Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Pytanko mam, jakie wg was runki na corkiego sie przydają ?
marki AD i quinty movment speed czy moze
marki arm pen quinty AD czyy
marki ad a quinty arm pen ?
Obecnie gram na opcji 1szej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 22:16, matiz123 napisał:

A tutaj Fnatic będzie zaraz grać z nowym teamem Shushei''a w RO8 w eliminacjach do IEM
Guangzhou: http://www.solomid.net/livestream.php?s=3116.
Aktualnie są picki.

Psujesz :/
Jak tu oglądać dwa streamy naraz :P

BTW
Czuję, że Executioner''s Calling stanie się nowym FotM. Już drugi raz go widzę w grach zawodowców i to pewnie jeszcze nie koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 22:19, windows00 napisał:

Psujesz :/
Jak tu oglądać dwa streamy naraz :P

Ale mecz w stanach się przecież skończył. :) A następny chyba o północy będzie, także można spokojnie zająć się innym streamem. :P

@sirufok
Cóz, w poprzednim qualifierze odpadli w pierwszej rundzie. :P No ale teraz jest lepiej, skoro 3 mecze udało im się wygrać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2012 o 22:19, windows00 napisał:

BTW
Czuję, że Executioner''s Calling stanie się nowym FotM. Już drugi raz go widzę w grach
zawodowców i to pewnie jeszcze nie koniec.

Ma najwiekszy lifesteal z niestackowanych itemow. Moim zdaniem bardzo dobry item gdy ma sie juz Iedge, PD i LW, a brakuje obecnie kasy na bloodthirstera. Potem po prostu sie go sprzedaje i zamienia

No i swietnie kontruje sheilda malphite na lane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko - wszyscy są zniesmaczeni twoim prostactwem, ale ty tegonie widzisz. Ba, fantazjujesz i wymyślasz niestworzone rzeczy (zrzucanie winy na nubów z teamu, idealne carry''owanie, obrażanie teamu), skądś to jakby znam .... ah! Przecież to ty! No tak, ilekroć z tobą grałem to te wszystkie ragequity, rzucanie inwektywami na prawo i lewo, trollowanie gry bo zginąłeś o raz za dużo ... no ładnie przypisywać mi swoje zasługi?

Tak, jesteś żałosną parodią człowieka szukający dowartościowania na forum podlizując się innym. Sorry to słabo działa. Masz do mnie jakieś pretensje nędzna kreaturo, to zostaw sobie to na priva, nikogo nie obchodzi twój żenujący popis chamstwa.

Od siebie dodam, że nawet jeśli mi odpiszesz w jakikolwiek sposób - ja już skończyłem i wszystkie mizerne próby obrażania mojej osoby spływają po mnie jak po kaczce - zwyczajnie to oleję. Zaraz wpadnie mod, rozda stosowne nagrody (oh, mi też się dostanie) lecz przynajmniej sprawiedliwość hm ... zatryumfuje. W rynsztoku co prawda, ale zawsze. Przyznam, że poza paroma wyjątkami, to większość wypowiadających się w temacie to jednak typowy gracz LoLa. Co nie jest zbyt pochlebne. Chyba zacznę po prostu unikać tego topicu, bo chyba dość mam w samej grze ciagłego hate''u i flamewara. Ja znikam i już nic nie piszę - szkoda mi czasu.
Pozdrawiam serdecznie wszystkim, którym skoczyło ciśnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciśnienie nie skacze nam tylko tobie i twojemu koledze ;] Stąd wasze płacze i walka na słowa. Po prostu skończcie bo ośmieszacie się wzajemnie przy okazji ujawniając swoje prawdziwe ja w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 22:52, Ecko09 napisał:

Kogo tam w teamie ma Shushei?

Hosan, Muvert, OniiChan i Xaxus. Ostatniej trójki nie znam zupełnie i nie wiem czy ich kiedykolwiek widziałem. :P Aczkolwiek OniiChan niszczył wszystkich swoim junglującym Lee Sinem w grze przeciwko Fnatic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 22:56, matiz123 napisał:

> Kogo tam w teamie ma Shushei?
Hosan, Muvert, OniiChan i Xaxus. Ostatniej trójki nie znam zupełnie i nie wiem czy ich
kiedykolwiek widziałem. :P Aczkolwiek OniiChan niszczył wszystkich swoim junglującym
Lee Sinem w grze przeciwko Fnatic. :)

Xaxus nie grał kiedyś, gdzieś w w jungli? A może mi się już coś plącze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2012 o 22:46, Outlander-pro napisał:

Tak, jesteś żałosną parodią człowieka szukający dowartościowania na forum podlizując
się innym. Sorry to słabo działa. Masz do mnie jakieś pretensje nędzna kreaturo, to zostaw
sobie to na priva, nikogo nie obchodzi twój żenujący popis chamstwa.

Podlizujac? Moim zdaniem wygladalo to na wyrazenie swojej opinii. Nie lubie go w zaden sposob bardziej przez to, ze przyznal mi racje.

Dnia 30.08.2012 o 22:46, Outlander-pro napisał:

Od siebie dodam, że nawet jeśli mi odpiszesz w jakikolwiek sposób - ja już skończyłem
i wszystkie mizerne próby obrażania mojej osoby spływają po mnie jak po kaczce - zwyczajnie
to oleję.

Ok, ja wciaz odpisze
>Zaraz wpadnie mod, rozda stosowne nagrody (oh, mi też się dostanie) lecz przynajmniej

Dnia 30.08.2012 o 22:46, Outlander-pro napisał:

sprawiedliwość hm ... zatryumfuje. W rynsztoku co prawda, ale zawsze. Przyznam, że poza
paroma wyjątkami, to większość wypowiadających się w temacie to jednak typowy gracz LoLa.

Szczerze watpie, zebym reprezentowal grupe okreslana przez ciebie jako "typowy gracz lola". To nie ja skarze sie na sojusznikow i uwazam, ze nie da sie wygrac gry samemu.

Dnia 30.08.2012 o 22:46, Outlander-pro napisał:

Co nie jest zbyt pochlebne. Chyba zacznę po prostu unikać tego topicu, bo chyba dość
mam w samej grze ciagłego hate''u i flamewara.

Ktory ty zapoczatkowales.

Dnia 30.08.2012 o 22:46, Outlander-pro napisał:

Ja znikam i już nic nie piszę - szkoda
mi czasu.

Wykorzystaj go na potrenowanie wygrywania samemu

Dnia 30.08.2012 o 22:46, Outlander-pro napisał:

Pozdrawiam serdecznie wszystkim, którym skoczyło ciśnienie :)

Teraz mi smutno, ze mnie nie pozdrowiles :(

@NA Kłalifajery
Kto wymyslil zeby robic tylko 2 mecze dziennie... 8 meczy rozciagnac na 4 dni, tylko geniusz mogl to wymyslic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 22:57, akwyx napisał:

Xaxus nie grał kiedyś, gdzieś w w jungli? A może mi się już coś plącze..

Możliwe. Ja nie mam pojęcia - w ogóle go nie kojarzę. :)

Ciekawe, który półfinał będą teraz pokazywać. Mam nadzieję, że znowu mecz IWantCookie. :P
EDIT: Tak, właśnie ten mecz pokażą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Fnatic jest ostatnio w słabszej formie ? Bo o ile nie spodziewałem się ich przegranej to już stomp ze strony I want cookie kompletnie mnie zszokował. Równie mocno zszokowała mnie stosunkowo rozsądna i spokojna gra ze strony drużyny Shusheia który raczej znany jest z brawurowych akcji :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 23:06, Ecko09 napisał:

Nowy skin do Talona? Epic <3


Riot zaczyna stosować taktykę wielbienia zmarłych poprzez dawanie ich podobizn jako nowe skiny.
Ale sam skin wydaje się dość ciekawy. Chociaż W jednak trochę dziwnie wygląda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 23:06, Ecko09 napisał:

Nowy skin do Talona? Epic <3


Na pewno tego nie zrobią, ale prawdziwie epicko by było dopiero, gdyby biegał Moonwalkiem.

@sirufok
Zwyczajne uderzanie w różnorodne targety. Podobała Ci się muzyka Jacksona? No to musisz kupić skina. Nie masz postaci? To jeszcze postać.

Tak samo mogliby zrobić skina Naruto dla Ezreala (i tak już wygląda jak Naruto) albo np. Janna - Lady Gaga. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 15:46, Outlander-pro napisał:

Czy ty naprawdę jesteś głupi, czy tylko udajesz?

Takie pytania zatrzymaj lepiej dla siebie.
Ostrzeżenie za brak szacunku dla rozmówcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować