Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2011 o 11:02, Ostrowiak napisał:

A ja się bawię z Cloak & Dagger - tanie toto, CC redukcja i wcale boost do crita i as
:3

Spróbuję i tak. Dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 10:59, Ezio napisał:

> Ja zawsze zaczynałem od butów i 3 potek. Z tego robiłem buty na AS, następnie składałem

> Yomu. Dalej nie pamiętam, ale jakiś lifesteal by się przydał.
Bloodchrister i Phantom?


No te itemy na bank brałem, jeszcze coś mi świta Infinity i Banshee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ACE clienta i.. pewien duży problem. Na TSie mam ustawienie push to talk i gdy mam włączoną grę to przycisk nie działa : / Tak samo było w skype. Wie ktoś może co z tym fantem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś, a właściwie podjąłem się wyzwania mianowicie chce wybić się z ELO hell na rankedach (solo queue) już z około 1000 (Nie wiem jak do tego doprowadziłem..) wbite 1100 moim celem jest 1350-1400. Na razie kilka gier za mną i zaczynam sobie zadawać pytanie jak można grać bez junglera w teamie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 17:01, NdysH napisał:

Na razie kilka gier za mną i zaczynam sobie zadawać pytanie jak można grać bez junglera w teamie ?


Ja wiem, że można i to nawet skutecznie. Jak? Trzeba mieć mocny duo lane na topie, tam gdzie jest solo u przeciwnika. W taki sposób odcinać go od ekspa i tak mocno pushować, żeby przed tym nim jungler będzie w stanie coś zrobić rozwalić wieżę. Wielu junglerów zabawia się dopiero gdy zdobędą ulti, masa jest też takich którzy nawet jak wcześniej zdecydują się na gank to nie wiedzą o tym że siedzą w krzorach gdzie stoi ward. I lipa z ganku, stracony czas, etc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja nadal nie spotkałem dobrego przeciwnego duo na topie 0 wardów, missy to rzadkość i do tego pushują jak szaleni co ułatwia zadanie. Swoją drogą Xin w jungli robi niezłą jazde szybka, bez problemowa jungla i do tego w miare skuteczne ganki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 17:43, NdysH napisał:

Tylko że ja nadal nie spotkałem dobrego przeciwnego duo na topie 0 wardów, missy to rzadkość
i do tego pushują jak szaleni co ułatwia zadanie. Swoją drogą Xin w jungli robi niezłą
jazde szybka, bez problemowa jungla i do tego w miare skuteczne ganki.


A bo Xin jest bardzo mocnym junglerem i jeśli się go nie skontruje w early (pierwsze 2 levele ma fatalne i jest wtedy bardzo podatny) to potem to naprawdę boli...co, notabene, jest kolejnym aspektem którego większość graczy nawet nie próbuje zrozumieć - counterjungling ;)

A co do samej gry bez dżungli - ja częściej widywałem odwrotną sytuację gdy osoba na solo w starciu z 2 osobami traciła towera w 5 minut...Sporo zależy od tego jakiego junglera będziesz mieć wtedy w teamie - jeśli widzisz że solo top miałby być stosunkowo słaby za to przeciwny duo mocny to wybierałbym raczej postać która skutecznie może gankować już po jednym ukończeniu swojej dżungli (typu Trundle, Nunu, Xin) aniżeli postacie które mocne ganki mają dopiero na 6 levelu (vide Warwick czy Amumu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2011 o 18:04, ziptofaf napisał:

solo w starciu z 2 osobami traciła towera w 5 minut...

Czasem jest ciężko na solo vs 2. Raz dostałem cait i leblanc... Myślałem, że zrobię ragequita. Nawet pod wieżą nie mogłem nic zrobić, bo jak nie Cait z headshotem wyleci to leblanc wyspamuje we mnie 5 skilli i ucieknie zanim tower ja zauważy... A jungler siedział do 15 levela w lesie. Jeszcze jakbym grał jakąś Irelią, albo Jarvanem, ale akurat musiałem wziąć Renektona, którym na solo vs2 kompletnie nic nie potrafię zrobić. Co innego na 1v1.
Tak więc tak, da sie grać 2-1-2. Jak się uniemożliwi komuś farmienie to jest miło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj kilka moich ostatnich gier na rankedach.

http://www.speedyshare.com/files/28990357/xin_zhao.lrf
http://www.speedyshare.com/files/28990399/xin_zhao_2.lrf
http://www.speedyshare.com/files/28990412/nocturne.lrf

Jeśli ktoś obejrzy to niech wytknie błędy bo wiem że takie popełniam, a w grze noctrunem to pełno popełniłem trochę późno było, a ja troszkę zmęczony ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Yo, niedługo reset laddera, więc zagrałbym z kimś w miarę ogarniętym jakieś rankedy duo. Jeszcze rankedów nie grałem, na normalach jakieś 400 winów (nie wiem ile dokładnie), ratio aktualnie +15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 09:19, Budo napisał:


Yo, niedługo reset laddera, więc zagrałbym z kimś w miarę ogarniętym jakieś rankedy duo.
Jeszcze rankedów nie grałem, na normalach jakieś 400 winów (nie wiem ile dokładnie),
ratio aktualnie +15.


Masz może potwierdzenie (linka), że będzie reset? Ponieważ wiele osób nie chciało tego reseta, bo znowu będą musieli walczyć o elo 2k.
Skoro ma być reset to możemy pykać razem ;] ~1666 (czy coś koło tego) elo na mainie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy xinie fail masteriesy. Musisz wrzucić punkty do zdobywania większego XPa (przynajmniej w powtórce po rozwaleniu golema nie dostałeś 2 lvla). 2 punkty do przedłużenia buff również są superważne. Jak wróg nie ma junglera to po kolejne buffy chodź do jego dżungli.
Czasami wydawało mi się, że używałeś ulti jak zupełnie nikogo nie było. Dodatkowo 1 punkt w Smite również jest zalecany. Może to przez replay takie lagi, ale ogólnie wroga drużyna w ogóle nie była powalająca, więc nie ma co tutaj za bardzo oceniać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 10:52, SiDi napisał:

Masz może potwierdzenie (linka), że będzie reset? Ponieważ wiele osób nie chciało tego
reseta, bo znowu będą musieli walczyć o elo 2k.


Ni mom żadnych linków, myślałem, że to dosyć oczywiste..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 16.06.2011 o 11:41, Budo napisał:

Ni mom żadnych linków, myślałem, że to dosyć oczywiste..?


No to nie ma pewności. Gracze z wysokim elo się burzyli, że nie chcą tego resetu i jak dobrze pamiętam Riot nie podjął jeszcze żadnej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 15:28, Rajazan napisał:

Jak budować TFa? AD, AP czy hybryda?

Najlepiej AP. Startujesz bucik i trzy poty, sorc, sheen, rabadon, lich bane i hourglass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do masteries to używam 16/3/11 i wszystko w masteries mam ustawione tak jak mówisz. A co do ulti to jeszcze ucze się nim grać kupiłem go kilka dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 15:28, Rajazan napisał:

Jak budować TFa? AD, AP czy hybryda?


Wszystkie opcje są dobre. Zależy od Twoich preferencji, dobrze do każdej wersji dodać trochę as.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować