Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2008 o 16:11, WorldWar3PL napisał:

To na PS3 trzeba samemu włączać efekty, żeby gra wyglądała należycie? Śmiech na sali ;-)


To przecież już od dawna było wiadomo, że PS3 jest traktowane jako komputer. Nawet gdzieś mi się o uszy obiło, że oficjalnie wspierana możliwość zainstalowania Linuxa była po to, by w niektórych państwach uniknąć jakiegoś tam podatku, którym objęte są konsole, a których nie ma w przypadku komputerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 15:55, AdiN2 napisał:

> http://pl.youtube.com/watch?v=71dKYLSRq-o
> Zobaczcie ten film :P
> Lepsza grafika PS3 to mit :)

W tym porównaniu w ps3 został wyłączony pewien efekt poprawiający jakość obrazu ;]
Tu masz prawdziwe porównanie http://pl.youtube.com/watch?v=5HvdRfUmoqQ ;)

I tak ja tam żadnej różnicy nie widzę, a skoro trzeba jeszcze dodatkowo włączać efekty to gratuluje :]
Wyższość PS3 potwierdzona!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 21:40, lama123 napisał:

I tak ja tam żadnej różnicy nie widzę, a skoro trzeba jeszcze dodatkowo włączać efekty
to gratuluje :]
Wyższość PS3 potwierdzona!:P


Też mi i problem kilka dodatkowych kliknięć i już fanboye xboxa widzą wielką wadę ;> Robicie z igły widły ;P Może ten efekt nie bez powodu można wyłączyć... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro działa to prawdopodobnie na zdecydowanej większości odbiorników, to po co? Mogliby domyślnie zostawić to włączone, a nie dawać na zasadzie "Lubisz grzebać w opcjach? Będziesz miał lepszą grafikę. Oj... nie wiesz jak i nie grzebiesz? Graj na gorszej !".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,panowie mam pytanie ile kosztuje abonament za pakiet live gold.Czytałem gdzieś ze około 50 zł ale nie wiem czy to są aktualne informacje.Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 10:40, FerraEnzo napisał:

Witam,panowie mam pytanie ile kosztuje abonament za pakiet live gold.Czytałem gdzieś
ze około 50 zł ale nie wiem czy to są aktualne informacje.Z góry dziękuje.


http://www.allegro.pl/search.php?string=xbox+live+gold - Do wyboru, do koloru: miesiąc, trzy, bądź też cały rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 07:34, WorldWar3PL napisał:

/.../


A może ten efekt jest włączony domyślnie ,tylko Ci ''fachowcy'' z gametrailers go wyłączyli... Najlepiej jakby wypowiedział się posiadacz ps3 :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kody na przedłużenie abonamentu o rok kosztują już tylko 90 zł? Mam gdzieś wpisywanie 48h kodów, jak tylko będę miał kasę - biorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 14:57, WorldWar3PL napisał:

Kody na przedłużenie abonamentu o rok kosztują już tylko 90 zł? Mam gdzieś wpisywanie
48h kodów, jak tylko będę miał kasę - biorę :)


Zejdą do 50zł, to zacznę kupować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby druga 50% obniżka miała miejsce w najbliższym czasie. Trochę sobie poczekasz, nie ma co ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 15:09, WorldWar3PL napisał:

Wątpię, żeby druga 50% obniżka miała miejsce w najbliższym czasie. Trochę sobie poczekasz,
nie ma co ;-)


Czekać mogę, bo mam jeszcze troooochę kodów 48h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 14:57, WorldWar3PL napisał:

Kody na przedłużenie abonamentu o rok kosztują już tylko 90 zł? Mam gdzieś wpisywanie
48h kodów, jak tylko będę miał kasę - biorę :)


Na to wygląda. Prawdę mówiąc nie przyglądałem się cenom, tylko dałem linka. Kody 48 kiedyś próbowałem wpisywać. Miałem ze trzy i żaden nie zaskoczył. Kupiłem koło lutego zdrapkę na rok za równowartość 60 czy 70 złotych i mam spokój jeszcze przez 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 15:21, Klimos napisał:

Kupiłem koło lutego zdrapkę
na rok za równowartość 60 czy 70 złotych i mam spokój jeszcze przez 9 miesięcy.

Można wiedzieć gdzie? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 15:30, WorldWar3PL napisał:

Można wiedzieć gdzie? :>


MS Employee Purchase.
Ale ciekawe jest, że tylko zdrapki przeznaczone na rynek hiszpański/portugalski są w takiej cenie. Pozostałe, czyli np. angielskie, francuskie czy niemieckie kosztują już ok. 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Kilka pytań laika, ktory od lat osiada PC i kusi go XBOX 360 ;)

1. Czy przy kupnie xboxa zwracac uwage na wielkosc dysku twardego (Premium / Elite) ? Czy gry sie na nim instalują czy służy tylko do zapisu stanu gier itp? Jesli tak to ile tego sie tam zmiesci?

2. Posiadam fajny monitorek 22" LCD - czy gra na czyms takim ma sens? Na jakis ogromny TV mnie nie stac (a w zasadzie to szkoda mi kasy) Czy wszystko bedzie dosc wyrazne, ze nie popsuje radosci z grania?

3. Jesli podlacze go do LCD to co z dzwiekiem? Jakie sa mozliwosci podpiecia konsoli do glosnikow od PC? Czy to ma zwykle wyjscie audio z "jackiem"?

4. Na jak dlugo starczaja baterie w padzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować