Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2011 o 21:55, SiDi napisał:

Haha, właśnie miałem taki team z dupy. Kassadin (ja), Panth (dobry znajomy) i 3 randomów:
Alistar, Soraka, Mundo przeciwko Shenowi, Cassiopei, Kassadinowi, Xinowi (jungler) oraz
Kennenowi. Normalnie nigdy bym z takimi randomami nie zagrał, ale że to była moja ostatnia
gra na dziś oraz już nie chciałem grać Shenem/Janną to postanowiłem "who cares". Wygrana
po naszej stronie. Soraka dorobiła się prawie 500 AP to swoim ulti wyciągała nas wszystkich
na lajcie dodatkowo moje 500 AP niszczyło wrogiego Kassadina oraz Kennena, na których
się rzucałem. Fajna gra. Na początku było widać ich przewagę, ale potem już dostawali
w dupę. Dobrze że te dwa heale mieliśmy.


Bez kitu, soraka ogar? Masz jej namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, co patch jest tak że różne efekty na postaciach zmieniają swoje położenie..

Konkretnie chodzi mi o to, że na Classic skinie Xin Zhao, patch temu jego efekt z Battle Cry pojawiał się pod nogami, a teraz już działa. Tak samo miałem kiedyś z Jaxem, Pantheonem na niektórych skinach czy Mordekaiserem.
....Czy to jest jakiś problem z moją grą, nie tak się patchuje? Czy może każdy tak ma?


Aha, grałem Caitlyn, i mam mieszane uczucia. Na side lane nie dałem rady, po prostu byłem bezużyteczny, ale te 2 gry co grałem na solo mid, to zniszczyłem teemo i Lux kompletnie. Teemo miał 3 lvl podczas gdy ja miałem 6 - bo wysyłałem go co chwile pod sklep, skończyło się tak że w laning phase drugi tower padł w obu przypadkach. Lux zaczęła flame''ować bo unikałem wszystkich skillshotów, i zrobiło się dość nieprzyjemnie.

Postać fajna, pomysł dobry W i E jakieś takie niemrawe są. niby to coś spowalnia, coś tam unieruchamia, zadaje trochę dmg....odrzuca mnie do tyłu....ale tak naprawdę to w niczym z tych rzeczy nie jest dobre.

Ale za ulti ma dużego plusa, uwielbiam dobijać uciekających wrogów z 10 hp. Zemsta za te wszystkie ucieczki z 1 hp bo ostatni hit *dodge* i ucieknie ci taki olaf gangplank czy inny teemo.


A co do tego deathcapa, nie ma "nie feedujcie" kiedy wszyscy, dosłownie wszyscy rushują to zaraz po butach, potem kupują hourglassa i proszę, mają 300 AP, często nawet 400. Wpada potem taki Ryze, zabija cie w sekundę i nawet nie zauważysz i ma 600 AP bo kupił 3 item.
A o 3300 golda naprawdę łatwo, wystarczy lasthitować dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 22:49, rtyrtyrty napisał:

A co do tego deathcapa, nie ma "nie feedujcie" kiedy wszyscy, dosłownie wszyscy rushują
to zaraz po butach, potem kupują hourglassa i proszę, mają 300 AP, często nawet 400.
Wpada potem taki Ryze, zabija cie w sekundę i nawet nie zauważysz i ma 600 AP bo kupił
3 item.

Hourglass + Deathcap łącznie kosztują ponad 6k...Tego tak po prostu nie zdobędziesz. W większości meczy jakie ostatnio grałem to raczej starczało mi tylko na 1 (fakt że zawsze zaczynam od Rod of Ages). A w pojedynkę te itemy nie są aż tak niesamowite, dla mnie oryginalna Zhonya była lepsza od Deathcapa właśnie z powodu passive''a (Kennen/Morgana + Ulti + Zhonya = miazga). A magami to jednak trochę (tak z 200 meczy ;)) grałem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 22:36, Burczyn napisał:

Bez kitu, soraka ogar? Masz jej namiary?


Mam we friendach gościa, który Soraką na midzie niszczy większość postaci. Nie w sensie, że zbiera kille jak kartofle, tylko umiejętnie męczy rywala i zawsze pierwszy rozwala wieżę na swojej linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to oni mogliby przestać robić filmiki i zaczęli robić nową mapę, albo o zgrozo - nowego NORMALNEGO tanka, a nie jakieś snajperki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Akurat ich filmiki są fajne i mi nie przeszkadzają, ale popieram, jeśli chodzi o mapę. Po co nam tyle championów- kopii, jak mamy tylko dwie mapy ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 09:40, Markush napisał:

Jak dla mnie to oni mogliby przestać robić filmiki i zaczęli robić nową mapę, albo o
zgrozo - nowego NORMALNEGO tanka, a nie jakieś snajperki.

A Malphite? To mój ulubiony tank. I jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 13:30, Ecko09 napisał:

Jak to jest z tym paysafecard? Kupuję te doładowanie za 50zł, odpalam LoLa, wpisuje gdzieś
tam ten kod i już mam Rioty?


Ogólnie to tak. Tylko po wybraniu Pay Safe Card w sklepie zwróć uwagę jaki kraj masz zaznaczony - jeśli Polskę to zmień na jakiś z Euro - Niemcy czy coś (po lewo na dole). W przeciwnym wypadku nie zobaczysz opcji PSC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 11:34, Budo napisał:

/.../

Akurat ich filmiki są fajne i mi nie przeszkadzają, ale popieram, jeśli chodzi o mapę.
Po co nam tyle championów- kopii, jak mamy tylko dwie mapy ><

Tak, tak, dwie mapy, tylko pytanie czy ci się znudziły, bo mi jakoś nie bardzo, dopóki zmieniam postać którą gram gra się nie nudzi, robi się coraz ciekawsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z biegiem czasu się znudzi, już w ranked mapy się robią diablo schematyczne, a biorąc pod uwagę fakt że Riot nie dodaje nowych mechanizmów rozgrywki, wchodzi wtórność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 15:19, Ostrowiak napisał:

Z biegiem czasu się znudzi, już w ranked mapy się robią diablo schematyczne, a biorąc
pod uwagę fakt że Riot nie dodaje nowych mechanizmów rozgrywki, wchodzi wtórność.

Z tym ranked niestety prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, magma, teleporty, bo za duża żeby latać i jeszcze to, że niegdy nie wyjdzie bo Riot musi robić skiny dla Teemo i coraztonowszych bezużytecznych czempionów za 975RP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 21:36, Markush napisał:

No, magma, teleporty, bo za duża żeby latać i jeszcze to, że niegdy nie wyjdzie bo Riot
musi robić skiny dla Teemo i coraztonowszych bezużytecznych czempionów za 975RP

Co ty gadasz, przecież skórki to podstawa.
Co z tego że prawie nikt ich nie kupuje bo się nauczyli liki podmieniać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 22:14, HomoNomo napisał:

Co z tego że prawie nikt ich nie kupuje bo się nauczyli liki podmieniać ;p

Jak, co, gdzie kiedy podmieniać? Freeskiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 22:16, Markush napisał:

> Co z tego że prawie nikt ich nie kupuje bo się nauczyli liki podmieniać ;p
Jak, co, gdzie kiedy podmieniać? Freeskiny?

No tam są jakieś pliki które po podmienieniu u niektórych postaci wyglądają całkiem nieźle, na yt jest filmik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o te skiny, których nikt nie widzi prócz posiadacza? Łee, te są głupie, bo nie dają ci +10 do szpanu... <wraca dokańczać przelew na pp i kupuje chirurga shena>
:>

Zapomniałęm, ze po prostu mogłem zedytować poprzedniego posta, zamiast pisać nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować