Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2013 o 16:03, Fimbulvinter napisał:

Chogath do dżungli daje radę, czy po tych paczach lepiej nie tykać?

grac sie da, ja osobiscie nie przepadam, ale ogolnie zly nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto by pomyślał, że granie supportem może przynosić tyle satysfakcji, zwłaszcza jak przeciwny team Cię chwali :D

No i też miałem piękny mecz, 4v5. Wygrany i jak najbardziej zasłużony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2013 o 17:24, BlackBomb napisał:

Kto wygrał AAA czy EG? Oglądałem do 30 minuty jak EG zaczęło tracić prowadzenie.

Jak wejdziesz na lolesports.com i wybierzesz Youtube w okienku ze streamem, to możesz oglądać od dowolnego momentu, także jak najbardziej możesz sam sprawdzić, jak się mecz zakończył. :) Na pewno warto bo gra była bardzo dobra.

A jeśli nie masz czasu na oglądanie i chcesz po prostu poznać wynik, to

Spoiler

aAa wygrało

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2013 o 16:03, Fimbulvinter napisał:

Chogath do dżungli daje radę, czy po tych paczach lepiej nie tykać?


Jest ok, ja sobie chwalę i gram co jakiś czas. Przyzwoity clear time (z E nawet bardzo szybki), dobre ganki, bardzo tanky w late game, ulti jest świetne do dżungli. Imo niczego mu nie brakuje jako junglerowi.

Ecko09---> ja biorę nautilusa, skin jest po prostu świetny i od dawna na niego polowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ja biorę nautilusa, skin jest po prostu świetny i od dawna na niego polowałem.

Abyssal Nautilus jedyny słuszny skin. jak tylko będzie na promocji to gonie do kiosku po rpeki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2013 o 22:35, Ecko09 napisał:

ciacho
Napisz z tym do suportu.



No i dostałem odpowiedź. Brzmiała mniej więcej tak: Nie ma możliwości odblokowania jednego nicku, musisz czekać aż będziemy czyścić bazę, niestety nie wiemy, kiedy to będzie.
Super:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2013 o 08:44, sirufok napisał:

Na Howling Abyss ilość zdobywanego IP będzie podobna do tej co na SR. First winy też
będzie można tam wbijać.
Cya SR.


Dokładnie o tym pisałem już wcześniej :)
A tak na serio- będę grał oba tryby, ale cieszy mnie wreszcie, że ilość ip i win of the day dadzą- nie zawsze mam czas na rundę sr, ale runda arama nie jest przeważnie problemem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest nie tak z Poppy? Chciałam sobie 3 na 3 zagrać, bo nie widziałam na oczy tej mapy a tu na wejście ostrzał "no poppy, u noob" itd itp. Jeden to połowę gry jechał na mój wybór, dopóki trzeci koleś nie wyszedł. Coś jest nie tak z tą postacią, że ludzie się boją mieć ją w teamie? Jest coś o czym nie wiem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałem to samo w 5v5. Wybrałem Poppy i napisałem że idę na topa. Nie było problemów że idę na topa tylko poszedł hejt, że mam zmienić poppy na coś innego... Oczywiście skończyłem dumnie ze statatami 11/1/XX.

Pewnei naogladali się na turniejach że nikt poppy nie używa i teraz "No poppy, u noob". Przerażajace jest to jaki wpływ ma meta na wybory postaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co do Poppy nie ma co się oszukiwać i nie ma ona dużych szans z wieloma topami bez pomocy junglera. Jasne, że ona w late game jest potworem a nawet już w mid game może namieszać ale przetrwać do tego momentu nie będąc do tyłu z goldem jest bardzo trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahhh, dzisiaj miałem nie przyjemną sytuację, zdobyłem serię awansu, wygrałem pierwszą grę i zabrałem się za drugą. W czasie wyboru champ''ow coś się zacieło, i nikt nic nie odpisywał a pick''i staneły w miejscu, sprawdziłem łącze ale było wszystko w porządku, poczekałem tak jeszcze w kolejce z 2 minuty po czym wyszedłem z nadzieja, że gra może już się zaczeła, no ale niestety, LoL potraktował to chyba jako ucieczkę z que i cała seria awansu odeszła bez pożegnania i zostawiła mnie z 90 punktami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2013 o 20:10, korinek2 napisał:

Ahhh, dzisiaj miałem nie przyjemną sytuację, zdobyłem serię awansu, wygrałem pierwszą
grę i zabrałem się za drugą. W czasie wyboru champ''ow coś się zacieło, i nikt nic nie
odpisywał a pick''i staneły w miejscu, sprawdziłem łącze ale było wszystko w porządku,
poczekałem tak jeszcze w kolejce z 2 minuty po czym wyszedłem z nadzieja, że gra może
już się zaczeła, no ale niestety, LoL potraktował to chyba jako ucieczkę z que i cała
seria awansu odeszła bez pożegnania i zostawiła mnie z 90 punktami :P


No niestety takie sytuacje się zdarzają, sam doświadczyłem identycznej. Jedyne pocieszenie, że wystarczy jedną grę wygrać aby ponownie dostać się do promotion series.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować