Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Ten ~~400MB patch z poprzedniej strony jest do wersji rosyjskiej. Próbowałem go odpalić i wyskoczył mi jakieś okienko z napisem po rosyjsku, stąd mój wniosek.
Pytanie tylko, czemu nie wypuścili takiego do polskiej wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2011 o 11:28, sirufok napisał:

Nie mają żadnego niekorzystnego wpływu na pracę komputera itp. Masz zbyt czułego antywira,
który śle ostrzeżenia na lewo i prawo. Polecam zmienić na inny.

Antywira nie wyłączam nigdy,nie jest to jakiś bezpłatny NOD z gazety,czy przewrażliwiony Norton.Instalowałem przy nim naprawę sporo starych, nowych,najnowszych gier,i nigdy mi nie wywaliło tylu alertów co przy Wieśku.Ot czasami jakiś drobiazg,to dodałem do wykluczeń,nigdy mi krytyczny nie wyskoczył ,a tu pierwszy raz taki wysyp.Każdy mam szczegółowo opisany ze ścieżką dostępu itp. Jak włączę grę ,to coś w tle mocno obciąża maszynę,niezależnie od ustawień graficznych - efekt pijanego kursora .Jakiś solidny patch by się przydał.Sprzęt sobie jeszcze radzi ze wszystkimi nowymi grami na wysokich detalach,więc nie widze powodu by tu miał być jakiś drastyczny deficyt sprzętowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 11:42, mronoth napisał:

stanalem na ekranie "wprowadz klucz aktywacyjny"
wpisuje i nic!

co powinno sie stac po wpisaniu klucza? bo nic sie nie dzieje, okno znika i moge od nowa
uruchamiac, rozumiem, ze jest to klucz do securoma, mial ktos taki problem?

nie no, to jest jakas KPINA, pierwszy raz nie moge aktywowac gry, to ich pierniczenie ze drm nie bedzie uciazliwy o kant tylka potluc! sposob aktywacji tez jest zaimplementowany na poziomie gimnazjum, zadnych informacji zwrotnych dla uzytkownika, czemu okno od razu znika po wpisaniu klucza i nie ma zadnego komunikatu co sie stalo, czy zly kod czy nie moze sie polaczyc czy jeszcze co innego, zupelnie nic, nie mam zadnych zer w kodzie aktywacji ktore moglyby wygladac na O, zadnych jedynek wygladajacych jak I, wszytkie litery i cyfry sa jednoznaczne, wpisuje z i bez myslnikow, wylaczylem firewall'a i tak dalej i nic, to jakas parodia, nie dzialalo wczoraj, nie dziala dzisiaj, a moglem sciagnac ten bubel z internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 11:42, mronoth napisał:

stanalem na ekranie "wprowadz klucz aktywacyjny"
wpisuje i nic!

co powinno sie stac po wpisaniu klucza? bo nic sie nie dzieje, okno znika i moge od nowa
uruchamiac, rozumiem, ze jest to klucz do securoma, mial ktos taki problem?

U mnie za trzecim wpisaniem zadziałało, może dlatego że za trzecim razem wpisałem z dużych liter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 11:55, Dared00 napisał:

Aktualny Metascore - 95 (tyle, co Portal 2). Najs.


Warto dodać, że po prawie 400 ocenach, średnia nota wystawiana przez graczy to 9.0 - i do tego zauważyć, że większość negatywnych to fanboje Dragon Effecta (no proszę was, jak ktoś się podpisuje nickiem Bioware, a w wystawionych ocenach ma 0 dla Witchera i 10 dla DA2 - i nic więcej - to coś jest nie halo) ;)
Czyli nawet bardzo najs. Ale kupuję dopiero w sobotę :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 12:07, Archi155 napisał:

U mnie za trzecim wpisaniem zadziałało, może dlatego że za trzecim razem wpisałem z dużych
liter.

to nie to, od poczatku wpisywalem duzymi literami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 11:49, alexiej napisał:

Ja tak tylko z czystej ciekawości - zdażyło się Wam odpalić W2 na lapku? Wiem, że optymalizacja
poraża w sensie negatywnym, ale zastanawiam się czy poza PC będe miał okazję pograć i
w trakcie wyjazdu za granicę :<


Hmm Samsung rf511-S04 15.6"

IntelŸ Core™ i7 2630QM (2.0 GHz, 6 MB Cache)
RAM 8GB
NVIDIA GeForce GT 540M

Nie ma najmniejszych problemów (odpukać), jakość grafiki wysoka, nic się nie zawiesza, obraz płynny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 12:02, matariffe napisał:

Napęd radzi sobie z płytami DVD9(np GTA4 chyba było na DVD9), płyta poprostu nie jest
wykrywana.
W najbliższym czasie nie będę miał możliwości przetestowania jej na innym kompie więc
muszę zakładać że jest "dobra"


Nie masz innego wyjścia jak na razie. Jeśli płyta nie zostanie odczytana u innych to wtedy musisz reklamować. A po teście na jednym napędzie nie możesz wywnioskować czy jest dobra czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie dostałem swoją ed kolekcjonerską

Gra zainstalowała się bez problemu, pobrała swoje 20 kilka sławnych już mb
i tyle..
Próba uruchomienia z launchera - prosi o kod - twierdzi że zły.
Rejestracja - założyłem konto z launchera - wola o klucz - wciąż mu kluczyk nie działa

Świetne zabezpieczenia panowie , piraci grają a człowiek zapłacił i d....pa

Moze ktoś miał podobny problem, prosiłbym o info
klucze wpisane poprawnie nie mam żadnych "zer" lub "oo" itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 12:08, Adjatha napisał:

Warto dodać, że po prawie 400 ocenach, średnia nota wystawiana przez graczy to 9.0

Noty wystawiane przez graczy są tyle warte, co ten kamień na trawniku. Portal 2 przez pewien czas miał średnią 2.0.

Dnia 18.05.2011 o 12:08, Adjatha napisał:

i do tego zauważyć, że większość negatywnych to fanboje Dragon Effecta (no proszę was,
jak ktoś się podpisuje nickiem Bioware, a w wystawionych ocenach ma 0 dla Witchera i
10 dla DA2 - i nic więcej - to coś jest nie halo) ;)

Łał, myślałem, że ludzie się skapną, że to ŻART.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za antywirus?
Zdarzały się u niektórych użytkowników alerty jedynie z plikiem .exe, ale chyba nikt nie miał problemów z alertami wymienionymi przez ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 12:09, mronoth napisał:

> U mnie za trzecim wpisaniem zadziałało, może dlatego że za trzecim razem wpisałem
z dużych
> liter.
to nie to, od poczatku wpisywalem duzymi literami

Wpisuj dużymi literami ,i z myślnikami.Tylko ten pierwszy klucz z góry instrukcji.U mnie tak poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wie ktos czemu wkoncu nie moge aktywowac gry ? 1 aktualizacje co pobiera patcha jest dobra 2 co wyskakuje powrot zakoncz lub aktualizacja naciskam aktualizacja i nie idzie ... a jak biore manualna to jeszcze orzej bo niby nie ma wpisanego serialu i nawet nie mozna go wpisac ! zalosne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 12:19, Maximo napisał:

> > U mnie za trzecim wpisaniem zadziałało, może dlatego że za trzecim razem wpisałem

> z dużych
> > liter.
> to nie to, od poczatku wpisywalem duzymi literami
Wpisuj dużymi literami ,i z myślnikami.Tylko ten pierwszy klucz z góry instrukcji.U mnie
tak poszło.

no tak wpisuje ciagle z myslnikami, duzymi literami itd, i nic, ekran znika, nie wiem co sie stalo, raz probowalem bez myslnikow i tez nic, wiem ze to ten kod z securoma od gory, ten drugi jest do rejestracji a to co innego, zreszta jego tez juz probowalem wpisywac w desperacji :(, brawo dla producentow/wydawcow za zabezpieczenia, a piraci graja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 12:08, Adjatha napisał:


> Warto dodać, że po prawie 400 ocenach, średnia nota wystawiana przez graczy to 9.0 -

Przy czym większość tych "graczy" to napinacze i idioci. I pisze tu zarówno o "hejterach" CDP wystawiających bezmyślnie zero (tych jest mniej), jak i szympansach z Polski (stwierdzam po nickach i jednozdaniowych "uzasadnieniach" pisanych po angielsku z błędami) wystawiających "10" i łżących niekiedy w żywe oczy (DRM free - check... - taaa... jasne).

Także REdom można pogratulować wysokiej średniej od recenzentów (i życzyć żeby taka się utrzymała) i współczuć bardzo mocno z powodu ogromnej, głupiej i skrajnie bezkrytycznej masy fanbojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz nawet nie da się napisać nic do supportu, mam wiedźmina na Steam, i chcą CD key, a na Steam nie idzie sprawdzić, zawsze było (prawy guzik) i pokarz numer seryjny, a z wiedźminem 2 nie ma takiej opcji. I dalej nie pogram z polskimi glosami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować