Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Spoiler

Musisz na niego wejść, wtedy Geralt wrzuci mu do paszczy swego rodzaju "granat" i bestyjka widowiskowo wybuchnie.
Jak to zrobić? Jak paskudę przygniata most, to od lewej strony (tam gdzie resztki mostu były) tworzy się taka kładka gleba -> głowa bestii z fragmentów mostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 20:25, Lucek napisał:

Ale mój Geralt mówi trzy, czasem dwa i pół, niezależnie od położenia celownika :(

Spoiler


Wydaje mi sie, ze trafienie zalezy od tego co powiemy krolowi chwile wczesniej. Jesli zdradzimy, ze zabojca mogl byc wiedzminem - nie trafiamy. Jesli powiemy, ze nic nie wiemy - trafiamy. Nie wiem czy to sie zgadza w 100%, ale jak to zaobserwowalem u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 21:53, Kamiloos napisał:

Spoiler


Wydaje mi sie, ze trafienie zalezy od tego co powiemy krolowi chwile wczesniej. Jesli
zdradzimy, ze zabojca mogl byc wiedzminem - nie trafiamy. Jesli powiemy, ze nic nie wiemy
- trafiamy. Nie wiem czy to sie zgadza w 100%, ale jak to zaobserwowalem u siebie.



Nie zgodzę się. U mnie było odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 21:28, Lfdracon napisał:

> Jak dowiedzieć się czegoś więcej o gargulcach w III akcie?
Jeśli żaden ze sprzedawców nie ma książki o nich(ja kupiłem ją już w II akcie), to ten
magik-kowal powinien Ci coś o nich powiedzieć. Ban Ard, czy jakoś tak.

A gdzie można jakiekolwiek książki kupić o potworach w poszczególnych aktach? :( ja zawsze wiedzę zdobywałem poprzez walkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 22:00, Haregar2010 napisał:

A gdzie można jakiekolwiek książki kupić o potworach w poszczególnych aktach? :( ja zawsze
wiedzę zdobywałem poprzez walkę

Na rynkach zawsze znajdą się kupcy. We Flotsam książkami handluje pewien krasnolud, którego znajdziesz w jego domu dokładnie na przeciw kowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie książek o potworach jest bez sensu, za zabijanie dostajemy i łupy, i doświadczenie, i nie płacimy za książki. Wystarczy wiedzieć, gdzie dane osobniki mniej więcej się znajdują, a to akurat nigdzie trudów mi nie sprawiało. W III akcie wręcz czasami prawie narobiłem w portki jak mi gargulec na pysk spadł znikąd ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam melodyjki wtedy gdy pierwszy raz widzi się Geralt z

Spoiler

Iorveth''em

- A przed tym wychwalał niby z ironią Roche;a ,a Roche nazwał go zwykłym sukinsynem.
Fajnie grał na tej fujarce, posłuchałbym tą krótszą wersję jeszcze raz ,albo jeśli jest dłuższa to proszę link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 22:15, Khasim napisał:

W III akcie wręcz czasami prawie narobiłem
w portki jak mi gargulec na pysk spadł znikąd ^^


Witaj w klubie...;) Siostra akurat asystowała mi w grze i oboje nieźle się wystraszyliśmy jak huknęło mi coś za plecami;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem ;). Świetna przygoda, choć końcówka trochę rozczarowująca... ale czy na pewno? Rzecz jasna, szkoda, że nie zrobiono z taką pompą jak prologu, ale czy na pewno o to chodziło. Ok, zabrakło REDom trochę czasu na doszlifowanie ostatnich scen, bo chcieli zrobić ciekawy klimat i poczucie, że Geralt nie osiągnął celu. Lecz każdy się zgodzi, że na końcu powinien się pojawić napis cdn. Wiedźmin 3. Jak dla mnie, końcówka drugiej części jest mimo wszystko bardzo dobra, jak na drugą część, bo stawia bardzo mocne fabularne podwaliny do trójki. A sama gra? Gdybym miał oceniać na podstawie wrażeń z końcówki, to 8/10, ale za prolog, i dwa pierwsze akty, oraz świetne dialogi, wyraziste postacie i ciekawą fabułę należy się solidna dziewiątka ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie zbroi z III aktu. Mianowicie,

Spoiler

jak mogę się dostać do kanałów gdzie leży trup ze zbroją Ysgith? Od strony pracowni Filippy, czy innej czarodziejki, jak i miejsca gdzie jest portal do questa Sprzed stuleci mam jedynie zamknięte kraty. Da się je jakoś otworzyć czy dojść inną drogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wiedźmina i nie mogę zainstalować go. Próbowałem już na 2 napędach dvd i ciągle albo crc albo zaczytuje w miejscu bezustannie. Chciałbym mieć możliwość pobrania wiedźmina z netu. Nawet skopiować z dvd nie mogę :( Nie chce mi się reklamować lpłyt albo kupować specjalnie nowego napędu dvd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklamacja płyt nic by Ci nie dała bo wszystkie są takie, jeśli nie możesz przekopiować zawartości płyt na innym komputerze skontaktuj się z pomocą techniczną CDP i wyjaśnij sprawę a może otrzymasz klucz do ściągnięcia wersji cyfrowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zadanie "Siostrzyczki"

Spoiler

z tym żołnierzem, co to w portki narobił, jest do ukończenia? Już nawet skorzystałem z poradnika, ale na plaży o północy nie mogę spotakać żadnych duchów.

???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 00:18, Lfdracon napisał:

Ktoś wie, czemu tak się dzieje przy próbie instalacji patcha 1.1?


Bo podmieniles oryginalny plik exe na tem z gog.com?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A szukałeś na właściwej plaży?

Spoiler

Duchy pojawiają się na tej pod zrujnowaną chatką.

Co do samego zadania to jest ono do skończenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 00:16, KrzychW napisał:

Czy zadanie "Siostrzyczki"

Spoiler

z tym żołnierzem, co to w portki narobił, jest do ukończenia?
Już nawet skorzystałem z poradnika, ale na plaży o północy nie mogę spotakać żadnych
duchów.

???


Jest, sam ukonczylem.

Spoiler

Najlepiej na plazy zrob medytacje do polnocy, albo i przed. Piszac na plazy mam na mysli te niedaleko tego domku (bo plaz jest kilka w tej lokacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować