Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Skoro tak Ci to przeszkadza to nie narzekaj tylko bierz się do roboty. Poznaj grę i tryhard mode on.

Kto się śmieje ten się śmieje. Jeśli Cię coś takie obchodzi, Twoja sprawa, uszanuję to, ale według mnie nie ma się czym przejmować. Naprawdę.

Moja dziewczyna rozwala mnie w Tekkena... Ale jakoś się nie czuje z tym źle. Nie siadam każdego wieczoru, ćwicząc w kółko combosy. Ale mógłbym. Tylko po co? Nie czuję potrzeby być lepszym, w tę konkretną grę. Dobrze mi z tym skillem jaki mam. Za to w LoLu, gdzie aspekt strategiczny jest dużo większy i ciekawszy naprawdę fajnie mi się rozszyfrowuje mechanikę, odczytuje zamiary wroga i robi outplaye. Bo dużo więcej frajdy mam z wygrania meczu w League of Legends niż ze zwycięskiego pojedynku w konsolowej nawalance.

Tylko nie mów, że los bo afk, bo noob, bo coś tam. To nie są czynniki determinujące Twóje miejsce w tabeli i rankingu. To są jedynie czynniki mniej lub bardziej spowalniające Twoje dotarce do miejsca, w którym powinieneś się znaleźć (ok, czasem nie tyle spowalniające co przyspieszające).

Edit. Luzac - same story here.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2014 o 14:06, NeroNarmeril napisał:

Nida na supie i report za rzekome bluzgi, mimo że odezwałem się dwa razy, mówiąc, żeby uważali.


Przypomniała mi się sytuacja z wczoraj. Robimy smoka, przeciwnicy lecą w naszym kierunku, ale drake ledwo dyszy, więc szkoda go oddać. Volibear nie używa Smite''a, więc muszę poświęcić swoje W (grałem LeBlanc), by zabić smoka, przez co nie mogę uciec. Zabijają nas trzech. Piszę na czacie "I didn''t know I am your Smite Voli". Odpowiedź od Brauma "stfu noob play better", chwilę później pisze na ogólnym "pls report lb flaming and feeding". Ja 3/1, Garen 2/0, Voli 0/2. Braum 0/4, Miss Fortune 2/6. No tak... Więc piszę na ogólnym, że napisałem jedynie to ze Smitem i że jeżeli ktoś feeduje, to botlane. Odpowiedź od przeciwnego Branda "stop crying kid" :D Później 5 reportów, bo jak się okazało miałem w teamie 4 premade, do tego doszedł Brand. Na ekranie podsumowującym rozgrywkę Braum chwali się 4 reportami, odpowiadam udawanym "o nie, tylko nie ban, proszę :(", jego odpowiedź "no no I hope you will get cancer, not ban" :D Chciał pojedynek 1 vs 1, więc się zgodziłem. Wylosowałem championa z zamkniętymi oczami, padło na Alistara, on grał Lux. Wygrałem bez straty ani jednej wieży, usprawiedliwił się tym, że grałem noob champem, bo Alistar ma leczenie, a to, że Lux może go bez problemu zabić zanim jeszcze się do niej zbliży, jest nieważne.

Podsumowując:
- jeżeli przegrasz rankeda, prawie na pewno dostaniesz reporta - albo za obrazę (nieważne, że jedyne, co napisałeś to "play under tower pls", "not so agressive pls"), albo za feedowanie przeciwnika (tylko jako support możesz mieć więcej śmierci niż killi. Top 2/6/4? /all Pls report dat top feeding)
- jeżeli ktoś w Twoim teamie pisze choćby durne "gg", gdy jeden z Was zginie lub odda pierwszą krew, od razu go wyciszaj. Później będzie tylko gorzej. I choć możesz sobie mówić, że masz w głębokim poważaniu jego "OMG uninstall LoL", to jednak taka gadka podświadomie wchodzi do głowy, a z pewnością nie pomaga.

Dnia 02.09.2014 o 14:06, NeroNarmeril napisał:

Tak, zwłaszcza jak masz kumpli, którzy nigdy w brązie nie byli, za teraz jakieś goldy czy inne platyny, a na forach z brązów się śmieją jak z jakichś błaznów. Dziękuję za taki los.


Każdy musiał urodzić się mistrzem League of Legends? Po to jest brąz, żeby trafiali tam słabsi gracze. Niejednokrotnie widziałem graczy z Brązu obijających mordę Srebrom. Jak jesteś dobry, to się wybijesz. No dobra, potrzebujesz też masy szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś ochotę na duo ranked goldV teraz, mam dość tych idiotów wszędzie(nie jestem pro, na kocie gra niekiedy dziewczyna, sam popełniam błędy, ale to co niektórzy pokazują... czuje się jak w brązie). Damis7 - EUNE(ten polski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2014 o 18:51, Daronn_Darker napisał:

Ma ktoś ochotę na duo ranked goldV teraz, mam dość tych idiotów wszędzie(nie jestem pro,
na kocie gra niekiedy dziewczyna, sam popełniam błędy, ale to co niektórzy pokazują...
czuje się jak w brązie). Damis7 - EUNE(ten polski)


Załóż konto na EUW to pogramy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, zostawcie temat, bo to było poruszane już tyle razy... różnicy nie ma, chyba, że dopiero na DI-Challenger. Grałem tu i tu. Potwierdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2014 o 19:39, akwyx napisał:

Chłopaki, zostawcie temat, bo to było poruszane już tyle razy... różnicy nie ma, chyba,
że dopiero na DI-Challenger. Grałem tu i tu. Potwierdzam.

Ok, mam darmowy transfer to sobie sprawdze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2014 o 19:42, Daronn_Darker napisał:

> Chłopaki, zostawcie temat, bo to było poruszane już tyle razy... różnicy nie ma,
chyba,
> że dopiero na DI-Challenger. Grałem tu i tu. Potwierdzam.
Ok, mam darmowy transfer to sobie sprawdze :)

A powrót też darmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również uważam, że pisanie "<nazwa_dywizji> tu to jak <nazwa_dywizji> tam" to idiotyzm, ale żeby ktoś stawiał EUNE ponad EUW, tego jeszcze nie grali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2014 o 19:39, akwyx napisał:

Chłopaki, zostawcie temat, bo to było poruszane już tyle razy... różnicy nie ma, chyba,
że dopiero na DI-Challenger. Grałem tu i tu. Potwierdzam.

Jest jest . Gdy ja przeszedłem z jednego serwera na drugi , to ogólne podniesienie poziomu zauważyłem już po kilku meczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2014 o 19:50, Gumisiek2 napisał:

Również uważam, że pisanie "<nazwa_dywizji> tu to jak <nazwa_dywizji> tam"
to idiotyzm, ale żeby ktoś stawiał EUNE ponad EUW, tego jeszcze nie grali :D

Ja nie gralem, ale się przypatrywałem jak kolega gra, kompletny nie-ogar, a penta za pentą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2014 o 19:50, Gumisiek2 napisał:

Również uważam, że pisanie "<nazwa_dywizji> tu to jak <nazwa_dywizji> tam"
to idiotyzm, ale żeby ktoś stawiał EUNE ponad EUW, tego jeszcze nie grali :D


Level 16 w Korei to jak Challenger w NA. Każdy to wie. Dowód:
https://www.youtube.com/watch?v=4fpdisnLgrY
A w pozostałych regionach to do Diamond I/Master pewnie różnicy i tak nie uświadczysz chyba ze mówimy o regionach typu Rosja/Turcja.

Daronn_Darker
A na jakim poziomie (aka dywizji) ta penta za pentą? ;( Bo ja tu siedzę w D2 30 lp i penty to od dwóch lat nie zrobiłem :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2014 o 19:52, ziptofaf napisał:

Bo ja tu siedzę w D2 30 lp i
penty to od dwóch lat nie zrobiłem :<


Przecie Ty supportami poginasz, więc Penta raz na kilka lat to skarb ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać ostatnio zbyt szybko chwaliłem dzień, bo właśnie zaszło "moje słońce" xD
Po przebiciu się przez placementy jak burza i wbiciu 100 lp w G4, właśnie zgarnąłem chyba 10 porażek z rzędu i jestem 0 lp G5. Te mecze to jednak czysta loteria na tym poziomie, albo wylosuje ci afkera, albo u przeciwnika, albo to ty będziesz miał typa co pickuje dariusa gdy przeciwnik spickował już teemo i będzie płakał jak to "NOOB JUNGLE/MID NO GANK", albo ktoś pushuje lejna, daje się zgankować 3 razy pod rząd przez ten błąd, ale warda nie kupi (nawet tego darmowego nie postawi), ale za to zbeszta resztę teamu, że "ENEMMMI J4 4 TIMES ON MID NOOBS REPORT GET CANSUR", albo to stanie się w teamie przeciwnika. W goldzie jednak ludzie nadal nie umieją myśleć, a ja naiwnie myślałem, że choć trochę się zmieni :p To dość przykre, bo po tylu porażkach pod rząd w trakcie kilku dni to naprawdę się grać odechciewa, a też te wszystkie teksty, odzywki i zachowania widziało się już tyle razy, że to już nudne się dzieje, naprawdę. Czy ludzie co wypisują ten flame liczą na to, że kogoś zaskoczą czy co? Że na kimś to zrobi wrażenie? I co ciekawe nawet jak się takiemu wytłumaczy, że skoro pushuje przeciwnika pod wieżę (znowu ten przykład, z wczoraj i jakoś utkwił mi w głowie, sam w jungli rzadko gram) i przez to daje się gankować i sam ganków nie dostanie, bo jak, skoro przeciwnik jest zmuszony do towerhugowania, i typ w wyniku ganka ginie, bo po prostu się o to prosi i wytłumaczy się takiemu że to jego wina i pokaże dlaczego, to typ tylko "OMG NUB NO GANKS 0/1 FEEDER".
Ręce załamywać? :) Jak widać po roku przerwy nic nowego, nowy kolorek złoty, lecz historie te same. Przynajmniej dawno nikt o ksa nie wołał, tyle dobrego.
Chyba zrobię eksperyment i spróbuję pograć tylko supportami i zobaczymy czy da się tak wybić. Niżej niż G5 nie spadnę, zatem można się chyba zabawić, ale nie liczę na wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Niżej niż G5 nie spadnę, zatem można się chyba zabawić, ale nie liczę na wiele.
Nie radziłbym próbować , bo w tym sezonie spaść z danego tieru ( powiedzmy z Gold V do Silver I ) jak najbardziej można więc jak chcesz się pobawić to graj normale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2014 o 20:43, Outlander-pro napisał:

Ręce załamywać? :) Jak widać po roku przerwy nic nowego, nowy kolorek złoty, lecz historie
te same.


Grasz kilka gier z rzędu? Podstawowa rzecz o której ludzie nie wiedzą/nie pamiętają- przegrasz rankeda, to rób przerwę, zagraj kolejnego dnia. Inaczej tylko napędzasz własny lose streak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować