Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2011 o 08:02, B1SH0P napisał:

Kiedy będą dodane te nowe champy? I tak przy okazji to czy opłaca się wydać te 4800 na
Orianne?

Orianna ostatecznie nie jest taka zla, tylko wymaga troche umiejetnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 08:02, B1SH0P napisał:

I tak przy okazji to czy opłaca się wydać te 4800 na Orianne?


Wiesz, poczekałbym z tym do następnej rotacji gdzie na pewno się pojawi. Bo co z tego, że Ci ją polecimy, jeżeli okaże się że jej styl gry zupełnie Ci nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 10:05, luzac napisał:

> I tak przy okazji to czy opłaca się wydać te 4800 na Orianne?

Wiesz, poczekałbym z tym do następnej rotacji gdzie na pewno się pojawi.


No tak.. Zapomniałem, że nowy champ jest zawsze w rotacji 2 tygodnie po wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 12:13, Lisun napisał:

Nieciekawe wieści - Morello zapowiada kolejny nerf Vlada.
Moja reakcja - a co ze Swainem i Vayne?

:D niedługo z Vlada zrobią to co zrobili ze skinów dla Teemo.


Swain wydaje mi się trochę za mocny, bo może wytrzymać sporo a przy okazji zadać dużo obrażeń. Vayne różni się tym że zada o wiele więcej obrażeń ale jeśli chodzi o jakąkolwiek przeżywalność to pada po pierwszym stunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co poradzić na co chwile wywalający PVP chat. Wchodzę do gry, próbuję założyć grę, wysyłam invy, wywala czat. Podłączam się do czatu, wysyłam, przyjęte, start wywala i nie rusza dalej, a po pewnym czasie wywala całego LOLa (session closed). Ktoś miał podobny problem ?
Przeinstalowalem LOLa, AdobeAir, DirectX, Net Framework, mam najnowsze sterowniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 12:32, Gierlo napisał:

Wie ktoś co poradzić na co chwile wywalający PVP chat.

Mam to samo , zreszta kumple tez to maja . Najgorsze jest to ze wywala gre i czeka sie w kolejce po 1h ... chyba nic z tym sie nie zrobi , wina server''ow Riotu ,tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://eu.leagueoflegends.com/pl/news/riot-games-na-e3
Dziwne, nie znalazłem tego filmiku na forum. Może źle szukałem, ale jak tak, to mnie opierniczcie;)
Ogólnie pierwszy champ miodzio, dalej mam te 918 rp na oriannę niewydane, więc na niego pójdzie/bundle.
Drugi champion kompletnie mi się nie podoba. KayleGaren taki...
Trzeci to Pająk Chogath. Całkiem, choć najbardziej i tak mi się podoba Yorick;)
EDIT: Nie przeprosiłem was jak graliśmy wtedy jak junglowałem amumu (Budo, Sirufok aka Pawlow i niepamiętam kto) bo to zła gra była. Dawno to było, ale wolę przeprosić za feed/nic nie dawanie drużynie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ze o wszystkich trzech nadchodzących champach koleś z filmu mówi "tanky". Yorick i skorpion maja być "tanky DPS", kobitka true tank...i szczerze, tylko Yorick i woman-tank mi pasują, skorpion jakiś taki...nijaki jest. Ale mówię tylko o wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2011 o 12:23, rtyrtyrty napisał:

Swain wydaje mi się trochę za mocny

CICHO! Ściany mają uszy! A jak Cię Riot usłyszy i znerfi go? Lepiej nic nie mówić. Nerfią mi każdą postać jaką gram. Więcej nie dam. Na pewno nie dam znerfić jedynego AP jaki mi pasuje pod względem gameplayu. Jeszcze gdyby Riot umiał nerfić to może i bym się nie denerwował, ale oni nie wiedzą co to balans, także mają mi Swaina nie tykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 14:23, Mordant napisał:

Ale więcej MR = mniejsze obrażenia od czarów, a co za tym idzie, mniej straconych punktów
z tarczy. Analogicznie sytuacja z armorem i fizycznymi atakami.


Jesteś pewien? Większość tarcz ma 0 armora i magic resistance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tarcza Morde to nie tarcza per se, tylko mechanika metalu.

Metal na Mordzie działa jak dodatkowa warstwa życia, a więc reaguje na zamontowany armor i MR - żeby schodziła równo po cyferkach, trzebaby true dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 13:45, Markush napisał:


> Swain wydaje mi się trochę za mocny
CICHO! Ściany mają uszy! A jak Cię Riot usłyszy i znerfi go? Lepiej nic nie mówić. Nerfią
mi każdą postać jaką gram. Więcej nie dam. Na pewno nie dam znerfić jedynego AP jaki
mi pasuje pod względem gameplayu. Jeszcze gdyby Riot umiał nerfić to może i bym się nie
denerwował, ale oni nie wiedzą co to balans, także mają mi Swaina nie tykać.

Swain is so OP please nerf him! :). A tak serio, to ulti ma jednak trochę przegięte, ogarnięty Swain z golem buffem potrafi robić takie rzeczy że szok. Pamiętam jak nam raz taki wbił w środek Tf, tankował i prawie nie tracił życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 18:25, KofeinowyPablo napisał:

>
> > Swain wydaje mi się trochę za mocny
> CICHO! Ściany mają uszy! A jak Cię Riot usłyszy i znerfi go? Lepiej nic nie mówić.
Nerfią
> mi każdą postać jaką gram. Więcej nie dam. Na pewno nie dam znerfić jedynego AP
jaki
> mi pasuje pod względem gameplayu. Jeszcze gdyby Riot umiał nerfić to może i bym
się nie
> denerwował, ale oni nie wiedzą co to balans, także mają mi Swaina nie tykać.
Swain is so OP please nerf him! :). A tak serio, to ulti ma jednak trochę przegięte,
ogarnięty Swain z golem buffem potrafi robić takie rzeczy że szok. Pamiętam jak nam raz
taki wbił w środek Tf, tankował i prawie nie tracił życia.


Takie sa zalozenia tej postaci. Tak samo jak stun co 5 sekund na tfie.. czy perma slow na ashe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 09:20, gitarka napisał:

Wiadomo coś na temat polskiej wersji gry?

na temat oficjalnej wersji na razie nic, ale oczywiście magicznym sposobem możesz przerobić własną gre na wersje Polską,podmieniając jedną linijkę w pliku z grą

1. Wchodzimy do folderu gry ( C:\Program Files\Riot Games\League of Legends\RADS\system)

2. Odnajdujemy plik "locale"

3. podmieniamy oryginalną zawartość na "locale=pl_pl"

4. odpalamy launcher lolka, ściągamy 100 MB Patch

5. Cieszymy się grą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować