Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Batman: Arkham City

1512 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2011 o 15:33, Chrronnos napisał:

O ile dobrze pamiętam to musisz pójść do pomieszczenia gdzie jest Pingwin. Tam okaże
się że najpierw

Spoiler

musisz iść do Freeze''a abyś był w stanie zbliżyć się do Pingwina.
Dopiero po uwolnieniu Freeze''a dowiesz się że masz iść po pewien element z jego pancerza



No tak gdzie jest freez? Przeszedlem juz chyba wszystko i nie ma. Wydaje mi sie ze potrzebny jest jakis element pancerza ktorego nie moge wziac . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 18:12, riux napisał:

No tak gdzie jest freez? Przeszedlem juz chyba wszystko i nie ma. Wydaje mi sie ze potrzebny
jest jakis element pancerza ktorego nie moge wziac . . .


Cóż za dedukcja :)
Już Ci się chyba nie wydaje tylko jesteś pewny skoro napisałem Ci dokładnie że potrzebujesz element z jego pancerza

Spoiler

(dokładnie po to aby móc zakłócić strzały Pingwina)

.
Gdy wchodzisz pierwszy raz do pomieszczenia w którym
Spoiler

pęka lód to o ile dobrze pamiętam Freeze jest na lewo, Pingwin na wprost a zbroja na prawo

. Wielu miejsc tam nie masz więc skoro już
Spoiler

do Pingwina dotarłeś, do pancerza też to już tylko jedno miejsce zostało gdzie może być Freeze

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda dystrybucja DLC z Robinem? Trzeba ją kupić, jak tak to za ile? Kiedy będzie dostępna? Pytam, bo gry co prawda jeszcze nie mam, zamierzam kupić wersję PC od razu jak wyjdzie, a widziałem w gazetce empiku, że gra sprzedawana będzie z DLC Robinem. I za bardzo nie wiem jak to wygląda i czy opłaca się kupować w empiku grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście DLC z Robinem nie interesuje więc nie szukałem wiele informacji na ten temat ale z tego co wiem to do niektórych pre-orderów był ten DLC dodawany za darmo a chyba od 22 listopada tego roku będzie do kupienia dla wszystkich. O ile dobrze pamiętam to Robinem można grać tylko w challenge maps(tak samo jak jest w przypadku DLC z Nightwing''iem) i nie ma dla niego choćby mini-kampanii tak jak w przypadku Kobiety-Kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem przesyłkę Batman: Arkham City na PC. Tyle, że u mnie w zamówieniu była informacja, że powinno być DLC, a nigdzie w pudełku czegoś takiego nie widzę. Za to instrukcja obsługi... cóż krótszej to już się chyba nie dało zrobić. Broszurka na 4 strony. A pomyśleć, że te, które miały ich az 16 nazywałem parodiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 15:23, Wojman napisał:

Też dostałem przesyłkę Batman: Arkham City na PC. Tyle, że u mnie w zamówieniu była
informacja, że powinno być DLC, a nigdzie w pudełku czegoś takiego nie widzę. Za to instrukcja
obsługi... cóż krótszej to już się chyba krótszej się nie dało zrobić. Broszurka na 4
strony. A pomyśleć, że te, które miały ich az 16 nazywałem parodiami.

a czy w sklepach już jest wersja PC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 15:58, Numenpl napisał:

a czy w sklepach już jest wersja PC??


No, premiera w piątek ma być, a w sklepach tradycyjnych dzisiaj nie byłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wasze wydania to standardy czy EK ?
No i ten brak kodu u kolejnych osób nieco niepokojący... moja EK poleci do mnie dopiero jutro kurierem, zakładam więc, że po jutrze rano dostane ja już w swoje ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 15:40, W_Wallace napisał:

Muve przysłało dzisiaj paczkę. Niestety nie widzę nigdzie kodu na strój i Catwoman ...


Na DLC też nie mam kodu. Jednakże Catwomen na PC z tego co widzę jest odblokowana automatycznie po wpisaniu numeru seryjnego gry.

A grę można zainstalować i w nią grać. Co prawda niby sprawdza czy data premiery się już odbyła, ale sprawdza to z wynikiem pozytywnym. :) W końcu na opakowaniu jest napisane, że gry nie można uruchomić przed 21/10/2011, a to było miesiąc temu, co utwierdza mnie w przekonaniu, że premiera wersji na PC była opóźniona tylko dlatego, żeby edycje konsolowe lepiej się sprzedały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 17:34, Pietro87 napisał:

Te wasze wydania to standardy czy EK ?


Niestadardowe standardy. ;) Mowa jest tutaj o Steelbook Edition ze sklepu muve.pl, a że w tamtym sklepie jest to, do wyczerpania zapasów, edycja standardowa to odpowiedź masz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak z innymi DLC ?
Odblokowujesz poprzez GFWL czy gdzieś w menu gry jest adekwatna opcja do klepania kodów [np na kostiumy itp bzdety, EK ma tego trochę jestem ciekaw czy będę się musiał wbijać na profil online w GFWL]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 17:39, Pietro87 napisał:

Odblokowujesz poprzez GFWL czy gdzieś w menu gry jest adekwatna opcja do klepania kodów


Gra wymaga GFWL i poprzez GFWL będzie się podawać kod na DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować