Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Może to jest niezależne od nich? Ktoś napisał, że Securom jest od SONY a Sony jak wiadomo ma aktualnie potężne problemy, więc może jest jakieś powiązanie? Radziłbym trochę dystansu zachować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:10, kipil napisał:

Widząc to wszystko przestałem
się czuć jakoś wyjątkowo z powodu posiadania tej Edycji Kolekcjonerskiej.

Przecież zostaliśmy wyjątkowo elegancko zrobieni w konia - nadal więc możesz czuć się "wyjątkowo" :/ Szkoda tylko, że w negatywnym tego słowa znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu kpina. Jak można nawalić w takiej sytuacji, jak wie sie od miesięcy że osoby które kupiły EK za nie mała kasę mają dziś aktywować klucze(co jest tez debilizmem, cały securom). Żałosne i typowe. Chciałbym porozmawiać z osobami za to odpowiedzialnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z deka zabiegany jestem i chyba mnie coś musiało ominąć, jeżeli gadam bzdury, to nie bijcie mocno:

1) zainstalowałem grę, pojawia się monit o kod - wstukuję - powinno śmigać. Nie śmiga, bo jest problem z serwerami.

2) można się zarejestrować na stronie thewitcher.com, dzięki czemu będzie dostęp do DLC etc

a czy czasem spełnienie punktu 2) nie jest konieczne do przedpremierowego odpalenia gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i z przywileju gry o 0:01 dzień wcześniej nici. Jakaś rekompensata by się przydała. Swoją drogą mają tupet informować o czymś takim na 5 minut przed. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"CD Projekt Najmocniej przepraszamy wszystkich fanów! Robimy wszystko co w naszej mocy by jak najszybciej odblokować proces aktywacji i rejestracji Wiedźmina 2. Na wszystkie pytania odpowiadamy na bieżąco na stronie www.thewitcher.com, oraz pod adresem e-mailowym pomocy technicznej: tw2support@thewitcher.com."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, i tak szczęście że zrobili wcześniej dla posiadaczy EK, bo to max 10k ludzi złych, a jakby się to stało jutro na światowej premierze to dopiero byłyby jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja ide spać i ustawiam sobie budzik na 2:00 i wtedy sprawdze, jak nie bedzie to ide dalej spać i o 5:00 sobie wstane, żeby mieć 1,5 h godziny do wyjścia na grę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odpuszczajmy im! Czekajmy jak długo się da! Mieli dużo czasu na zrobienie tego, więc niech teraz pracują, nie pozwolimy im pójść spać dopóki nie odpalimy Wieśka. Skoro sobie dzisiaj nie dają rady, to co będzie w dniu premiery światowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:16, Wojman napisał:

Nie nooo... A mialo byc tak pieeeeknie. :/


Normalnie jest to nie fair, było to do przewidzenia... Nie wiem czy czekać czy iść spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:16, heyboy napisał:

No i z przywileju gry o 0:01 dzień wcześniej nici. Jakaś rekompensata by się przydała.
Swoją drogą mają tupet informować o czymś takim na 5 minut przed. :/


Na 3 minuty przed... Sam jestem tym niemilosernie wkurzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować