Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2009 o 17:07, KamcioBoy napisał:

A coś możesz powiedzieć na temat SW: the force unleashed?

Szczerze? Gra jest efektowna. Przez kilka pierwszych chwil. Znaczy walka mieczem, force pushe i inne sprawiają przyjemność, ale ogólnie gra jest krótka i troszkę nudnawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 17:09, W.S.A.D napisał:

> A coś możesz powiedzieć na temat SW: the force unleashed?
Szczerze? Gra jest efektowna. Przez kilka pierwszych chwil. Znaczy walka mieczem, force
pushe i inne sprawiają przyjemność, ale ogólnie gra jest krótka i troszkę nudnawa.


Wiesz gdzie mogę ściągnąć demo? NIe mam podłączonej konsoli do internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 17:17, KamcioBoy napisał:

> > A coś możesz powiedzieć na temat SW: the force unleashed?
> Szczerze? Gra jest efektowna. Przez kilka pierwszych chwil. Znaczy walka mieczem,
force
> pushe i inne sprawiają przyjemność, ale ogólnie gra jest krótka i troszkę nudnawa.


Wiesz gdzie mogę ściągnąć demo? NIe mam podłączonej konsoli do internetu.

Powiedz czemu nie podłączasz konsolki - jakiś problem? może pomogę? A demka TFU nie znalazłem :( Znalazłem tylko to :
http://www.xboxzone.sk/Forums/viewtopic/t=1925/postdays=0/postorder=asc/start=0.html
Jakbym znalazł TFU to odrazu napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie mam problemu bo konsole mam od świąt ale nawet nie wiem jak się do tego dobrze zabrać. Mam jakiś kabel ale jak to podłączyć z netem i z konsolą. Internet mam chyba to się nazywa stały. Mam w mieście dostawcę i co miesiąc się mu płaci a neta mam 24h/dobe. Mieszkam w bloku i kabel ciągnie się na dach i ... do czegoś tam. Nie znam się. :p

P.S.: Konto gold przez cały rok tylko za 140 zł? http://www.allegro.pl/item526813786_xbox_live_gold_12_1_miesiecy_abo_europa_i_usa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 17:45, KamcioBoy napisał:

Jeszcze nie mam problemu bo konsole mam od świąt ale nawet nie wiem jak się do tego dobrze
zabrać. Mam jakiś kabel ale jak to podłączyć z netem i z konsolą. Internet mam chyba
to się nazywa stały. Mam w mieście dostawcę i co miesiąc się mu płaci a neta mam 24h/dobe.
Mieszkam w bloku i kabel ciągnie się na dach i ... do czegoś tam. Nie znam się. :p

P.S.: Konto gold przez cały rok tylko za 140 zł? http://www.allegro.pl/item526813786_xbox_live_gold_12_1_miesiecy_abo_europa_i_usa.html


Jak ktoś by nie miał zaufania do allegro to proszę:
http://sklepgekon.pl/product_info.php/cPath/34_32/products_id/1599/nh/Xbox360_Live_Gold_Card_12_mies._X360_Sprzet.html
płatność przy odbiorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 17:45, KamcioBoy napisał:

Jeszcze nie mam problemu bo konsole mam od świąt ale nawet nie wiem jak się do tego dobrze
zabrać. Mam jakiś kabel ale jak to podłączyć z netem i z konsolą. Internet mam chyba
to się nazywa stały. Mam w mieście dostawcę i co miesiąc się mu płaci a neta mam 24h/dobe.
Mieszkam w bloku i kabel ciągnie się na dach i ... do czegoś tam. Nie znam się. :p

P.S.: Konto gold przez cały rok tylko za 140 zł? http://www.allegro.pl/item526813786_xbox_live_gold_12_1_miesiecy_abo_europa_i_usa.html

Pisz na GG - nie chcę spamować, a powiem ci jak podłączyć neta - miałem na początku problemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 17:45, KamcioBoy napisał:

Jeszcze nie mam problemu bo konsole mam od świąt ale nawet nie wiem jak się do tego dobrze
zabrać. Mam jakiś kabel ale jak to podłączyć z netem i z konsolą. Internet mam chyba
to się nazywa stały. Mam w mieście dostawcę i co miesiąc się mu płaci a neta mam 24h/dobe.
Mieszkam w bloku i kabel ciągnie się na dach i ... do czegoś tam. Nie znam się. :p

P.S.: Konto gold przez cały rok tylko za 140 zł? http://www.allegro.pl/item526813786_xbox_live_gold_12_1_miesiecy_abo_europa_i_usa.html

Tylko? Ja marzę, żeby dolar wrócił do czasów po 2 zł, kidy gold na cały rok kosztował 89 zł.

Edit - a to nie było tak dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;).Mam problem z konsolą konkretniej z grą na nią czyli Fable 2 ;p.Normalnie gra chodzi płynnie ale w niektórych momentach gra się zacina i muszę restartować konsolę.Z innymi grami nie mam takiego problemu więc nie wiem w czym rzecz ;d.Jest na to jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 10:48, grasz napisał:

Witam wszystkich ;).Mam problem z konsolą konkretniej z grą na nią czyli Fable 2 ;p.Normalnie
gra chodzi płynnie ale w niektórych momentach gra się zacina i muszę restartować konsolę.Z
innymi grami nie mam takiego problemu więc nie wiem w czym rzecz ;d.Jest na to jakiś
sposób?


Jeżeli masz konsolę z twardym dyskiem to przerzuć zawartość płytki z Fable 2 (poszukaj w opcjach menu). Do uruchomienia gry wystarczy wtedy włożyć płytę, odczyta tylko zabezpieczenia, a całą zawartość gry będzie czytał z dysku, przez co m.in. będzie szybciej się ładowała. Może to pomoże. Możliwe że kupiłeś egzemplarz z kopniętym nośnikiem, albo po prostu ta gra "tak ma". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dziś Xbox''a360 Elite. Podłączyłem do TV Samsung LE22S8 przez HDMI. Odpaliłem... Działało... Włączyłem XBLive... Ściągała się aktualizacja... Wyszedłem z pokoju, a po powrocie na telewizorze było "Funkcja niedostępna" i HDMI nie działa... Musiałem podłączyć przez HD AV... Ale co się stało z HDMI? Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 18:16, Satruss napisał:

Zakupiłem dziś Xbox''a360 Elite. Podłączyłem do TV Samsung LE22S8 przez HDMI. Odpaliłem...
Działało... Włączyłem XBLive... Ściągała się aktualizacja... Wyszedłem z pokoju, a po
powrocie na telewizorze było "Funkcja niedostępna" i HDMI nie działa... Musiałem podłączyć
przez HD AV... Ale co się stało z HDMI? Wie ktoś?



Ja też się podpisuje pod tym postem tyle że u mnie wogule nie wyświetla obrazu/dźwięku jak przez kabel HDMI podłączam jakieś pomysły (telewizor też z Samsunga)? było tak przed i po aktualizacji. Dodam że na monitorze iiyama jak podłączałem przez HDMI to działa dobrze, ale jak już mówiłem od NXE nie działa mi głoś a microsoft dalej z tym nic nie zrobił :P nawet maile do nich słałem to udzieli mi odpowiedzi że w polsce nie ma livea więc nie mogą mi pomóc na to ja im, że na płytce wypaliłem sobie nowego dasha a ci do dziś nie odpisali.
Jakby ktoś miał wątpliwości to nie tylko ja mam taki problem tu macie link:
http://grrr.pl/2008/12/02/nxe-psuje-wyjscia-audio-microsoft-pracuje-nad-rozwiazaniem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 20:56, Prateorian napisał:

Wie ktoś może gdzie na terenie Łodzi można kupić xbox''a 360 Elite od ręki?

W wielu miejscach jak Media Markt, Saturn czy Empik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie mam taki problem... no, może problemik, gram sobie spokojnie a tu nagle bach, pad się wyłącza. Niby nie jest to jakieś tragiczne, włączenie go z powrotem to kilka sekund, ale mimo to denerwuje... i nie ma żadnej reguły, potrafi się wywalić kilka razy w przeciągu 10 sekund, a czasmi nie wyłącza się przez godziny...
Ktoś wie co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować