Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Ta wersja która jest na torrentach nie jest po polsku. To jest wersja rosyjska która wypłynęła już kilka dni temu. A cracka i tak nie ma więc piraci nie odpalą sobie tej gry przed premierą. Nie ma co się bać ale dla mnie było by głupotą zamawianie EK i wrzucenie plików z płyty od razu na torrenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 14:48, Heartbreaker napisał:

Lis_23, ja też tak mam, że jeszcze nie dostałem potwierdzenia odebrania pakunku w Sferisie.
No nic, czekam a jak nie dziś, t z pewnością jutro SMSa wyślą. Wydaje mi się, że mają
sporo EK na głowie i tak z marszu nie powysyłają.

Po prostu liczyłem na to,że niższe numery EK ( mam 545 ) będą wysyłane szybciej,coś się mówiło o pierwszym tysiącu,a tu,chyba ludzie z poza ego pierwszego tysiąca już mają swoją EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanie do gramowiczów którzy odbierali swoje EK w punkcie odbioru. Dostawaliście powiadomienia smsem czy przez maila?
Czy ktoś z Łodzi odebrał już swoje EK w punkcie odbioru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:06, Tieru napisał:

Witam ja również dostałem swoją EK :) Chciałem sięspytać jak to jest z tym DLC Tajemniczy
kupiec bo nic mi nie przyszło na maila ani na moich zamówieniach nie ma go do pobrania.
Płaciłem dziś przy odbiorze i to było około 11.


Skoro płaciłeś za pobraniem to czekaj cierpliwie, skąd gram.pl ma wiedzieć czy paczkę opłaciłeś i odebrałeś skoro pieniądze do nich jeszcze nie dotarły?

Proszę czytać faq przypięty w tym temacie: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55729&pid=1021 oraz ten faq: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=6964

Nie po to zostały napisane byście ich nie czytali tylko zadawali pytania, na które były już odpowiedzi, bądź znajdują się one w tych dwóch postach, do których podałem linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w statusie mojego zamówienia widnieje jeszcze "pakowanie i przygotowanie do wysyłki"? To jednym słowem dzisiaj mnie olano i wyślą to dopiero jutro? A do mnie raczej w ten sam dzień nie dotrze, bo mieszkam w Szczecinie.
Są szanse, ze jeszcze dzisiaj wyślą?
Oj, to chyba moje ostatnie zakupy na gram.pl bo mam dosyć niespodzianek ostatnio.
PS. Mój numer EK to 208.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 14:48, Heartbreaker napisał:

Wydaje mi się, że mają
sporo EK na głowie i tak z marszu nie powysyłają.


Jakieś zamieszanie musi wyniknąć przy wysyłce takiej ilości egzemparzy jednocześnie. Ja np dostałem maila z informacją o wysyłce... 2 godziny po odebraniu paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:20, maq95 napisał:

Dlaczego w statusie mojego zamówienia widnieje jeszcze "pakowanie i przygotowanie do
wysyłki"? To jednym słowem dzisiaj mnie olano i wyślą to dopiero jutro? A do mnie raczej
w ten sam dzień nie dotrze, bo mieszkam w Szczecinie.
Są szanse, ze jeszcze dzisiaj wyślą?
Oj, to chyba moje ostatnie zakupy na gram.pl bo mam dosyć niespodzianek ostatnio.
PS. Mój numer EK to 208.


Nikt Ciebie nie olał wczoraj nie zdążyli wysłać wszystkich edycji kolekcjonerskich, u mnie widnieje taki sam status, paczka zostanie wysłana w dniu dzisiejszym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe własnie otrzymalem moje Ek jest wyje..... hehe tylko żaluje ze dzisiaj nei zagram sobie w wiedzminka bo mi sie Cd rom zepsuł ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:26, maq95 napisał:

To sprawdzone info?

Bogu dzięki, za dużo wyrzeczeń dla tej gry. Jutro też będę musiał być trzeźwy...


Tak sprawdzone ;)
Naprawdę jest sporo pracy przy tym więc troszkę cierpliwości a jutro pewnie kurier zapuka do Twoich drzwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:27, Isildur napisał:

> To sprawdzone info?
>
> Bogu dzięki, za dużo wyrzeczeń dla tej gry. Jutro też będę musiał być trzeźwy...


Tak sprawdzone ;)
Naprawdę jest sporo pracy przy tym więc troszkę cierpliwości a jutro pewnie kurier zapuka
do Twoich drzwi :)

Oki doki, dzięki za dobrą wiadomość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:27, hagen321 napisał:

hehe własnie otrzymalem moje Ek jest wyje..... hehe tylko żaluje ze dzisiaj nei zagram
sobie w wiedzminka bo mi sie Cd rom zepsuł ;(


I tak byś nie zagrał... Zabezpieczenie Tobie nie zezwoli na uruchomienie gry..

"7) Czy to prawda, że nie uruchomię gry Wiedźmin 2 przed jej oficjalną premierą?
Jeśli kupisz Edycję Premium, to będziesz mógł aktywować swój egzemplarz dopiero od godziny 0:01 w dniu premiery (17.05.2011).
Natomiast posiadacze Edycji Kolekcjonerskiej zostaną wyróżnieni możliwością zagrania w Wiedźmina 2 wcześniej, gdyż klucze zawarte w Edycji Kolekcjonerskiej pozwolą na aktywację gry już od godziny 00:01 w dniu 16.05.2011
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49900&pid=643"

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=6964

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech ... dzwoniłem do swojego salonu Sferis - EK są ... oprócz mojej
tak,jakby jej nie wysłali ... kazali mi się skontaktować z gram.pl ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze dziękuję , tylko jeszcze chciałem się upewnić czy DLC do Edycji Kolekcjonerskiej też bedzie widoczne w naszym zamówieniu po dojściu pieniędzy czy też powinno być na osobnej kartce w pudełku bo ja nie mam? Cytuję: "Dodatkowo wszyscy nabywcy Edycji Kolekcjonerskiej otrzymają kod na kurtkę oddziałów Roche''a (kurtkę Niebieskich Pasów)" . Przeczytałem , ale upewnic się nie zaszkodzi, a kto pyta nie błądzi :)
Dziękuję z góry za odp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej będzie w szczegółach twojego zamówienia lub w pudełku z grą. Tego nie wiem bo swój egzemplarz dostanę w dniu jutrzejszym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nareszcie, po długim okresie oczekiwania dostałem Wiedźmina w swoje ręce. Paczka, w której Edycja Kolekcjonerska została mi doręczona z początku nieco mnie swoimi rozmiarami z poczatku zaskoczyła - 45x45x25 cm. Po odpakowaniu podwójnego dna w środku znalazłem już właściwe pudełko o wymiarach 35x25x11 cm z twardego kartonu o śliskiej powierzchni z nadrukowanym numerem egzemplarza.

Po pozbyciu się wszystkich możliwych folii zabrałem się za dokładne przeglądanie elementów zestawu: na samym wierzchu list powitalny od CD Projekt RED, poniżej papierowy model Drauga oraz ArtBook, który już na pierwszy rzut oka wydaje się być porządnie i starannie wykonanym - opis podany w temacie http://www.gram.pl/news_8AvhHO24_Sekrety_Edycji_Kolekcjonerskiej_Wiedzmina_2_Artbook.html jest zgodny w 100%. Po wyjęciu książki naszym oczom ukazuje się "główna zawartość", tj. popiersie Geralta (o wysokości ok.17 cm) oraz pudełko z płytami "Edycji Premium". Figurka zgodna z opisem, estetycznie i solidnie wykonana; trzeba ją jednak z początku przetrzeć suchą szmatką - cała jest w czarnych wiórkach od wyściółki. Jedno tylko małe zastrzeżenie - będące już czepianiem się, zdaję sobie z tego sprawę ;) - mogła być zawinięta w jakiś materiał, gdyż wyściółka pod nią jest nieco poszorowana i przebarwiona... W pudełku "Edycji Premium" znajdujemy dwa plastikowe pudełka - pierwsze zawierające materiały video i soundtrack (na dwóch oddzielnych płytach) oraz dwa papierowe modele (Zgnilca i Geralta) i kopertę z pamfletem oraz tajemniczą monetą (zapewne symbolem jakiejś organizacji jak w I brosze Salamandry); drugie zawierające dwie płyty z grą oraz instrukcję i dwustronną mapę - a także 96 stronicowy poradnik do gry. Pod opisanym pudełkiem znajdujemy kolejne gadżety - szczegółowo "wybitego" złotego orena z podobizną króla Foltesta (tak mi się bynajmniej wydaje), materiałową sakiewkę z pięcioma plastikowymi kośćmi do gry (które jednak ze względu na swoją fakturę przypominają i w wyglądzie i w dotyku drewniane) a także "Vademecum gracza i sztuczek szulerskich" "autorstwa" Jaskra oraz pudełko z wiedźmińskimi kartami do gry (tradycyjna talia + 3 jokery).

Zabieram się więc z odsłuchanie soundtracku oraz obejrzenie dołączonych materiałów z procesu tworzenia gry. No i oczywiście powracam do nieznośnego oczekiwania na aktywację gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:01, sirufok napisał:

Przesyłkę dostaniesz jutro więc na pewno nie zagrasz przed premierą. Tym bardziej, że
premiera jest 16 maja, czyli za 4 (słownie CZTERY) dni.


Skąd pewność, że dostanę jutro, skoro cały czas widnieje status "przygotowanie...", a poza tym co z tego, skoro "słownie CZTERY" dni zostały do premiery skoro i tak w sobotę i niedzielę kurierzy nie jeżdżą, a poza tym jak liczysz, skoro oficjalna premiera ma miejsce 17.05, za 5 dni (słownie PIĘĆ).

Poza tym, wiem że powinna dojść w tym tygodniu, ale tak bardzo chciałbym mieć ją już u siebie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować