza...cóż, jego problem :D

Nie no genialna postawa, więc mimo tego, że teoretycznie jesteśmy równi wobec prawa to ja mam ustępować?

Dnia 09.03.2014 o 01:46, pawbuk napisał:

Uprawiali seks w tym autobusie? Jeśli się tylko całowali, to w czym problem? Nigdy nie
widziałeś całujących się ludzi? Dalsze słowa Cię tylko kompromitują. "dlaczego ja płacąc
za bilet muszę czuć się w autobusie dziwnie?" - inni też placą za bilet. Możemy zakazać
jakiegokolwiek okazywania uczuć w sferze publicznej, ale wątpię, żeby było to czymś pozytywnym.
Ja się czuję dziwnie jak ktoś przeklina w autobusie albo glośno rozmawia przez telefon.
Każdego oburza coś innego ;)
"Mam prawnie w konstytucji uwarunkowane prawo do własnego wyznania, oni obrażają mnie
tym." - moje uczucia religijne obraża choćby głupota innych :D I co z tego? Świat nie
jest tylko dla Ciebie - lepiej, żebyś jak najwcześniej się tego nauczył.

Więc jest dla nich? Mam się podporządkować?
Nienormalnego okazywania uczuć. Jeszcze raz, dwóch facetów całujących się, to nie jest normalne. Równie dobrze pozwólmy się całować 60letniemu dziadkowi i 12 leniej dziewczynce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2014 o 01:48, qwerty5712 napisał:

Żyjemy w czasach kiedy mniejszość ma większe prawa.


Jakie większe prawa? Co takiego mogą mniejszości, czego nie może większość? :D

Dnia 09.03.2014 o 01:48, qwerty5712 napisał:

Jak wierzysz to jeszcze będą cię wysmiewiali za przyzwoleniem.


Szczególnie u nas w kraju, gdzie podobno większość to wierzący katolicy...

Dnia 09.03.2014 o 01:48, qwerty5712 napisał:

Ja na szczęście jestem ateistą, ale jak widzę litanir heju na katoli, to się śmieje
z ich poczucia braku tolerancji. Na szczęście w większości przypadków zwolennicy LGBT
to hipokryci.


A nie mylisz czasem ataków na wierzących z antyklerykalizmem? Bo można być wierzącym antyklerykałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować