Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2011 o 09:36, DarkWolf_PL napisał:

Szybkie pytanie ten hmmmmm Yoric (Grave Digger), ukaże się w tym tygodniu ?


Nie, do DreamHacka nie ukażą się żadne nowe postacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Leona naprawdę będzie tankowała to stanie się pierwszym champem, na którego będę wyczekiwał i którego kupię w ciemno. Przypomina mi trochę moją BE paladynke z wowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 20:31, Ostrowiak napisał:

Report Karthusa za zakup Roda.


PRZECIEŻ JEST W RECOMENDED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A tak na serio, karthusa można budować na battle maga który nie padnie od 3 hitów byle carry, niektórzy potrafią podobno nawet zabić kogoś bez ulti! Chociaż nie wiem czy się go focusuje już po tym nerfie pasywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 19:36, Ezio napisał:

Shen, u noob mothafucka
><


Po co dwóch tanków... w takim setupie, to już malp mógł pójść hybrydę z ap, wtedy ulti strasznie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są jakieś jaja... od praktycznie 2 tygodni nie rozegrałem ani jednego meczu, bo wywala mi PVP chat. Wczoraj wszedłem zobaczyć czy poprawa, oczywiście jej brak. Dzisiaj próbuje się zalogować i otrzymuje komunikat, że moje konto zostało zawieszone do 16.06.2011... Czy to są jakieś jaja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji, gdyż nic praktycznie nie piszę na czacie. Zawsze siedzimy na TSie ze znajomymi, a jeśli już coś piszę, to gl hf, gg, miss, care, push itp. Nie pisałem nic obraźliwego, za feeda też raczej nie dostałem bo grając wyłącznie ze znajomymi wiemy co i jak i czasem robimy akcję, że ktoś idzie na przynętę i pada (zazwyczaj to ja bo mam najmniej HP grajac TF - ale chodzi tu o wczesne fazy gry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać od nowa w LoLa i chyba za chwilę skończę. Dobiłem 10 poziom ale to jest droga przez mękę. Mam już więcej porażek od zwycięstw przez takich idiotów, którzy się tłumaczą że: rozmawiają przez telefon, znajomy gra na moim koncie, przepraszam - jadłem. Nosz cholery idzie dostać. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam dziś sobie pograłem na 2gim koncie... I sam wiem jak to jest chociaż sam dziś podczas jednej gry mój system stwierdził że nie da mi pograć i walnął mi 2 blue screeny z rzędu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 23:02, Galadin napisał:

Zacząłem grać od nowa w LoLa i chyba za chwilę skończę. Dobiłem 10 poziom ale to jest
droga przez mękę. Mam już więcej porażek od zwycięstw przez takich idiotów, którzy się
tłumaczą że: rozmawiają przez telefon, znajomy gra na moim koncie, przepraszam - jadłem.
Nosz cholery idzie dostać. :/


Graj premady, albo carry, tak, żebyś ciągnął cały team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ponoć dwa tanki są w drodze, Gp dostanie kolejnego buffa do melee, a rework Kayle się zbliża i pono nowa Kayle jest fajna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 09:34, Budo napisał:


Ponoć dwa tanki są w drodze, Gp dostanie kolejnego buffa do melee, a rework Kayle się
zbliża i pono nowa Kayle jest fajna ;]

Do tego zapowiadany jest nerf Vladmira, buff early Tryndy i rework Jaxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 09:51, Lisun napisał:

Do tego zapowiadany jest nerf Vladmira, buff early Tryndy i rework Jaxa.


Rework Jaxa to jeszcze długo długo, żadnych konkretów nie ma. Kayle nowa już jest, tylko testują. Vlad to się zgadza, a o tryndzie nic nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować