Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

mam pytanko mam status na przesyłce - "wysłane w dniu 16.05" to znaczy że juz jest on do odebrania w punkcie odbioru osobistego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale zal ja pie.... nieda se aktywowac gry ;/ klucz błędny zamiast oceny gry 9/10 to bym dał za takie bajki 5/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jakie "dodatkowe przedmioty i składniki niedostępne u innych sprzedawców" będzie oferował tajemniczy kupiec? W Kaliszu w Media Markcie Wiedźmin 2 jest za 79 PLN i nie wiem czy warto dopłacać prawie 30zł za jakieś pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem w zawartości do pobrania zacząłem pobierać polskie głosy i napisy z tekstem. Odpaliłem grę przed zakończeniem ściągania. Wszystko było dobrze aż do czasu kiedy wyłączyłem grę. Te dwa pliki nadal się ścigały i nie chciały się do końca pobrać. Włączyłem grę, odpaliłem save''a i nagle podczas rozmowy nie ma żadnych głosów. Dźwięk w grze jest, bo różne odgłosy słychać (chrapania strażników, czy ćwierkania ptaków), ale nie ma żadnych głosów postaci. Próbowałem odpalić save przed wyłączeniem gry, jest to samo, save z wczoraj, to samo. Reinstalacja gry, nie pomaga, choć podczas odinstalowania gry, gdy zapytał się mnie czy chce usunąć również zapisane stany gry i profili, wziąłem na nie. Nie wiem co na to poradzić, bo normalnie dźwięk wszędzie działa, tylko głosów nie ma. Macie jakiś pomysł, co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To trochę dziwne, gdyż byłem pewny że to przez pobieranie paczek mnie się tak zrobiło. I teraz tracę czas, bo nie wiem co z tym zrobić, a nie bardzo widzi mi się ponowna instalacja i kombinowanie z tym wszystkim. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 12:20, Alkohochlik napisał:

Działają Wam te DLC w dodatku do pobrania? Bo mi piszą, że jest invalid key. :/

moje kody działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Was moi mili wieśkowi bracia ;), chciałbym zadać pytanie.

Mój komputer to:
- procesor Intel Core 2 Duo E6750 (4M Cache, 2.66 GHz,)
- karta graficzna ATI Radeon HD 4890 1GB
- ram GEiL Ultra 2 GB (800mhz DDR2)
- płyta główna Gigabyte GA-X38-DQ6‎

Wiedzmin 2 chodzi mi z prędkością (mierzoną programem FRAPS) średnio jakieś 15-22 czy 12-25 klatek na sekundę - niezależnie czy gram na ustawieniach ULTRA czy średnich (róźnica w ilości klatek jest minimalna).

Wczoraj zamówiłem dodatkowe 4GB RAM''u, tej samej Geila.

I teraz moje pytanie. Co powiniennem zmienić w ww. konfiguracji aby W2 chodził płynniej. Dodam, że aktualnie mogę sobie pozwolić na wymianę tylko jednego podzespołu, czyli albo procesora na jakis intel QUAD - pasujący do mojej płyty głównej, albo na wymianę karty graficznej.

Dlatego też proszę Was Wiedźminowi bracia o poradę. Co lepiej poprawi ilośc wyświetlanych klatek? Czy jak zamienię kartę graficzną czy może lepiej zamienić procek na 4 rdzeniowy?

Najdziwniejsze jest to, że różnica w wydajności między ustawieniami ultra a średnimi czy minimalnymi jest niewielka.

A jeszcze dziwniejsze, że na moim laptopie (Acer Aspire 5740G-434G50MI Intel Core i5 i5-430M 4GB RAM 500GB 15,6'''' Radeon HD5650 W7HP) wiedźmin 2 chodzi praktycznie tak samo jak na wyżej opisanym pececie. I też dużej różnicy nie robi zmiana ustawień z ultra czy wysokich na średnie czy minimalne (oczywiście różnicy w ilości klatek na sekunde, bo różnica w wyglądzie jest jak najbardziej ;-))

Z góry dziękuję za wasze porady i opinie.

PS: łosiom doradzającym coś w stylu "musisz kupić nowego kompa" z góry dziękuję

PS2: żeby było zabawniej, moje ostatnie kupno nowego peceta miało miejsce w 2007 roku (konfig opisany powyżej, w między czasie wymieniłem grafę), na potrzeby zagrania w Wiedźmina 1. Mam nadzieję, że wymiana wszystkiego nie będzie konieczna z okazji premiery Wieśka drugiego :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te paczki pobierają się do końca, po czym zaczynają ściągać się ponownie. Nie da się ich zainstalować, bo nie ma opcji instalacji. Tak jest cały czas. Właśnie miałem pomysł, aby je ściągnąć i może by działało, ale one się nie chcą ściągać.

KERMIy
Zdecydowanie mocny procek by Cie się przydał. Ten obecny mocno ogranicza kartę graficzną (mam ten sam problem) i karta nie daje z siebie 100% mocy. Wymiana procesora powinna odblokować wszelkie moce karty i sam Wiedźmin 2 powinien działać dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 12:32, kurdt_master napisał:

witam, pytanie dla tych którzy zamawiali z odbiorem osobistym w salonach sferis. O której
dostaliście info, że możecie odebrać przesyłkę?



Kumpel wiadomość o odbiorze kolekcjonerki dostał około 13. Ja już wysiedzieć nie mogę bo chce iśc odebrać moją wersje premium, ale póki co cisza : ( Odbieram w Sosnowcu a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 12:34, marcelluss napisał:

> witam, pytanie dla tych którzy zamawiali z odbiorem osobistym w salonach sferis.
O której
> dostaliście info, że możecie odebrać przesyłkę?


Kumpel wiadomość o odbiorze kolekcjonerki dostał około 13. Ja już wysiedzieć nie mogę
bo chce iśc odebrać moją wersje premium, ale póki co cisza : ( Odbieram w Sosnowcu a
wy?


Ja w Lublinie i też czekam na info o możliwości odbioru..... najzabawniejsze jest to, że mam jeszcze około 40 minut potem to będę mógł odebrać pod wieczór dopiero.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i odpalilem. Tez mialem problem ze sciaganiem polskich glosow - myslalem ze zainstalowaly sie angielskie i ze polskich miec nie bede, wiec odpalilem sciaganie. Sciaganie zawsze sie restartuje gdy dotrze do 100 % i zaczyna od nowa (trzeba wylaczyc zupelnie gre, by to zatrzymac), ale glos w grze mam, wiec jest w porzadku.

Na ustawieniach maksymalnych (ale z wylaczonym ubersamplingiem) i w 1080p gra chodzi w 40-50 fpsach, przy czym mam naprawde mocnego kompa.Wyglada naprawde niezle. Trzeba jednak zaznaczyc, ze to dopiero poczatek, zobaczymy co bedzie dalej w innych lokacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@KERMIy, spróbuj wyłączyć ubersampling, on najwięcej zżera, było mówione już parę razy
@kurdt_master 10.40 dokładnie, tutaj (na gram.pl) mam już napisane, że gotowa do odbioru od przynajmniej 9.00

Teraz problem, bo mi ojciec auto zakorbił i nie mam jak się dostać ;/ Ale może to i dobrze, bo mam do dokończenia prezentacje na polski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To widać trzeba czekać na łatke, podobno ma być dzisiaj, i może to naprawi.
Ale z tym dźwiękiem to ładne jaja, było ok, wyłączyłem grę, a gdy po 10 minutach odpaliłem
już dźwięku nie było :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować