Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2012 o 15:51, sinir napisał:

Co do pana Outlandera... po prostu go olejcie. Żałosny człowieczek

To określenie mogłeś sobie darować. Ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 23:11, sinir napisał:

> Nowy skin do Talona? Epic <3

Na pewno tego nie zrobią, ale prawdziwie epicko by było dopiero, gdyby biegał Moonwalkiem.

@sirufok
Zwyczajne uderzanie w różnorodne targety. Podobała Ci się muzyka Jacksona? No to musisz
kupić skina. Nie masz postaci? To jeszcze postać.

Tak samo mogliby zrobić skina Naruto dla Ezreala (i tak już wygląda jak Naruto) albo
np. Janna - Lady Gaga. :F

Pikachu Kennen, Jack Sparrow Gangplank, Kyubi Ahri, Copperfield Shaco, Reksio Nasus, Techno Olaf, My Little Pony Hecarim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 23:28, Karharot napisał:

> Co do pana Outlandera... po prostu go olejcie. Żałosny człowieczek
To określenie mogłeś sobie darować. Ostrzeżenie.


Cóż, we mnie poszła jeszcze parodia człowieka, nędzna kreatura, plebs i inne, ale co tam...

The sprawiedliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 23:05, masterHADES napisał:

Czy Fnatic jest ostatnio w słabszej formie ? Bo o ile nie spodziewałem się ich przegranej
to już stomp ze strony I want cookie kompletnie mnie zszokował. Równie mocno zszokowała
mnie stosunkowo rozsądna i spokojna gra ze strony drużyny Shusheia który raczej znany
jest z brawurowych akcji :p

Szczególnie towerdive''y Corkiego ;D
Jak cały zespół wypadł rewelacyjnie, to AD Carry był zbyt agresywny i przez to kilka razy zginął.

I przy okazji - scumbag Shushei zabrał fnaticowi Ghangzhou (i czemu skoro zablokowali miejsce fnatic, to nie zajęli go automatycznie?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 23:38, windows00 napisał:

(i czemu skoro zablokowali miejsce fnatic, to nie zajęli go automatycznie?).

Komentatorom chodziło po prostu o to, że team Shushei''a wyeliminował Fnatic z walki o Ghangzhou. Gdyby Fnatic wygrał, to też musieliby pokonać Alternate (tak, wiem, że oni się teraz inaczej nazywają :P) w półfinale, żeby wejść do final qualifiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 00:19, sirufok napisał:

Twój tok myślenia naprawdę powala. Trzymasz poziom odkąd tylko zacząłeś się częściej
udzielać.


A to ciekawe, ale nawet nie wiem za bardzo o co chodzi.

Aha, no i poproszę o jakieś przykłady z czasów kiedy "zacząłem się częściej udzielać". Naprawdę, ciekawe o co może chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 19:33, qq_MoaR napisał:

Ashe troll ^^

@Fimbulvinter
Wyrób sobie nawyk budowania RoA bo później możesz się nieźle przejechać, moc to nie wszystko.

Nie zgodze sie. RoA to naprawde sytuacyjny item, bo w wiekszosci przypadkow kosztuje zbyt duzo jak na staty ktore daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 19:56, Yawei napisał:

> Ashe troll ^^
>
> @Fimbulvinter
> Wyrób sobie nawyk budowania RoA bo później możesz się nieźle przejechać, moc to
nie wszystko.
Nie zgodze sie. RoA to naprawde sytuacyjny item, bo w wiekszosci przypadkow kosztuje
zbyt duzo jak na staty ktore daje.

RoA sytuacyjny? Przecie 10 min się stackuje. To jest ''sytuacja''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 19:33, qq_MoaR napisał:

@Fimbulvinter
Wyrób sobie nawyk budowania RoA bo później możesz się nieźle przejechać, moc to nie wszystko.


Na Ance? A po co? XD RoA to fajny item ale bez przesady, on jest dobry np. na Kassadinie. Bo tam dodatkowa mana się przydaje, podobnie hp. Albo Anivii czy Ryze. Annie ma bardzo niskie koszta spelli to jej ta mana aż tak bardzo niepotrzebna a większy survi i tak dostaniesz z Zhonyi czy Abyssala. Oczywiście, jak wszystko, tak i u niej zależy to od sytuacji ale zazwyczaj nie będziesz na Ani potrzebować Rod of Ages. Zwłaszcza biorąc pod uwagę że ten item potrzebuje 10 minut na rozwinięcie się do pełnej formy więc musiałbyś go kupować jako pierwszy, inaczej jest szansa że gra się skończy szybciej niż ty na nim skorzystasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 19:33, qq_MoaR napisał:

@Fimbulvinter
Wyrób sobie nawyk budowania RoA bo później możesz się nieźle przejechać, moc to nie wszystko.


Grałem jakimś buildem z mobafire i chyba przez przypadek RoA pominąłem bo mam go zapisanego na kartce. Brałem ten, który był odświeżano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 20:19, qq_MoaR napisał:

To dlaczego każda Annie jaką widzę (1500-1800) buduje RoA? Moje szczęście..


Zacznijmy od tego że mam podobne ELO i w ogóle nie widuję Annie XD A jeśli już to jako prawie że troll picki jak ktoś bierze mida i nie ma innych champów. To się nie dziwię że RoA budują wtedy, jak się nie wie co budować i jest niepewnym co do umiejętności danym magiem to jest to bardzo dobry item ;)

@ Fimbulvinter
Błagam, nie mobafire XD Wszystko tylko nie to xD
Korzystaj z: http://www.lolpro.com/
Powód jest prosty - KAŻDY może zrobić guide na mobafire. Na lolpro tylko gracze z 2k+ ELO, zazwyczaj też na poziomie turniejów ogólnoświatowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować