Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2009 o 09:51, Muradin_07 napisał:

Ja to bym zamienił Raikkonena z Sutilem. Oby nie było tak, że nie wytrzyma presji i na
starcie w kogoś stuknie...

O to bym się nie martwił, natomiast Nakajima ma ciekawe towarzystwo koło siebie no i pierwsze wizyty w boskach będą na 2 okrążeniu, ale lepiej żeby nic się nie stało.
Chyba, że będzie deszcz to inna sprawa, pamiętacie GP Europy 2007? No właśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 09:53, Headhunterzz napisał:

> Ja to bym zamienił Raikkonena z Sutilem. Oby nie było tak, że nie wytrzyma presji
i na
> starcie w kogoś stuknie...
O to bym się nie martwił, natomiast Nakajima ma ciekawe towarzystwo koło siebie no i
pierwsze wizyty w boskach będą na 2 okrążeniu, ale lepiej żeby nic się nie stało.
Chyba, że będzie deszcz to inna sprawa, pamiętacie GP Europy 2007? No właśnie ;)


Dla mnie to najbardziej podobała się walka Kubicy i Massy w deszczu (chyba w Japonii w 2007). Co zakręt to wyprzedzanie na ostatnich metrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 09:55, Muradin_07 napisał:

Dla mnie to najbardziej podobała się walka Kubicy i Massy w deszczu (chyba w Japonii
w 2007). Co zakręt to wyprzedzanie na ostatnich metrach.

Tak to była piękna walka, jedna z lepszych w ostatnich latach...

http://www.youtube.com/watch?v=WhrO1k4V39M
Komiczna sytuacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 09:58, Headhunterzz napisał:

> Dla mnie to najbardziej podobała się walka Kubicy i Massy w deszczu (chyba w Japonii

> w 2007). Co zakręt to wyprzedzanie na ostatnich metrach.
Tak to była piękna walka, jedna z lepszych w ostatnich latach...

http://www.youtube.com/watch?v=WhrO1k4V39M
Komiczna sytuacja ;)


Też pamiętam... Wtedy to nawet na zatrzymaniu wyścigu pierwszy był Winkelhock (wystartował w jednym wyścigu w barwach Spykera) ale na pierwszym zakręcie wszyscy go wyprzedzili... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 10:01, Muradin_07 napisał:

Też pamiętam... Wtedy to nawet na zatrzymaniu wyścigu pierwszy był Winkelhock (wystartował
w jednym wyścigu w barwach Spykera) ale na pierwszym zakręcie wszyscy go wyprzedzili...
;-)

On zjechał na 1 okrążeniu po deszczówki, a reszta się na suchych ślizgała przez całe okrążenie o ile pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 10:02, Headhunterzz napisał:

> Też pamiętam... Wtedy to nawet na zatrzymaniu wyścigu pierwszy był Winkelhock (wystartował

> w jednym wyścigu w barwach Spykera) ale na pierwszym zakręcie wszyscy go wyprzedzili...

> ;-)
On zjechał na 1 okrążeniu po deszczówki, a reszta się na suchych ślizgała przez całe
okrążenie o ile pamiętam.


No ale fakt faktem, jak zobaczyłem tą sytuację to się uśmiałem. Wtedy to nawet były spekulacje, że Hamilton po tym poślizgu nie powinien dalej jechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 10:04, Muradin_07 napisał:

No ale fakt faktem, jak zobaczyłem tą sytuację to się uśmiałem. Wtedy to nawet były spekulacje,
że Hamilton po tym poślizgu nie powinien dalej jechać...

Nie rozumiem tego, czemu więc nie pomogli wyjechał Sutilowi,Lizuzziemu,Speedowi,Rosbergowi,Buttonowi ?
Nie wiem czy dobrze czytam ale na jednej stronie angielskiej pisało, że... obecnie PADA w Nurburgringu i ma tak być w czasie wyścigu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 10:08, Headhunterzz napisał:

> No ale fakt faktem, jak zobaczyłem tą sytuację to się uśmiałem. Wtedy to nawet
były spekulacje,
> że Hamilton po tym poślizgu nie powinien dalej jechać...
Nie rozumiem tego, czemu więc nie pomogli wyjechał Sutilowi,Lizuzziemu,Speedowi,Rosbergowi,Buttonowi
?
Nie wiem czy dobrze czytam ale na jednej stronie angielskiej pisało, że... obecnie PADA
w Nurburgringu i ma tak być w czasie wyścigu


Właśnie wtedy się też nad tym zastanawiałem... No to będzie fajny wyścig...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyścig był ciekawy. Niezłe przetasowania między RedBullami i Brawnami. Zasłużone zwycięstwo Webbera mimo zasłużonej kary przejazdu przez boksy. :) Dobra jazda Rosberga, świetny Sutil, żal mi go strasznie ale to była standardowa walka na torze ani on ani Kimi nie są winni, dwaj fighterzy o jakże różnych możliwościach bolidów, więc żaden nie ustąpił.

A BMW? Boże co ten zespół wyprawia. Teraz schrzanili ciśnienie w oponach. Jak ktoś na innym forum pisał, niedługo mu zamienią spoilery tylny z przednim, albo będzie informował ich przez radio, że śrub nie dokręcili i wóz mu się rozpada z okrążenia na okrążenie.

Szkoda mi też Hamiltona, jak zobaczyłem ten start to normalnie cieszyłem się jak głupi bo liczyłem na zabójczą walkę z przodu, ale opona poszła i szlag trafił wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 18:17, Galadin napisał:

A BMW? Boże co ten zespół wyprawia. Teraz schrzanili ciśnienie w oponach.

Ja właśnie przez to nie zamieszczałem żadnego komentarza, bo musiałbym i tak wszystko wykropkować.
Parę wyścigów temu pisałem, że Kubica już limit pecha musiał wykorzystać i że teraz to powinno być lepiej. Jak widać nie doceniłem mechaników niemieckiego zespołu.
I w dodatku Heidfeld zarzucił Kubicy blokowanie toru :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przegapiłem ostatni wyścig. W sumie to nie przegapiłem, a nie miałem szansy go obejrzeć. A z tego co tu piszecie, wnioskuję, że dużo straciłem.

Żałuję tego i kolejny raz mówię, że BMW jest do rzyci. Tak samo Heidfeld.

Czekam na kolejny wyścig.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu... Niestety wypadki się zdarzają i nic na to nie można poradzić ;/ Ale muszę przyznać, wygląda to nie zbyt miło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda go, do tego już nie dotrwałem, obejrzałem tylko Race 1 WTCC. Dawno żadnego śmiertelnego wypadku już chyba w wyścigach nie było. Ostatnie co na żywo pamiętam oglądałem to wypadek Daijiro Kato z MotoGP w 2003r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 11:04, Galadin napisał:

/.../


Straszne. Ten wypadek pokazuje, że setne sekundy też liczą się w życiu...
Nie wiem co napisać. To nie był zwykły wypadek.
Gdyby był szybszy lub wolniejszy mógłby tego uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz rację... takie zrządzenie losu :/ Po prostu okropny pech... że akurat idealnie w głowę trafiło mu to koło ;/ tu się liczyły ułamki sekundy i mógłby tego uniknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszych obu sesjach treningowych nie oczekuję w niedzielę żadnych rewelacji jeżeli chodzi o Kubicę. Podobno zmienili mu nos i podczas porannej sesji wypowiedział się wreszcie pochlebnie o balansie, ale jednak miejsca zajmowane przez niego to były 11 i 14 (Heidfeld odpowiednio 12 i 9) więc szanse na wejście do Q3 nie są zbyt duże.
Jedyny pozytyw to taki, że strata do pierwszego (Hamilton) podczas drugiej sesji wyniosła już tylko 0,791 sek.
Bardzo dobrze spisywały się McLareny. Pierwszą sesję wygrał Kovalainen a drugą Hamilton przed Kovalainenem.
Zobaczymy jak będzie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 15:54, A-cis napisał:

Jedyny pozytyw to taki, że strata do pierwszego (Hamilton) podczas drugiej sesji wyniosła
już tylko 0,791 sek.


Ogólnie stawka jest bardzo wyrównana. W pierwszym treningu 14, a w drugim 17 kierowców zmieściło się w 1 sekundzie straty do pierwszego! A jak twierdzi Dr Mario, znaleźli już istotę problemów z obecnym bolidem i już zaczęli to naprawiać. Oby:)))

http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=12674

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 17:50, AdamSloma napisał:

A jak twierdzi Dr Mario, znaleźli już istotę problemów z obecnym bolidem i już zaczęli to naprawiać. Oby:)))

Czytałem to. Ale po tym jak zapowiadał, że w tym sezonie BMW będzie walczyło o Mistrzostwo, biorę sporą poprawkę na jego wypowiedzi :-D
Szkoda tylko, że pełen pakiet poprawek będzie gotów dopiero za 2 miesiące. Zostaną wtedy już tylko 4 wyścigi.
Ferrari, McLaren i Renault jednak działają szybciej.
Ale może jakieś punkty zaczną zdobywać od Walencji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować