Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Złożył ktoś tego Drauga? Dajcie może foto jak to ma wyglądać, bo nie to nie na moje nerwy :/

I przy okazji, jakie właściwie dostaliście te figurki papierowe, miał być Wiedźmak, losowa postać i Draug, ja mam tylko Drauga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 12:29, SaltyDog napisał:

Złożył ktoś tego Drauga? Dajcie może foto jak to ma wyglądać, bo nie to nie na moje nerwy
:/

I przy okazji, jakie właściwie dostaliście te figurki papierowe, miał być Wiedźmak, losowa
postać i Draug, ja mam tylko Drauga?


W opakowaniu z Video DVD i OST są dwie. Ja mam jeszcze Jaskra :) A właśnie próbował ktoś zarejestrować grę przez plik register z głównego katalogu? Bo wpisuje kod i wyskakuje mi, że jest nieprawidłowy, czy dopiero będę mógł zarejestrować 16 maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 12:29, SaltyDog napisał:

Złożył ktoś tego Drauga? Dajcie może foto jak to ma wyglądać, bo nie to nie na moje nerwy
:/

I przy okazji, jakie właściwie dostaliście te figurki papierowe, miał być Wiedźmak, losowa
postać i Draug, ja mam tylko Drauga?


Ja mam Draug-a Geralta i TRISS :D z czego z triss jestem najbardziej zadowolony tyklo mecze sie z wiedzminiem na poczarek cholera diabel wie co i jak ma isc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie wierzchnia warstwa popiersia jest popękana i wygląda to nieciekawie. Nie wiem czy wina kuriera i tego iż rzucał kartonem czy jakiś sił nadprzyrodzonych... Tak czy siak ręcznie przemalowałem popiersie bo było podniszczone. Nieładnie cd projekt ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 12:33, Stahu napisał:

> Złożył ktoś tego Drauga? Dajcie może foto jak to ma wyglądać, bo nie to nie na moje
nerwy
> :/
>
> I przy okazji, jakie właściwie dostaliście te figurki papierowe, miał być Wiedźmak,
losowa
> postać i Draug, ja mam tylko Drauga?

W opakowaniu z Video DVD i OST są dwie. Ja mam jeszcze Jaskra :) A właśnie próbował ktoś
zarejestrować grę przez plik register z głównego katalogu? Bo wpisuje kod i wyskakuje
mi, że jest nieprawidłowy, czy dopiero będę mógł zarejestrować 16 maja?



Faktycznie, nie zajrzałem, mi trafił się zgnilec :)

U mnie to samo, przypuszczam, że rejestracja dopiero po 16 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, udało mi się złożyć tego Drauga, choć zostały mi dwie walcowate, "drewniane" części, których nie mam zielonego pojęcia, gdzie trzeba włożyć. Mają numery 27 i 28, wie ktoś, co się z nimi robi?
Zaraz wrzucę zdjęcia swojego "skończonego" Drauga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 12:13, Pietro87 napisał:

Pi razy drzwi [na "rękę"] jakieś 1.5-2kg


Oj, chyba przedobrzyłeś :P Jak mój jednoręczny (miecz w sensie), stalowy, waży jakieś 1,7 kg :) No, chyba, że faktycznie ten łeb taki cięzki - to tylko chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę se w szczegóły mojego pre-ordera z empiku i pokazuje mi się takie coś:

Przewidywana data realizacji zamówienia: 2011-05-20 + czas dostawy
Data odbioru: 2011-05-18

To kiedy będe mógł odebrać? Osiemnastego czy dwudziestego któregoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 12:33, WolfClub napisał:

i TRISS :D

*spluwa z odrazą* Okeeeeej... Guściki się zdarzają ^^

Ja mam nadzieję, że do Poznania dojedzie już dziś. A jak nie - matura z fizyki dziś to już wystarczający powód, by mieć dziś spokój od tego.

Tenebrael- wyczuwam sztuczność w Twej wypowiedzi. To musi być beznadziejne, że jest taki ciężki, to wręcz najgorszy łeb świata. A nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 12:35, Blantman napisał:

U mnie wierzchnia warstwa popiersia jest popękana i wygląda to nieciekawie. Nie wiem
czy wina kuriera i tego iż rzucał kartonem czy jakiś sił nadprzyrodzonych... Tak czy
siak ręcznie przemalowałem popiersie bo było podniszczone. Nieładnie cd projekt ...


U mnie też... reszta w porządku może poza dwoma małymi obtarciami z tyłu art booka.. Wydaję mi się niemożliwe, aby te otarcia na art booku pojawiły się podczas transportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 11:59, EverettMcGill napisał:

Pozostaje mi próbować dalej (zasyfiając rejestr, prawdopodobnie), lub czekać, aż zgodnie
z faszystowskimi trendami CDP odblokuje instalkę w dniu "premiery".

Nie ma sensu instalować. Zastosuj standardową procedurę czyli skopiuj całość na dysk. Jeśli nie działa to sprawdź u kumpla. Możliwe, że trafiłeś na wadliwą płytę. Jeśli się skopiuje to instaluj z dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cofam to, co napisałem w poprzednim poście. Figurka nie potrafi ustać, rozpada się, i narobiła mi więcej nerwów niż jakakolwiek gra w życiu. Rozwaliłem dziada i wywaliłem do śmieci. Mogliby dać chociaż jakąś instrukcję, a nie tylko "zagnij i powkładaj do dziurek". No, kuźwa, nie zgadłbym.
Grrr. Pozostałe dwie chyba sprzedam na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie z tyłu też są takie dwa niewielkie otarcia na okładce artbooka, może to jakaś wada fabryczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A robiłeś już kiedyś takie figurki? I radzę ci nie sprzedawać tych 2 figurek na allegro,bo można je dostać na free w necie :P A ile się robi teog Dragua? Zarzucisz zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 12:13, Pietro87 napisał:

Pi razy drzwi [na "rękę"] jakieś 1.5-2kg


Wasze domysły zmotywowały mnie do zważenia popiersia i okazało się, że ma 0,85 kg.

Przejrzałem również dokładnie całą zawartość lecz, na szczęście, poza jedną ryską na popiersiu wszystko jest w stanie idealnym:)
Ten zestaw robi ogromne wrażenie i zaraz biorę się do robienia figurek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 13:01, sirufok napisał:

> Pi razy drzwi [na "rękę"] jakieś 1.5-2kg

Wasze domysły zmotywowały mnie do zważenia popiersia i okazało się, że ma 0,85 kg.

Przejrzałem również dokładnie całą zawartość lecz, na szczęście, poza jedną ryską na
popiersiu wszystko jest w stanie idealnym:)
Ten zestaw robi ogromne wrażenie i zaraz biorę się do robienia figurek;)

Hmmm ja mma w stanie idealnym to popiersie moze zalezy od kuriera ktory rozwozi i jak traktuje paczki :P dobrze jest miec znajomego kuriera :P

A wlasnie odpalilem sobie soundtrack jezu genialna muza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 12:49, Liqid napisał:

Tenebrael- wyczuwam sztuczność w Twej wypowiedzi. To musi być beznadziejne, że
jest taki ciężki, to wręcz najgorszy łeb świata. A nie?


Eeee....ale do czego konkretnie pijesz? Po prostu trudno mi sobie wyobrazić, by ta figurka (biorąc pod uwagę jej wielkość) ważyła tyle samo, co miecz jednoręczny, zrobiony ze stali. Ale nie wiem, przecież zobaczę, jak sam dostanę mój egzemplarz.

Edit: No i widzę, że się nie myliłem (patrz post sirufok).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, jednak nie rozwaliłem tego drauga, szkoda mi było biorąc pod uwagę jak bardzo się nad nim namęczyłem.
Mam jedno zdjęcia zrobione badziewnym aparatem, więc przepraszam za jakość.
W te pomarańczowe kropki trzeba wbić takie "drzazgi" jakie leżą obok drauga, ale ja już mam dość ciągłego wkładania wypadających nóg i sobie odpuściłem. Składanie go było męczarnią.
http://imageshack.us/m/807/9370/dscn2034.jpg

EDIT: A poza nim dostałem Geralta i Nekkera. Nie wiem, jak bardzo będę musiał się nudzić, żeby się za nie zabrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować