Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2007 o 16:46, kolektor napisał:

Istotnie. A w ten weekend akurat może padać ;) Ale moim zdaniem każdy team ma przygotowane
ustawienie zastępcze na wypadek zmiany pogody. Kto wie, czy właśnie dziś BMW nie testowało
takiego ustawienia, dlatego dopiero dziesiąty czas ...


Co prawda to prawda, niemniej jednak takie wyścigi są bardzo widowiskowe :) Częste poślizgi, wypady itd. Szkoda tylko, że nie ma driftu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 16:48, elekrin napisał:

Co prawda to prawda, niemniej jednak takie wyścigi są bardzo widowiskowe :) Częste poślizgi,
wypady itd. Szkoda tylko, że nie ma driftu :)

Pamiętam, jak byłem młodszy to oglądałem wyścig w którym deszcz zaskoczył mechaników teamów. Nagle zaczęło padać, a wszyscy na softach :) Ładne slajdy były :D Ale nie pamiętam w którym roku dokładnie to było i gdzie. Miałem wtedy z 9 lat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 16:53, kolektor napisał:

> Co prawda to prawda, niemniej jednak takie wyścigi są bardzo widowiskowe :) Częste poślizgi,

> wypady itd. Szkoda tylko, że nie ma driftu :)
Pamiętam, jak byłem młodszy to oglądałem wyścig w którym deszcz zaskoczył mechaników teamów.
Nagle zaczęło padać, a wszyscy na softach :) Ładne slajdy były :D Ale nie pamiętam w którym
roku dokładnie to było i gdzie. Miałem wtedy z 9 lat ...

A ile masz teraz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 17:42, Rad7 napisał:

> roku dokładnie to było i gdzie. Miałem wtedy z 9 lat ...
A ile masz teraz???

Wyczaj na GS-ie :P
prawie 16 :P
/koniec off-topa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 18:45, kolektor napisał:

/koniec off-topa

istotnie :)

Pisaliśmy o trenigach, o wyścigu(no może nie:P), a ja ciekaw jestem jak będzie na kwalifikacjach. Wydaje mi się, że jeszcze do jutra spadnie deszcz, lecz sam wyścig będzie na nawierzchni suchej. Wydaje mi się, że będzie to tak wyglądało:
Pole position - Massa
2 - Alonso
3 - Hamilton
4 - Räikkönen
5 - Heidfeld
6 - Kubica
Dalej to już nikogo nie interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja stawiam na pole position dla Raikkonena i 5. miejsce Kubicy (może go puszczą z bolidem lżejszym od Heidfelda po tym jak pojechał na Silverstone).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 22:25, Lukas813 napisał:

Za kasą pewnie bo przecież tam nieżle placą to nie wiesz.Kazdy pilkarz marzy aby grać w Realu.

Sorry wiem że to nie w temat ale żle wpisalem ta odpowiedz miała bydż w innym temacie.

Myślę ze Masa wygra on w Ferreari jest to wygra ten zespoł dobre ma taktyki.Drugi będzie raikkonen a trzeci alonso albo HAmilton chociaż chamilton też dobrze jedżi.GP to będzie jak każde zaciete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie pogoda ładna. ;-) Jeszcze 18 minut do zakończenia ostatniej sesji treningowej.
Trzymam kciuki za Kubicę, Hamiltona, jak i za Räikkönena. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sesja treningowa zakończona w pełnym słońcu i bez niespodzianek. Kolejność:
1. Raikkonen (Ferrari)
2. Hamilton (McLaren)
3. Alonso (McLaren)
4. Kubica (Polska :)
5. Massa (Ferrari)
6. (chyba) Rosberg
7. Heidfeld

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie dzisiaj na treningu pojechał Kubica 4 miejsce i taki sam czas co 3 Alonso. Heidfeld na 7 miejscu. Ciekawy jestem jak się to tak dalej rozwinie to nie wiem jaka będzie przyszłość Heidfelda w BMW tym bardziej, że młody Vettel zapowiedział walkę o miejsce w 1 składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 12:59, pretorianie napisał:

Pięknie dzisiaj na treningu pojechał Kubica 4 miejsce i taki sam czas co 3 Alonso.

Niestety to tylko jedno kółko, podczas wyścigu bolidy mają więcej paliwa, a kierowcy oszczędzają opony.

Dnia 21.07.2007 o 12:59, pretorianie napisał:

Heidfeld na 7 miejscu.

To jeszcze nic nie znaczy :)

Dnia 21.07.2007 o 12:59, pretorianie napisał:

Ciekawy jestem jak się to tak dalej rozwinie to nie wiem jaka będzie przyszłość
Heidfelda w BMW tym bardziej, że młody Vettel zapowiedział walkę o miejsce w 1 składzie.

A może se zapowiadać, wydaje się, że Vettel zostanie wypożyczony do Toro Rosso (czy jak tam ;]), bo Nick Heidfeld ma pewną pozycję, taką samą zapewne dysponuje Kubica, a takie gadanie takich zawodników jak Vettel, że zapowiada tam bla bal bla można porównać do (jeśli sie ktoś zna na piłce) zapowiadania przez Bena Fostera zajęcia miejsca pierwszego brakarza w MU (inaczej pisząc obaj mają mierne szanse).
Ja tam o Kubice spokojny jestem, 5 miejsce będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2007 o 13:12, elekrin napisał:

> Heidfeld na 7 miejscu.
To jeszcze nic nie znaczy :)

A ja uważam, że coś znaczy bo od paru ładnych wyścigów to Heidfeld regularnie zajmuje miejsca za Robertem. I ten trening wydaje mi się też nie przypadkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 13:20, pretorianie napisał:

A ja uważam, że coś znaczy bo od paru ładnych wyścigów to Heidfeld regularnie zajmuje miejsca
za Robertem. I ten trening wydaje mi się też nie przypadkowy.

Zobaczymy jak będzie podczas kwalifikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie części kwalifikacji za nami. Czołowa 6-ka przeszła dalej. Do 10-ki nie zakwalifikował się Fisichella, depczący Kubicy po piętach w klasyfikacji. Będzie startował z 13 pozycji.
Zaczyna się najciekawsza część :-DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RANNYY!!! Hamilton rozbił swój bolid podczas kwalifikacji. Będzie startował z 10 miejsca i na nie ustawionym innym bolidzie.
Całe szczęście, że nic mu się nie stało.
PS. Widać w powtórce, że pękła mu opona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 14:57, A-cis napisał:

RANNYY!!! Hamilton rozbił swój bolid podczas kwalifikacji. Będzie startował z 10 miejsca


O w "młerde" robi się ciekawie.. Bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu otwiera się szansa dla Roberta na pierwszą czwórkę. Ostatnio jakieś dziwne błędy zdarzają się czołowym kierowcom. Oczywiście my się z tego cieszymy, bo Kubica przez takie błędy może zajść wyżej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować