Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dostałem dzisiaj maila zwrotnego...
"You were found to be in violation of the Terms of Use.

We do not disclose the details concerning disciplinary actions for privacy reasons. The most common reasons for account suspensions and warnings are abusive/harassing player chat and deliberate subversion of the intended gameplay process."

Czyli mogą mi powiedzieć, że moje konto zostało zawieszone, ale nie mogą mi powiedzieć za co, bo to prywatne.
I jeszcze mi wyjechali z tekstem, że najczęstsze są za to i za to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdź sobie w moje gry i zobacz kiedy ostatnio raz grałem to raz (było to 11.06 gdzie miałem problemy z grą i co chwile DC). Po drugie, na nikogo nie jechałem na czacie, bo nie widzę takiej potrzeby, co więcej uważam takie zachowanie za gówniarskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 11:24, Gierlo napisał:

miałem problemy z grą i co chwile DC

No widzisz? I już wszystko wiadomo. Dostałeś sporo reportów za leave''y, więc co sie dziwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za jednego leave nie słyszałem żeby wstawiali zawieszenie konta, co więcej mogłem je co najwyżej dostać od drużyny przeciwnej (grałem full premade). Zresztą pisałem na czacie, że mam problemy z LOLem, więc tym bardziej nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 11:24, Gierlo napisał:

Wejdź sobie w moje gry i zobacz kiedy ostatnio raz grałem to raz (było to 11.06 gdzie
miałem problemy z grą i co chwile DC). Po drugie, na nikogo nie jechałem na czacie,
bo nie widzę takiej potrzeby, co więcej uważam takie zachowanie za gówniarskie.



Jasne, wszyscy niewinni, jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg polskiego prawa istnieje coś takiego jak domniemana niewinność do czasu udowodnienia czegoś. Jakoś nic mi nie udowodnili, mówiąc, że jest to tajne, mimo, że "aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z supportem". Także zamiast wysuwać oskarżenia, że pewnie jestem winny, może należy się zastanowić, czy na pewno jestem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 12:03, Gierlo napisał:

Wg polskiego prawa istnieje coś takiego jak domniemana niewinność do czasu udowodnienia
czegoś. Jakoś nic mi nie udowodnili, mówiąc, że jest to tajne, mimo, że "aby uzyskać
więcej informacji skontaktuj się z supportem". Także zamiast wysuwać oskarżenia, że pewnie
jestem winny, może należy się zastanowić, czy na pewno jestem ?


Pewnie pierdyliard graczy w tribunalu stwierdziło, że jesteś. Wiesz, ostatnio była fala banów od Riotu i wszyscy strasznie się burzyli, za co, po co, oni niewinni. Riot założył wątek, że pierwszym pięciu zbanowanym dokładnie wyjaśni za co oberwali. Oczywiście odezwali się od razu ci niewinni i wiesz jaki potem był wstyd jak im wyliczyli ile dostali reportów, kiedy, w uli grach i za co? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też dlatego napisałem do nich, że chciałbym się dowiedzieć za co, albo żeby mi chociaż podali daty kiedy to się wydarzyło. Niestety nie otrzymałem KONKRETNEJ odpowiedzi. Bo tak jak mówię, nie przypominam sobie, żadnych sytuacji za które mógłbym dostać zawieszenie konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 11:24, Gierlo napisał:

Wejdź sobie w moje gry i zobacz kiedy ostatnio raz grałem to raz (było to 11.06 gdzie
miałem problemy z grą i co chwile DC). Po drugie, na nikogo nie jechałem na czacie,
bo nie widzę takiej potrzeby, co więcej uważam takie zachowanie za gówniarskie.


Mieszkam w akademiku i na smurfie miałem 2x bana na te 3 dni. O losowych porach mam są blokowane porty i nie da rady połączyć. Niektórzy mnie reportowali, niektórzy nie.
Dlatego rozwiązanie proste: masz problemy z grą? To nie graj dopóki one się nie rozwiążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 12:11, Gierlo napisał:

Też dlatego napisałem do nich, że chciałbym się dowiedzieć za co, albo żeby mi chociaż
podali daty kiedy to się wydarzyło. Niestety nie otrzymałem KONKRETNEJ odpowiedzi. Bo
tak jak mówię, nie przypominam sobie, żadnych sytuacji za które mógłbym dostać zawieszenie
konta.


Zapewne dostałeś automatyczną odpowiedź. Wyobraź sobie ile czasu musieliby poświęcić na odpisywanie dla kilku tys. użytkowników na pytanie dlaczego są zbanowani? Zajęło by to im co najmniej kilka tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 12:54, Ezio napisał:

Z cyklu: polsko- niemiecki akcent:


Akcent akcentem, ale jakich ty run na nocturna używasz? Nie dość, że na linii siedzisz to jeszcze 16 AP na starcie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 12:54, Ezio napisał:

Z cyklu: polsko- niemiecki akcent:


Kupujesz dorana na nokturnie? W ogóle to jungluj nim, to najlepszy ganker w grze. No i ap też fajne, jak zauważył kolega powyżej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 10:40, Gierlo napisał:

"We do not disclose the details concerning disciplinary actions for privacy reasons."


LOL, to jest po prostu śmieszne. Privacy reasons? Przecież te wszystkie rozmowy z gry są dostępne dla wszystkich chcących wziąć udział w trybunale. Naprawdę, to trochę dziwne tłumaczenie.

A nawet jeśli to automatyczna odpowiedź... wyciąg z trybunału mógłby być również załączony automatycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też pewnie za jakiś czas dostanę bana za wychodzenie z gry. Niestety mój internet tak już ma, że czasami mu się nie chce działać i nic z tym nie zrobię. Poza tym wczoraj jak grałem rankeda, to mi prąd wyłączyli. :/ W sumie mam już 6 leavów w rankedach (oczywiście ani razu nie wychodziłem z gry z własnej woli) także trochę raportów mi się pewnie zebrało.

A tak poza tym, niedawno trafiłem w rankedzie na gościa, który grał na koncie znajomego, a na swoim ma ponoć 1900 ELO (ja mam aktualnie coś koło 1350 jakby co). Chyba nie kłamał, bo dosłownie zniszczył Kassadina na midzie. A grał Tariciem. :P Po kilkunastu minutach miał staty 5/0, a jeszcze nieco później 20 stacków na Mejalu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 15:06, matiz123 napisał:

A tak poza tym, niedawno trafiłem w rankedzie na gościa, który grał na koncie znajomego,
a na swoim ma ponoć 1900 ELO (ja mam aktualnie coś koło 1350 jakby co). Chyba nie kłamał,
bo dosłownie zniszczył Kassadina na midzie. A grał Tariciem. :P Po kilkunastu minutach
miał staty 5/0, a jeszcze nieco później 20 stacków na Mejalu. :D


A to ciekawostka;) Replaya pewnie nie masz z tej gry? Bo chętnie bym to zobaczył;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 23:34, Budo napisał:

Graj premady, albo carry, tak, żebyś ciągnął cały team.


Ta...tylko że jako carry trudno mi w odpowiednim momencie zainicjować teamfight. A większość inteligentów kombinuje teamfight właśnie wtedy kiedy nikt z drużyny nie ma np. gotowego ulti. Chociaż jak grywam Annie i wlepię combo-aoe-stuna to na szczęście jakieś 50% graczy wie co robić dalej. Gorzej gdy trafisz na te drugie 50% które stoją w miejscu albo idą sobie do lasu "bo się blu/red zrespił!". :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 15:29, sirufok napisał:

A to ciekawostka;) Replaya pewnie nie masz z tej gry? Bo chętnie bym to zobaczył;)

Niestety nie mam. :( Chyba trzeba będzie ściągnąć ten program do robienia powtórek. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to mi chodzi, że gdybym wiedział za co dostałem, to OK, przyjmuję to i wg. A tak ? To ja nawet nie wiem za co zostałem ukarany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować