Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2011 o 20:20, ziptofaf napisał:

I mówisz o normalach jak sądzę, na etapie gdzie nie zawsze we wrogim teamie jest jungler
a jeszcze rzadziej taki który może gankować bez przerwy i robi to zadając tonę obrażeń.
Spróbuj grać bez flasha jak masz w przeciwnym teamie ogarniętego Shaco a zrozumiesz dlaczego
uważam to za co najmniej poryte. Dead co 2 minuty bo jesteś chodzącym free killem bez
możliwości ucieczki.

Choć u Lux to może jeszcze jakoś przejdzie w mid/late game z powodu jej zasięgu...ale
nadal uważam coś takiego za błąd. To już lepiej chyba lepiej zrezygnować z CV, po ostatnich
nerfach i tak nie jest warte wybierania go w każdym meczu (70 sekund CD, działa ledwo
4-6 sekund).


Nie, nie jestem na tym etapie już od dość dawna, ale to czarujące, że traktujesz mnie z takim pobłażaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 21:28, KrzyniuBDG napisał:

ale od osoby z co najmniej 200 wygranymi, 30lvl
i idącą na rankeda - przepraszam ale chyba mam prawo wymagać by miała chociaż jakieś
wpojone zachowania i wiedziała jak poruszać się po mapie lub zbalansowanie wybrać postacie
do drużyny.


Kolego, 200 winów to jest dopiero zaznajamianie się z grą. Na tym etapie ludzie nie znają nawet wszystkich postaci, ich skilli, słabych i mocnych punktów, więc o rozumieniu rankedów nie ma tu mowy. Nie mówię o wszystkich, ale minimum o połowie graczy z tego przedziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, myślisz, że znam wszystkie postacie? Oczywiście, że nie. Nie z każdą wiem jak grać, co tak naprawdę robi, jak działa. Jednak gdy ktoś z teamu taka wybiera to wystarczy spytać jaka funkcję pełni, w co idzie by dobrze się zbalansować z własną pulą postaci które się posiada.
A ja też jak powiedziałem szybciej nie mówię o tym, że ktoś ginie, przegrywa lejna. Tylko o tym, że ktoś nie wie gdzie ma w zasadzie biec w prostych sytuacjach, albo, że ktoś najczęściej już wyzywający na cały świat ginący notorycznie na lejnie biega i próbuje pushować najlepiej w pojedynkę dwóch. To jeśli tak się ułożyło, że nie ma szans z wrogiem (o co nie mam pretensji) to niech gra defensywnie, bije miniony, nie oddala się za daleko od wieży, a nie wybiega na hura i feeduje ludzi.
Nie chodzi o same umiejętności, ale o pomyślunek w tym wszystkim. Jak kogoś zabiją pod wieżą (swoja droga ostatnio turrety to pomyłka, nie dają już w ogóle punktu oparcia jak kiedyś) to ok, nic więcej zrobić nie mógł, ja pretensji nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 23:04, hammerfall87 napisał:

Kurde galio to kapitalna postać i mam pytanie jak takie cos wejdzie na mida to jak to
skontrowac czy jest to samo co z kassadinem czyli pewna śmierć ?


Posłać tam fightera, który normalnie poszedł by na topa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 razy miałem Galio na midzie, raz przeciw Ahri i raz przeciw Brandowi. 2 razy dostał po dupie, więc uważam że nie jest taki nietykalny jak może się wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 23:46, sirufok napisał:

2 razy miałem Galio na midzie, raz przeciw Ahri i raz przeciw Brandowi. 2 razy dostał
po dupie, więc uważam że nie jest taki nietykalny jak może się wydawać.

full ap galio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 08:56, Ecko09 napisał:

Jak tam się teraz buduje Irelie? U Wickd widuję Wits End i Frozen Malet. Atmog ma sens
na niej?


No raczej standardowy build to philo, hog, buty, triforce, atmog. Inne itemy to zależnie od przeciwników. Wit''s End, czy Guardian Angel na wielu championach się sprawdzają.

Lol Twitch darmowy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 10:11, Ecko09 napisał:

> >

Ostatni raz taki build na Irelce widziałem w ubiegłym stuleciu :P


W ubiegłym stuleciu wynaleziono lateksowe prezerwatywy, co nie znaczy, że ciągle się ich nie używa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo, darmowy skarner! Bardzo mnie to cieszy, nie było mi jeszcze dane spróbować nim jungli (tak, wiem, to karygodne, ale jakoś tak się z nim mijałem), a teraz- warto będzie spróbować!

A ten Twich w rotacji już mnie martwi... W każdej grze teraz będzie skurczybyk :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 11:23, Thrandir napisał:

A ten Twich w rotacji już mnie martwi... W każdej grze teraz będzie skurczybyk :/

Free kill to będzie w większości.
Tak, mnie to cieszy bo ostatnio non-stop szpilę Leoną i Oracle zwykle dobrze na niej działa. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 11:23, Thrandir napisał:



A ten Twich w rotacji już mnie martwi... W każdej grze teraz będzie skurczybyk :/


Czy ja wiem. Obstawiam ,ze ludzie szybko się do niego zrażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 08:56, Ecko09 napisał:

Jak tam się teraz buduje Irelie? U Wickd widuję Wits End i Frozen Malet. Atmog ma sens
na niej?


Phage + Atma i później mallet. Przeciwko magic dmg na lejnie Wits End. Nie kupuj tylko tri force.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować