Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2011 o 00:48, Wielki_Bubba napisał:

Właśnie grałem najepiksiejszą partię w moim życiu. Co prawda na niskim levelu (14 na
us XD), ale taki win, do którego praktycznie samemu doszedłem jest dosyć satysfakcjonujący,
gdy po stracie 3 inhibów się wygra.

http://wrzucacz.pl/file/3141301183202


Jaki masz nick na US? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może przetestował jak działa jednocześnie paranoja i clairvoroyance?
Znaczy, czy jeśli rzucę clair a wtedy nocturne użyje ulti, to clair znika?
I na odwrót: czy jeśli rzucę clair podczas ulti nocturna, to inni zobaczą wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 12:37, SiDi napisał:

Troszkę za wcześnie :/ 1 kwietnia jest za niecały tydzień.

Ona w sumie juz spadla od kiedy caitlyn sie pojawila, ashe jako dps skill ma jeden pod Q, a caitlyn ma również pod Q ale i ma ulti które zadaje duzo obrazen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 13:04, mlynar911 napisał:

> Troszkę za wcześnie :/ 1 kwietnia jest za niecały tydzień.
Ona w sumie juz spadla od kiedy caitlyn sie pojawila, ashe jako dps skill ma jeden pod
Q, a caitlyn ma również pod Q ale i ma ulti które zadaje duzo obrazen :)


Zauważ tylko, że Ashe ma niemal perma + AoE slowa i global stuna. Ale co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 12:58, DarkWolf_PL napisał:

> Tristana ma, a jakoś nigdy nie była op.
Haha ,bo może nie widziałeś prawdziwego ogara, ludzie z tej kruszyny wyciągają penta
kille, luknij sobie na yellow stara 1 miejsce na EU w solo 5vs5 i właśnie pocina Tristaną.

Postac nie jest op jezeli zeby nia wycinac trzeba byc naprawde ogarnietym.

@caitlyn
Co z tego ze ma 2 skille do dmgu, jak ciezej trafic (1s delay po uzyciu) lub przy ulti trzeba sie dlugo ladowac. Plus ashe nie ma dmgu na q tylko na w + ulti tez zadaje dmg... Ashe lepsza, ale nie mowie ze cait jest zla.

@corki
ze niby trzeba ogarniac jego ulti... z q caitlyn jest jeszcze gorzej przez 1s delay....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 13:51, DarkWolf_PL napisał:

Stary ja nie mówię że tristana jest OP, po prostu uważam że legendarny skin się jej należy


A z jakiego powodu komuś ma się należeć a innemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 12:58, DarkWolf_PL napisał:

Haha ,bo może nie widziałeś prawdziwego ogara, ludzie z tej kruszyny wyciągają penta
kille, luknij sobie na yellow stara 1 miejsce na EU w solo 5vs5 i właśnie pocina Tristaną.


Yellowstar jest słaby i jest feederem jak nigdy. Jak chcesz poszukać dobrych graczy to idź na US. A postać jest OP jak możesz wyciąć cały team grając słabo, a nie grasz nią 1000 gier i wtedy dopiero coś robisz. Trist jest po prostu dobra.

@mlynar911

Twoj komentarz co do ashe jest wręcz idiotyczny, bo caitlyn jest spooooro od niej słabsza. A corki też jest spoooro mocniejszy od caitlyn, która nadal jest średnio-słabym pickiem.

@necron1501

Bubbo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 13:01, IlMOD napisał:

Ktoś może przetestował jak działa jednocześnie paranoja i clairvoroyance?
Znaczy, czy jeśli rzucę clair a wtedy nocturne użyje ulti, to clair znika?
I na odwrót: czy jeśli rzucę clair podczas ulti nocturna, to inni zobaczą wszystko?


Jeśli użyjesz clairvoroyance podczas działania ulti Nocturne''a to nic nie zobaczysz. Ani ty, ani reszta teamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego fightera. Na oku mam Xina, Olafa i Pantheona. Który z tych postaci będzie najlepszym wyborem? jeśli jest jeszcze inny, godny polecam champ to chętnie o nim usłyszę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 15:56, BoloMaster napisał:

Szukam dobrego fightera. Na oku mam Xina, Olafa i Pantheona. Który z tych postaci będzie
najlepszym wyborem? jeśli jest jeszcze inny, godny polecam champ to chętnie o nim usłyszę:P


Każdy z nich to bardzo dobry melee DPS. Olafa i Pantheona mam, Xina kupię jak wykupię runy pod melee DPS.
Łatwiejszą postacią zdecydowanie jest Pantheon, bez trudu można wykręcić niezłe staty, nie ma trudności z jego opanowaniem.
O Olafie ciężko mi cokolwiek powiedzieć, kupiłem go dwa dni temu, za sobą mam 9 gier. Dobry harras toporem + slow, lifesteal, ulti to immune a prawdziwą wisienką na torcie jest Reckless Swing i pasyw.
True damage + im mniej HaPsa tym większy AS powoduje, że naprawdę można nieźle młócić.
Spokojnie można nim grać na linii jak i w jungli.
Sam zacząłem od Pantheona, jestem zadowolony.
Wybór należy do Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 13:01, IlMOD napisał:

Ktoś może przetestował jak działa jednocześnie paranoja i clairvoroyance?
Znaczy, czy jeśli rzucę clair a wtedy nocturne użyje ulti, to clair znika?
I na odwrót: czy jeśli rzucę clair podczas ulti nocturna, to inni zobaczą wszystko?

Ulti Nocturna całkowicie "blokuje" Clairvoyance, bez względu czy było wycastowane przed, czy w trakcie ulti. Nikt (włącznie z osobą, która go użyła) nie widzi odkrytego obszaru.

Testowałem to w grze zaraz po wyjściu patcha z nim.

EDIT: Bah, nie zauważyłem twojego posta, ziptofaf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 15:56, BoloMaster napisał:

Szukam dobrego fightera. Na oku mam Xina, Olafa i Pantheona. Który z tych postaci będzie
najlepszym wyborem? jeśli jest jeszcze inny, godny polecam champ to chętnie o nim usłyszę:P


Jeśli nie przeszkadza ci junglowanie (na lanie też się da ale ta postać lepiej sobie radzi w dżungli) to zdecydowanie Olaf. To jedna z tych postaci która mając połowę hp włazi w 3 osoby z full i wychodzi żywa. Naprawdę wysoki dmg (omijający wszelki armor, true dmg :D), do tego rzut toporem i absurdalny life steal ;) No i jest techno wikingiem.

Pantheon to w zasadzie nawet nie tyle fighter co assassin, survivalu to on nie ma żadnego. Osobiście za lepszą alternatywę w stosunku do niego obecnie widzę Nocturne'a - też ekstremalny dmg + świetne ganki. Fakt że bez junglowania się nie obejdzie.

Warty zainteresowania jest również Renekton, w dobrych rękach to jeden z najlepszych fighterów w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 16:16, Ostrowiak napisał:

Pantheon to nie DPS tylko AD nuker - przez takie błędy ludzie budują go w AS :3

Albo w kryta.A cała filozofia polega na kombo W+E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy wciągu ostatnich 3-4 miesięcy zmienili system dodawania IP? Kiedyś dostawałem średnio po 100 za wina i 70 za przegraną. Teraz dostaje różnie. Czasami więcej za przegraną niż za wina. OCB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 16:30, Orionov napisał:

Czy mi się wydaje, czy wciągu ostatnich 3-4 miesięcy zmienili system dodawania IP? Kiedyś
dostawałem średnio po 100 za wina i 70 za przegraną. Teraz dostaje różnie. Czasami więcej
za przegraną niż za wina. OCB?


Teraz za długie gry dostajesz więcej a za krótkie (których jest więcej) mniej...
http://eu.leagueoflegends.com/board/attachment.php?attachmentid=17900&d=1298071128

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować