Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2012 o 08:58, Ecko09 napisał:

Jest jakaś godzina, o której zazwyczaj dają? Czy losowo?

Hm, trudno powiedzieć, ale na pewno nie od rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 10:31, Ecko09 napisał:

Esorcista, gościu z westa.
RankedSolo5x5: [4W/1L], Dominion: [42W/30L], Normal: 2862W/2727L
Ciekawe ile gra Oo


Wydaje się, że bardzo długo, ale grając po kilka gier dziennie wcale tak długo nie będzie, ale jeśli nawet to jest prawdopodobne, że gra od początku istnienia serwera eu, a to już trochę czasu minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 21:58, Alamut napisał:

Jeśli mam być szczery to od ostatniego patcha mam często problemy z lagami, sklepem i
logowaniem, ale do tej pory wystarczyły 1-2 próby... Hm... Może po następnym wszystko
wróci do normy?


No w mordę. Dziś próbuje się zalogować i dalej to samo a mam 200% procent pewności, że wpisuję poprawnie.
Co do lagów to może nie był to błąd z lagami, ale w czasie gry strasznie spadała liczba klatek/s. Mam sześćdziesiąt a za pól sekundy sześć. I taka sinusoida: mam dużo klatek, mam mało klatek, mam dużo klatek. Problem ten dotyczył wszystkich w grze, w której grałem. Problemów ze sklepem nigdy nie miałem. Też liczę na nowy patch, może w końcu będę mógł się zalogować i nie będzie mi tak mulić gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się zapytać, jak można obejrzeć mecz, który się wcześniej zagrało ? Czy potrzeba do tego jakiegosprogramy czy z jakieś strany? Proszę o szczerą odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 11:40, LordAnayami napisał:

Witam, chciałbym się zapytać, jak można obejrzeć mecz, który się wcześniej zagrało ?
Czy potrzeba do tego jakiegosprogramy czy z jakieś strany? Proszę o szczerą odpowiedz
:)

Jeśli chcesz nagrywać i odtwarzać powtórki musisz zainstalować zewnętrzny program (ja znam tylko LoL Replay, może są jakieś inne). Przed rozpoczęciem meczu włącz ten program i on automatycznie nagra rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 11:40, LordAnayami napisał:

Witam, chciałbym się zapytać, jak można obejrzeć mecz, który się wcześniej zagrało ?
Czy potrzeba do tego jakiegosprogramy czy z jakieś strany? Proszę o szczerą odpowiedz
:)


Potrzebujesz lolrecordera: http://www.leaguereplays.com/ zostawiasz go uruchomionego i nagrywa mecz, potem używasz go do uruchomienia nagranej powtórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ile patchy pobiera ten klient betowy? Najpierw pobrał mi jeden 400mb, teraz drugi 1gb- mam się spodziewać jeszcze wielu?
Bo nie wiem, czy robić to dziś, czy czekać na nowy transfer do 20...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 14:41, luzac napisał:

I przy okazji...

Wiedziałem że ktoś mnie szpieguje. Ale nie był to nasz support:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 14:45, Thrandir napisał:

Hmm... Ile patchy pobiera ten klient betowy? Najpierw pobrał mi jeden 400mb, teraz drugi
1gb- mam się spodziewać jeszcze wielu?
Bo nie wiem, czy robić to dziś, czy czekać na nowy transfer do 20...


Z 2 GB łącznie będzie ^_^

@ Ezio
Ja tylko za tobą chodziłem spamując /laugh ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2012 o 15:17, ziptofaf napisał:

Z 2 GB łącznie będzie ^_^


Cholera, sporo... No nic, dziękuję, upewnię się do kiedy mam transfer i zaczynam ściąganie xddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 10:31, Ecko09 napisał:

Esorcista, gościu z westa.
RankedSolo5x5: [4W/1L], Dominion: [42W/30L], Normal: 2862W/2727L
Ciekawe ile gra Oo


Słabo. Jakieś 2 tygodnie temu miałem jako przeciwnika gościa z ponad 3900 winów. Dolicz do tego mniej więcej drugie tyle przegranych + ok. 250 rankedów + ponad 1700 rankedów z poprzedniego sezonu + customy, dominiony itp. i wyjdzie na to, że koleś w ogóle nie śpi tylko dzień i noc pocina w lola...;]
Aha, jego elo po tylu meczach wynosiło 1470 w sezonie pierwszym i niewiele mniej w drugim ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 19:13, sirufok napisał:

I wyjdzie na to, że koleś w ogóle nie
śpi tylko dzień i noc pocina w lola...;]


Nah, to będzie ze 180 dni ciągłej gry. Nie wiem kiedy tam lol wyszedł, ale w ogólnym rozrachunku nie powinno być źle. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 19:55, Kamil2142 napisał:

> I wyjdzie na to, że koleś w ogóle nie
> śpi tylko dzień i noc pocina w lola...;]

Nah, to będzie ze 180 dni ciągłej gry. Nie wiem kiedy tam lol wyszedł, ale w ogólnym
rozrachunku nie powinno być źle. ;)


Ja w lola gram już 1,5 roku, a zacząłem jakoś podczas trwania bety jeszcze. Doliczyć alphe i trochę przed moim rozpoczęciem gry to pewnie ze 2 lata będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować