Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Ja kodów żadnych na DLC w swojej EK nie mam, wiec zapewne po zaksięgowaniu wpłaty [akurat ta paczkę opłacałem za pobraniem] jakieś się w szczegółach zamówienia pojawią do pobrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:32, Isildur napisał:

Najprawdopodobniej będzie w szczegółach twojego zamówienia lub w pudełku z grą. Tego
nie wiem bo swój egzemplarz dostanę w dniu jutrzejszym ;)

Sprawdzałem i w pudełku nie ma. Jeśli ktoś kto też ma Ek mógłby powiedzieć czy ma czy trzeba czekać aż dojdzie kasa to będę wdzięczny :) A teraz zabieram sie za czytanie instrukcji i analizowanie strona po stronie Artbooka ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:38, Tieru napisał:

Sprawdzałem i w pudełku nie ma. Jeśli ktoś kto też ma Ek mógłby powiedzieć czy ma czy
trzeba czekać aż dojdzie kasa to będę wdzięczny :) A teraz zabieram sie za czytanie instrukcji
i analizowanie strona po stronie Artbooka ^^

W takim razie kody do DLC będą w szczegółach zamówienia, te osoby które opłaciły już pewnie mają ów kody a osoby, które wybrały za pobraniem otrzymają swoje kody, jak tylko sklep otrzyma pieniądze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w swojej EK owych kodów też nie znalazłem, więc trzeba pewnie czekać, aż będą do pobrania w szczegółach zamówienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się skontaktować ( najlepiej telefonicznie ) ze sklepem gram.pl?
w moim salonie Sferis w Sosnowcu jest wiele EK Wiedźmina 2 - oprócz mojej
myślałem ze jak już wysyłają do Sosnowca to powinni wysłać wszystkie ... w każdym razie pan z salonu najpierw kazał mi przyjechać,potem,gdy podałem imię i nazwisko to się speszył a jak podałem numer zamówienia to stwierdził ze nie ma i kazał mi się skontaktować ze sklepem gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:38, Pietro87 napisał:

Skąd pewność, że dostanę jutro, skoro cały czas widnieje status "przygotowanie...", a
poza tym co z tego, skoro "słownie CZTERY" dni zostały do premiery skoro i tak w sobotę
i niedzielę kurierzy nie jeżdżą, a poza tym jak liczysz, skoro oficjalna premiera ma
miejsce 17.05, za 5 dni (słownie PIĘĆ).

Co do wyslania przesylki maja czas do godziny 18 poza tym nieraz zlecenie wyslania moze sie opozniec wprzypadku natloku jaki maja teraz
A co do tych dni to ile razy mozna powtarzac posiadacze EK graja od 16maja posiadacze normal graja od 17 maja koniec

Dnia 12.05.2011 o 15:38, Pietro87 napisał:

Ja kodów żadnych na DLC w swojej EK nie mam, wiec zapewne po zaksięgowaniu wpłaty [akurat
ta paczkę opłacałem za pobraniem] jakieś się w szczegółach zamówienia pojawią do pobrania.


Mam tak samo szukalem i szukalem i nic ale jak mowisze pewnie bedzie po zaksiegowaniu w zleceniach kod do DLC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:45, Isildur napisał:

> Jak się skontaktować ( najlepiej telefonicznie ) ze sklepem gram.pl?

Dzięki :P
niestety,numer nie odpowiada a pisać nie ma co bo i tak dzisiaj nie odpowiedzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:46, lis_23 napisał:

Dzięki :P
niestety,numer nie odpowiada a pisać nie ma co bo i tak dzisiaj nie odpowiedzą ;)


A jaki masz status zamówienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak wejdzie w na sklepie gram na moje zamówienia w zamówienie z Wiedźminem 2 i tam macie przy Wiedźmin 2 Edycja kolekcjonerska pod spodem pobierz kod czy cos takiego to chyba to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:37, DoMiNo1992 napisał:

Skąd pewność, że dostanę jutro, skoro cały czas widnieje status "przygotowanie...",


Stąd, że wszystkie kolekcjonerki miały być dostarczone na 12-13 maja. Ja też miałem taki status, jak również wiele innych osób, a przesyłkę jakoś dostali. Gram.pl wysłał paczki, a czy dojdą dziś, jutro, czy też w poniedziałek to już raczej zależy od kuriera.

Dnia 12.05.2011 o 15:37, DoMiNo1992 napisał:

poza tym co z tego, skoro "słownie CZTERY" dni zostały do premiery skoro i tak w sobotę
i niedzielę kurierzy nie jeżdżą, a poza tym jak liczysz, skoro oficjalna premiera ma
miejsce 17.05, za 5 dni (słownie PIĘĆ).


Normalnie liczę, bo EK możesz odpalić już 16 maja, a nie 17.

Dnia 12.05.2011 o 15:37, DoMiNo1992 napisał:

Poza tym, wiem że powinna dojść w tym tygodniu, ale tak bardzo chciałbym mieć ją już
u siebie... ;-)


Rozumiem, ale niestety musisz cierpliwie czekać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Isildur, mam pytanie, bo widzę, żeś poinformowany. Co oznacza wpis w statusie zamówienia: "Wysłane 11.05.2011"? Wiem, że brzmi to głupio, i teoretycznie nie ma tu co rozumieć, ale czekam już na sms o możliwości odbioru, i jakoś cisza, stąd nie wiem, jak się sprawy mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie próbuj się dodzwonić, masz czas do godziny 17 więc próbuj ;)

EDIT:

lis_23 i Tenebrael a wejdźcie w szczególy zamówienie i co tam pisze w "Status Twojego zamówienia: pakowanie i przygotowanie do wysyłki" czy "Status Twojego zamówienia:Wysłane dnia 11 maja 2011" ?

Bo ja mam też, że wysłane dnia 11, ale gra zostanie nadana w dniu dzisiejszym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw czytając zagraniczne fora słyszałem,że patch aktualizujący grę wyciekł. Słyszał ktoś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Figurkę Geralta mogli jakoś ładniej zapakować, bo jednak jest nieco wytarta w niektórych miejscach. A myślałem że moneta z podstawowej wersji trochę większa będzie, a jest wielkości 20gr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Isildur:

Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 11.5.2011

No to takie nieco dziwne, bo skoro piszą, że wysłane wczoraj, to dzisiaj powinno już być (tym bardziej, że o ile mi wiadomo wysyłka w obrębie tego samego miasta).

Edit:

No i w tym poście: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55968&pid=198 piszą, że wysyłka nienumerowanych (czyli m.in. moja) była faktycznie wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
W szczegółach zamówienia mam tylko to,co napisałem:
" Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 11.5.2011 "
mam odbiór osobisty więc,ponoć nie powinienem mieć nic więcej podane ...
czasami z tym odbiorem osobistym są różne dziwy - raz nie dostałem meila ani SMSa a gra była do odbioru już od trzech godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować